Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Γεωργία38 είπε:

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

      Χωρίς να το έχω περάσει ακόμη αλλά από αυτά που έχω διαβάσει από τα κορίτσια σίγουρα είναι από τα φάρμακα οι πόνοι περιόδου. Κατσε απόλαυσε το τώρα που πήρες άδεια να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που σε ευχαριστούν! 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

den mporw na pw oti pristika idiaitera. akoma mpenw stis mpotes mou. ta daktila to xerion mou einai ligo prismena kai enoite oti den mou mpenoun daktilidia. alla pote den eixa idiaiterh sxesi me to alati kai den eimai filos tou. se antithesi me th zaxarh pou eimai fanatiki opados ths.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας κορίτσια!Τι κανετε?

Inka ναι ειχαμε γνωριστει στις προσπάθειες μας!Μια χαρα την βλεπω την κοράκλα σου.Εμενα βρε κοριτσια θηρια τα διδυμα.Την περασμενη εβδομαδα ηταν 1900.500 γρ καθε 15 μερες

elita με το καλο να παρεις το μωρακι σου σπίτι!


tt7430777fltt.gif

2yPkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια ....

Ινκα μοντελάκι η δικιά σου εεε;;;;;;;;;

Λιτσακι περαστικά στον αντρούλη σου!

Ελιτα μόλις έιδα τα μωράκια και τρελάθηκα έιναι πανέμορφα!!!!!!!!Να σου ζήσουν!!!

Πηγαμε κι εμείς στον γιατρό χθες και η δικια μας έιναι 2600γρ περίπου...ανυπομονώ να την κρατήσω στην αγκαλιά μου κορίτσια!!

Τωρα ΄'εχουμε ραντεβού σε δέκα μέρες και θα κόψουμε τα γιουτοπάρ ..μετα οποτε θέλει η μπέμπα ας βγει!!!

Για τα κιλάκια δεν το σχολιάζω καν.....


mz6Up2.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσάκια μου..και εμένα ο αντρούλης μου ήρθε από την δουλειά και είναι ψιλοαρρωστούλης!Μα τί τους έπιασε όλους? Ελπίζω με έναν καλό ύπνο, να συνέλθει, συνήθως αυτό χρειάζεται. Ο μικρός αντρούλης μου κοιμάται από τις8:30..πάω και εγώ στο κρεββατάκι μου να αράξω..καλή μας ξεκούραση!!


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites

Το σκέφτομαι για την Αθηνα κοριτσια! Δεν ξέρω!!

Μπράβο Ινκα!!! Σου σταμάτησε και τα γιουτοπαρ τωρα ε;

Γιώτα γιατι; ειχες μερες να την νιωσεις; Παντως σε νιώθω, πριν οταν ποναγα φρικαρα! Στο στυλ και τι κανειη μικρη; το νιωθει; ειναι καλα; κτλ Οταν δε περνουσαν οι πρωτες δυο εβδομάδες που δεν την ειχα δει, εκει να δεις ανυπομωνυσία!!!

Ενω τους τελευταίους μηνες που την νιωθω είμαι μια χαρα!!! βρε δεν πα να πονάω! σκασιλα μου την στιγμή που την νιωθω δεν με νοιάζει!!!

Ιωάννα τι καρδιογράφημα θα κανεις;

Η huida ειναι στον γιατρό ε;

jend, Eleonora2, inka, Σιλβή συγχαρητήρια για τα ζουζουνια σας!!! Αντε πλησιάζουμε κοριτσια!! ανυπομωνώ να έρθει η Δευτερα να την δω και εγω!!!

georghar πόσο ειναι η μικρη;

Ολγα εχουν και τα δυο τα ιδια κιλα; 250 γραμμάρια την εβδομάδα ειναι πολυ καλά!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Περαστικούλια σε όλους τους αντρούληδες που είναι αρρωστούληδες!!!! Τι έγινε ξαφνικά??

Εγώ ξεκουράστηκα λίγο και τελικά πήρα τη μεγάλη απόφαση και σιδέρωσα ΟΛΑ τα μωρουδιακά!!!!

Αύριο το πρωι θα φτιάξω βαλιτσούλα και μετά η μπεμπούλα ας ξεμπουκάρει ΟΠΟΤΕ θέλει!!!!!

Βέβαια νιώθω κομμάτια αλλά χαλάλι... πάω να κάνω ενα μπανάκι τώρα να χαλαρώσω και να πέσω για ύπνο...

Φιλάκια πολλά!!!!!!!!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ξερετε αν επιτρεπεται αποτριχωση με ζεστο κερι στον μηνα μας??? Σκεφτομουν ποδια - μπικινι γιατι δεν παλευεται αλλο το ξυραφι.. Μηπως ξερετε κοστος???????????

Κατερινακι θελουμε τα φωτα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Στις 28 Δεκεμβρίου ηταν 2048 με αποκλιση +/- 290 γρμ!!! Ελπιζω την Δευτερα να εχει φτάσει τα 2700-2800!! Που θα γεννησεις εσυ;

Λιτσάκι αν και γενικα μ'αρεσει το σιδέρωμα!! Οταν σιδέρωνα τα μωρουδιακά το καταευχαριστήθηκα!!! Φαντάζομαι και εσυ ετσι νιωθεις τωρα!!!

Γιωτα εγω δεν εχω κανει ποτε. Η μαια μου μου ειπε πως επιτρέπεται, αλλα θελει προσοχή!! Εδω βρηκα μια κοπέλα που μου ειπε 30 ευρω, αλλα σημερα που ενιωθα εντονα πονάκια το έκανα με το ξυράφι τελικά!! Τωρα δεν προκειτε να μεγαλώσουν αρκετα ωστε να προλάβω να παω στην αισθητικο!!!

Πάντως απ΄οτι μου ειπαν το μπικινι αν το κανεις ολο πονάει. Σκεφτόμουν πως ηδη πονάω απο κατω και εχω τραβηγματα, να μην προκαλέσω την τυχη μου παραπάνω!!;);)


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τι κανετε κοριτσια???

εμενα με ετρεχε σημερα ο μικρος μου ολη μερα γιαυτο δεν μπηκα και στις 9 που κοιμηθηκε ενιωθα χαλια ποναγε το κεφαλι μου ζαλιζομουνα και τελικα μου ειχε πεσει η πιεση μετα ηπια ενα χυμο εφαγα και γαριδακια και τωρα ειμαι καλυτερα

Συγχαρητηρια σε οσες μανουλες εθδαν τα μωρακια τους:D:D

Γιωτα αποτριχωση επιτρεπεται αλλα οχι πανω στην κοιλια βεβαια αν δεν το εχεις ξανακανει δεν θα το συνιστουσα τωρα γιατι την περιοδο της εγκυμοσυνης το δερμα ειναι πιο ευαισθητο και ποναμε πιο πολυ εαν αντεχεις στον πονο καντο


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

aa re elitaki kai elega kapou to exo dei ayto alla den 8imomoun !!!!!

na eisai kala , tora 8imamai pou to eixes pei .......

alla tin pempti ekana tin proti dosi kai paraskeui tin deyteri ...akoma les na epireazei ???

parepiptontos ...koouklakiaaaaaaaaa ta morakia sou agapi mou !!!!!!!!!

Φυσικα και επηρεαζει, εννοειται ουτε βδομαδα δεν εχει περασει που τις εκανες. Τις εξετασεις ποτε τις εκανες?

PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

tin proti tin paraskeui ...tin epomeni tis protis dosis dld kai tin alli simera ...

opote mallon exeis dikio 8a do ayrio giati simera den katafera na ton bro

kati egine kai eleipe apo to iatreio

esi kala ???? se skeftomoun kai leo pos exei kai ena 8etiko ayti i katastasi ...eksikionesai me to mpempaki k otan er8ei kai i prigkipisa 8a exeis parei to baptisma tou piros ......

Link to comment
Share on other sites

kalispera!!!!

i mammycool onoma kai pragma e;me tin bira tis me ta ola tis ...!!!!

elita esy pote sinilthes apo tin kesariki ;

i maia mou eipe oti to sex voithaei poly...giati to sperma exei mia ousia idia me ayti pou exoyn ta xapakia pou vazoun ston kolpo gia na prokalesoun toketo.

giota ,sou leo apla ti mou eipe !!!!xaxaxaxaxaxaxaxaxaxa!!!!!ma pou pige to myalo sou;:)

georgia, ti fatsoulini einai ayto;poso leptoula einai diladi ....

gia ta kila den milaei kamia;

Ινκακι καταρχην εχω να σχολιασω αυτο με το ΄να κανεις σεξ!!!1Χιχι!.Ε οχι ρε φιλεναδα. Εγω απο τοτε που το εκοψα τιποτα. Ετσι για να ξερετε!!!Πρωτον δευτερον, κιλα τι ειναι αυτο, ουτε που πλησιάζω τη ζυγαρια, ακομα δεν εχω ξεπρηστει , ασε πουχω και διπλες στη μεση, οχι των χριστουγεννων απο τις αλλες, ξερετε, που καλυπτουν τη μεσουλα!!!!Επειτα σεξ?Τι ειναι αυτο?Ακομα εχω αιμα απο τα λοχια, εχω χαλασει τις σερβιετες τις ζωής μου. Αυτα για αυτες που λεγαν πως θα το καψουν μετα τη γεννα. Τους το ευχομαι αλλα δεν ξερω ποσο ειναι εφικτο. Ακομα και με φτ δεν ξερω τι γινεται?

Ουφ!!!Ασε πουχω και ενα μερος πανω απο την τομη που κανει μια μικρη χαραδρα και δεν εχω αισθηση ακομα. Τι να πω δεν ξερω γιαυτο και δεν κανω γυμναστικη τιποτα, εξαλλου ο γιατρος ειπε για 6 βδομαδες να προσεχω πολυ για να γυρισει η μητρα στη θεση της, να μη σηκωνω βαρη, να μη σκυβω και τετοια. Προς το παρον ειμαι κρεβατι - σαλονι και αγκαλιες με τον μπεμπη. Τον οποιο ολο πηγαινω και τον χαζευω και του σκαω φιλακια στη μυτουλα!!!ΑΑΑΧ!!!


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...