Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Γεωργία38 είπε:

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

      Χωρίς να το έχω περάσει ακόμη αλλά από αυτά που έχω διαβάσει από τα κορίτσια σίγουρα είναι από τα φάρμακα οι πόνοι περιόδου. Κατσε απόλαυσε το τώρα που πήρες άδεια να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που σε ευχαριστούν! 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

tin proti tin paraskeui ...tin epomeni tis protis dosis dld kai tin alli simera ...

opote mallon exeis dikio 8a do ayrio giati simera den katafera na ton bro

kati egine kai eleipe apo to iatreio

esi kala ???? se skeftomoun kai leo pos exei kai ena 8etiko ayti i katastasi ...eksikionesai me to mpempaki k otan er8ei kai i prigkipisa 8a exeis parei to baptisma tou piros ......

Εδω ενα ειναι τωρα και εχει ολη μου την προσοχη και φροντιδα, τι θα γινει οταν θαναι δυο αραγε?Και ειναι τοσο ευαλωτα και λεπτεπιλεπτα τα μικρουλια. Εξαλλου μπορεις να φανταστεις να κρατας ενα πλασματακι 2 κιλακια


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Εδω ενα ειναι τωρα και εχει ολη μου την προσοχη και φροντιδα, τι θα γινει οταν θαναι δυο αραγε?Και ειναι τοσο ευαλωτα και λεπτεπιλεπτα τα μικρουλια. Εξαλλου μπορεις να φανταστεις να κρατας ενα πλασματακι 2 κιλακια

auto einai to monadiko mou agxos elita. oti tha einai toso evaloto mikrouli pou anisixo pws tha to krataw kai na to peripioume

Link to comment
Share on other sites

axxxxx teleiaaaa i eikona!!! filakia me to mikro , agkalitsses kai aroma mpempe

lionoooooooooooooooo!!!!!!!!!

Αυτο ακριβως εχω παθει, εχω λιωσει,τον μυριζω και λιωνω, κλασικη χαζομαμα!!!!Θελω και τη μπεμπα μου!!!!!!!

αΧ ΠΙΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ τωρα κανω τους υπνους της ζωής μου. Ναι ναι οπως το ακουτε, μαζι με το μπεμπη την πεφτω και εγω πολυ υπνος. Γενικα κοιταω να το ευχαριστηθω γιατι πιστευω οταν θαρθει και η μπεμπουλα δεν νομιζω ναχω τετοια πολυτελεια.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

auto einai to monadiko mou agxos elita. oti tha einai toso evaloto mikrouli pou anisixo pws tha to krataw kai na to peripioume

Ασε κι εγω στην αρχη ημουν πολυ φοβισμενη, που να δεις πως τα πιανουν οι μαιες σν σκυλακια!!Κι εγω φοβομουν και ο αντρας μου μου κανε παρατηρησεις, μη ετσι μη αλλιως. Τωρα ομως μενω και μονη με τον μικρο και ειναι η καλυτερη μου, τον βαζω στο κρεβατι τον γαργαλαω μου κανει και κατι χαμογελα και πεθαινω!!!Τον εκανα και μπανακι σημερα μονη και μετα του εκανα μασαζακι με λαδακι στην πλατουλα, στο κωλαρακι, τρελα. Ο μικρος κοριτσια με το που τον εβαλα στο νερο ειχε αφεθει εντελως και ειχε χαλαρωσει, και μετα εκλεισε και τα ματακια να κοιμηθει. Μετα του λεω βρε χαζουλι ετσι ηταν στην κοιλιτσα της μαμας που βιαστηκες να βγεις!Χιχι. Πλακα εχουμε χαζομαμαδες με τα ολα τους.

Αυριο αν βγαλουν τη μπεμπουλα απο τη λαμπα (γιατι ανεβασε παλι λιγο ικτερο και κανει φωτοθεραπεια πάλι) θα παω να τη δω γιατι τωρα φοραει μασκουλα στα ματακια και δε μπορω να τα δω


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

ax vre elitaki ti oraia! apolauseto tora pou mporeis giati ontos meta me ta dio tha einai pio diskolo. exei alaksi olh sou h zwh etsi apo th mia mera sthn allh:)

Κυριολεκτικα νιωθω λες και κανω μηνα του μελιτος με το μπεμπη. Και μετα στεναχωριεμια γιατι σκεφτομαι αραγε η μπεμπουλα που με στερειτε τωρα μετα θα της αφιερωνω το χρονο που αφιερωνω στο μπεμπη τωρα πουναι μόνος του?

Παντως οταν τον κοιταζω δεν πιστευω πως ειναι δικο μου αυτο το πλασματάκι


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Kardoula μες το προφιλ μου στο μσν εβαλα και δυο βιντεακια με το μπεμπη το ενα βασικα ειναι καλο, εχα και αλλο ενα αλλα επειδη ειναι μεγαλο το αρχειο δεν το παιρνει α και εβαλα ολες τις φωτος


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

kai omws einai kai tha to exeis mia zwh na se agxonh kai na se talaipori kai esy na niothis triseutixismenh kai na xerese:)

Και οταν θαναι ολοκληρος αντρας ε?Τι θα σκεφτομαστε αραγε?Περιεργο ε?Ειναι οι στιγμες που σκεφτεσαι γιατι η μανα σου σε λει ακομα παιδι ή μικρη καμοια φορα!


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...