Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Γεωργία38 είπε:

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

      Χωρίς να το έχω περάσει ακόμη αλλά από αυτά που έχω διαβάσει από τα κορίτσια σίγουρα είναι από τα φάρμακα οι πόνοι περιόδου. Κατσε απόλαυσε το τώρα που πήρες άδεια να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που σε ευχαριστούν! 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Κοριτσια ενα συντομο καλημερα κι απο μενα. Βγαζω γαλατακι και ακουω τον μικρο που νιαουριζει ειναι η ωρα του. Προς το παρον μονο νιαουριζει. Σ,ευχαριστω μαρακι ειδα τα μηνυματα σου. Θελω να βαλω καμοια αλλη φωτο. Οταν ξαναβγαλω. Η αληθεια ειναι πως τη μικρη την εβγαλα κρυφα και ηταν ευκαιρια εκεινη τη μερα γιατι ειχε ανοιχτα τα ματια. Ασε ειχα κρυψει τη μηχανη στο στηθος αναμεσα. Χιχι.

Ελπιζω σημερα να ειστε ολες καλα. Απο δω και περα μετρατε μερουλες. Ειδικα kardoula, και inkaki mphkew 9o ante me to kal;o. Logika ki egv ayth th bdomada ua gennaga.

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!!!

Ελιτάκι συγκινήθηκα!!!! κουκλιά!!!!!

Κι εγώ αύριο μπάινω στον μήνα μου.... είμαι τελικά ακόμα δουλειά με τρελούς ρυθμούς γι'αυτό και δεν δεν έχουμε μιλήσει....

Τι διαβάζω η Σοφούλα γέννησε????

Κορίτσια αγχώνομαι.....

Πήγα εχτές στον γιατρό.. η μπεμπούλα μια χαρά 2κιλά και κάτι δεν είναι πολύ μεγάλη αλλά το γνωρίζαμε λόγω κι εμένα της αρτηρίας μου κλπ...

Σημασία έχει ότι το μωράκι μου είναι μια χαρά και εξακολουθώ να τρώω κρέας....

Μου λείψατε!!!!


lX5Hp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

kalisperaaaaaaaaaaaaa koritsia!!!!!!!

elita ,telia ta mora sou!!!!!ti koritsaki sou me ta zoumera xilakia kai ta makria daxtila kai to adraki sou to apistefto!!!!na sou zisoun na ta xerese !!!!

emeis tin eidame tin foufoula mas !!!!ena moutraki naziariko !!!!!ekane kati nazia me to stoma ..exoume trelathei !!!!!!!nomizo pos to moutraki einai tou baba tis !!!!!!...alla kai pali den tin eidame kala giati mas girize tin plati.

ta kilakia mas einai 2,311 eksakolouthooume na imaste leptoulika alla mesa sta fisiologika !!!!

plakountas opisthios pithmenikos grade 2

kaname kai to kardiotokografima ...mia xara ki ayto sta fisiologika !!!!!

tha pao tin epomeni evdomada na kopso tin peridesi na do traxilo kai na ksanakano kardiotokografima

kai meta .....mou eipe i maia na kano sex na genniso ....


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Άντε μπράβο Ίνκα μου με το καλό!!!!!!

Μάλλον το δικό μου θα είναι το πιο μικρό αλλά δεν πειράζει θα βγει και πιο εύκολα..

Εγώ έχω μέλλον ακόμα είπε ο γιατρός μετά τις 38 εβδ βλέπουμε....

Το αμνιακό πολύ καλό και το μωράκι τρελά υπερκινητικό!!!!

Κορίτσια για να μην ψάχνω πείτε λεπτομέρεις για την Σοφούλα????

Πότε??? Πόσα κιλά???

Φιλάκια!!!!!


lX5Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

jend, eleonora kai inkaki!! ομορφα νεα απο τα μωρακια σας!! Μπραβο σας..... Ινκα παλι ευκαιρια να κανεις σεξ ψαχνεις??? χαχαχαχα........

εγω ειμαι καλυτερα ......... κοιμηθηκα το μεσημερι και τωρα δεν ποναω και τοσο πολυ.... αχ, αναμενεται δυσκολος ο μηνας που ερχεται...ελπιζω η μικρη μπουμπου να με ακουσει και να κατσει στα αυγα της.... να μην βιαστει να βγει... ειμαστε μικρουλες ακομα...

Επεξεργάστηκαν by giota!

mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλησπέρα!

Ινκα πολύ καλή η φουφούλα σου! Έκανε και ναζάκια, ε???

Σου είπε η μαία και για σεξ?? Τέλεια!!!!

Ελίτα, τα μωράκια σου ειναι κουκλιά!!! Μπράβο, αντε να παρεις και τη μικρή σπίτι και να ολοκληρωθεί η ευτυχία σας!!!! Περιμένουμε νέες φωτογραφίες!!!

Ελεονώρα, πώς τα καταφέρνεις και δουλεύεις ακόμα?? Χαρά στο κουράγιο σου βρε κοριτσι μου!! Μπράβο, αλλά μήπως πρέπει να σταματήσεις σιγά-σιγά για να ξεκουραστείς και λίγο πριν γεννήσεις??

Παρος, σ'ευχαριστώ για τα περαστικά, τώρα μόλις με πήρε τηλέφωνο ο αντρούλης μου, είχε πάει στο γιατρό... τελικά του έδωσε άδεια και αύριο! Το πρόβλημα είναι στη μέση του...

Εγώ κορίτσια σήμερα δεν έκανα τίποτα (ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ !!!) αλλά βαριέμαι!!!!!!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Βρε Λιτσα, τοσο καιρο ελεγες να σταματησεις την δουλεια για να ξεκουραστεις και τωρα ντρεπεσαι που καθεσαι?????

Κοιτα να εισαι ξεκουραστη και χαλαρη και οι δουλειες θα γινουν!! Εξαλλου τα μαζεματα δεν τελειωνουν ποτε.. παντα θα ερχονται κι'αλλα στην φορα!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια μου...:D

Ινκακι ναζιαρικο το φουφουλακι ε;χααχα...

Μην ανυσηχεις για τα κιλακια ..αφου ειπε ο γιταρος οτι ειναι μεσα στα φυσιολογικα ειναι οκ τοτε...Απο τωρα καλε προσεχει την σιλουετα της το κοριτσι..χαχα

Λιτσακι..να μην ντρεπεσαι καθολου που δεν εκανες τιποτα...εχεις να ριξεις μετα τρεξιμοοοοοοοοοοο....

Ξεκουρασου τωρα...

Αχ βρε κοπελιες...ειναι τοσα τα μνματακια που δεν θυμαμαι ολα αυτα....Ντροπη μου...

Αααα..Μαρακι εγω λεω να πας στο πατρικο σου..να εισαι πιο κοντα στην Αθηνα...για φαντασου να ειναι ο αντρας σου υπηρεσια; εχει δικιο το κοριτσακι που το ανεφερε...

Κ εμεις την Πέμπτη εχουμε γιατροοοοοοοοοοοοοοο.....γιουχουυυυυυυυυ...

Παω να γραψω στο τοπικ της μαμικουλ..γιατι η γαιδουρα ακομα δενε χω γραψει...

επινε κ μπυριτσα;;;;;;;;;;;χαχαχαχα

Αλα της!!!!!!!!!!!;)


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάκια καλησπέρα!!!

Σήμερα μου τρωγότανε οτι γεννήσαμε στο φόρουμ αλλά δεν περίμενα δύο μαζί!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ μανούλες και γερά, σιδερένια μωράκια!!!!

Ο άντρας ήταν άρρωστος και με ταλαιπώρησε...τελικά είναι πολύ δύσκολο να έχεις 2 παιδιά(ένα μεγάλο κι ένα ενσωματωμένο!!!)...

Σήμερα πήγα αισθητικό και σουλουπώθηκα λιγάκι!!! Χτες πήγα Ιπποκράτειο και η μικρή αποφάσισε από τώρα να το παίξει μοντέλο...είναι λίγο αδυνατούλα αλλά δεν πειράζει έχω ακόμα 38 μέρες να παχύνει...γιατί ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ!!! Πείσμωσα τώρα...!!!!Βέβαια ο μπαμπάς μας μόλις του είπα για τα κορίτσια μου λέει "Δηλαδή μπορεί να μας μείναν 13 μέρες;;;" και πήρε τηλ. στη βιοτεχνία να ρωτήσει πότε θα είναι έτοιμο το στρωματάκι που παραγγείλαμε!!!Υπερβολικοί άντρες... Μέχρι τα καρναβάλια έχουμε ακόμα!!! :lol::lol::lol:


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/PqLWp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

kalispera!!!!

i mammycool onoma kai pragma e;me tin bira tis me ta ola tis ...!!!!

elita esy pote sinilthes apo tin kesariki ;

i maia mou eipe oti to sex voithaei poly...giati to sperma exei mia ousia idia me ayti pou exoyn ta xapakia pou vazoun ston kolpo gia na prokalesoun toketo.

giota ,sou leo apla ti mou eipe !!!!xaxaxaxaxaxaxaxaxaxa!!!!!ma pou pige to myalo sou;:)

georgia, ti fatsoulini einai ayto;poso leptoula einai diladi ....

gia ta kila den milaei kamia;


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

kalispera koritsia,

inkaki kai eleonora sigxarhthria gia ta mpempakia sas. super:)

inka mia xara eisai sta kila egw +20 alla edw kai dio vdomades exw meinei statherh oso kai na savouriasa stis giortes den peira kilaki se antithesi me to gioka mou pou megalwse kata 700 gr.

kala simera les kai kapios me matiakse. eixa tromero ponokefalo kai sernomouna. to mesimeraki eimouna kalitera kai phgame me ton antra mou kai peirame sako gia ta aplita kai tsantoula alaksiera apo to corycorner sto xalandri. gyrnontas eipame na fame oti xeirotero ginotane kai peirame mcdonalds (den ksanatrww pote sth zwh mou). me to pou efaga me epiase pali o ponokefalos kai eniotha oti ithela na kserasw. tora psilosiniltha afou koimithika ena dioraki.

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααααα!!!!! :) :)

ειπα να δωσω το "παρων", χιχι, ελπιζω να μη γεννησω μεχρι την αλλη Τριτη γιατι εχω εργασια να παραδωσω...:confused:

ειμαι ευτυχισμενη για τα κοριτσια, φανταζομαι πως θα νιωθουν εκεινες:P

αντε παω να στρωθω να διαβασω... :( και δεν εχω ορεξη...

Φιλακιαααα..

Μη μου πεις και εσύ στο ΕΑΠ????


line_flow_blue_beg_minie_time_1279771200_text_d4ef20f6f5f3f4dfeae920e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...