Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Καλο διπλασιασμό εύχομαι! Συγχαρητήρια!!! 

      Συγχωρέστε με αν γράφω αλλού για αλλού αλλά τώρα τα μαθαίνω!!! 

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα κα απο εμας!!!

Εγω δεν μπορουσα να κοιμηθω το βραδυ απο το αγχος που δεν κουνιοταν η μπεμπουλα μου....:( Καποια στιγμη αποκοιμηθηκα και εκει καπου μεσα στον υπνο μου, γυρισα πλευρο και μαλλον την ενοχλησα την μικρη μου... και τσουππππππππππππππ... αρχισε τις κλωτσιες!!!!!!!!!!!!! και πιθανον να φωναζε : ''ακαρδη μανα, γυρνα πλευρο, με πλακωσες.....'' Ενιωσα τετοια ανακουφιση που δεν λεγεται!! Και απο εκεινη την ωρα γυρισαμε στις παλιες καλες συνηθειες... κλωτσιες , μπουνιες....

Τωρα λεω να σιδερωσω την προικα της που ηρθε το Σαββατο αλλα ακομα την εχω εκει και καθεται... Παρολο που βρεχει αρκετα εδω, εγω ειμαι τοσο χαρουμενη και μεσα μου εχει εναν ηλιο τεραστιοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-P

Ινκα αντε με το καλο............ Και μην μας ξεχασεις μολις γυρισεις απο τον γιατρο... Στειλε ενα μνμ!!

Θελω και εγω να μπω στον ενατοοοοοοοο, αλλα δεν βιαζομαι, θελω να παρει κι'αλλο η μπεμπουλα μου... Να γεννηθει γερη και δυνατη!!!!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πως ακυρωθηκαν οι παραγγελειες!! Εγω τους εχω στειλει μηνυμα γιατι θελω να βαλω και δευτερη παραγγελεια, την πρωτη την ειχα παραλάβει πριν βαλουν το εμπάργκο και περιμενω να μου πουν!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω για καθισματακι αυτοκινητου 0-18kg της britax. Εδω 250E, στο pingpong.com 190E, στο kidztravelshop.co.uk 116λιρες και το βγαζουν σε προσφορα στα mothercare.com από 140 στις 105 λιρες. Και στη λιστα με τις χωρες αποστολης υπάρχει ακομα η Ελλαδα.


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια ενα συντομο καλημερα κι απο μενα. Βγαζω γαλατακι και ακουω τον μικρο που νιαουριζει ειναι η ωρα του. Προς το παρον μονο νιαουριζει. Σ,ευχαριστω μαρακι ειδα τα μηνυματα σου. Θελω να βαλω καμοια αλλη φωτο. Οταν ξαναβγαλω. Η αληθεια ειναι πως τη μικρη την εβγαλα κρυφα και ηταν ευκαιρια εκεινη τη μερα γιατι ειχε ανοιχτα τα ματια. Ασε ειχα κρυψει τη μηχανη στο στηθος αναμεσα. Χιχι.

Ελπιζω σημερα να ειστε ολες καλα. Απο δω και περα μετρατε μερουλες. Ειδικα kardoula, και inkaki mphkew 9o ante me to kal;o. Logika ki egv ayth th bdomada ua gennaga.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μολις μιλησα με την Mummycool!!! Eιναι πολυ καλα και αυτη και το μωρακι της!!! Εχει ξεκουραστει, κανει βολτιτσες στον διαδρομο και ετρωγε σνιτσελ γεμιστο με τυρι!! Αααα και επινε και μπυριτσα!!!

Το μωρακι ειναι γερο... και ολα καλα!!! Τι να πω κοριτσια χαρηκα πολυ που την ακουσα ετσι χαλαρη και ανετη!!! Πηρα θαρρος για τα δικα μας που ερχονται!! Απο το νοσοκομειο θα βγει την Πεμπτη και οταν παει σπιτι θα βγαλει και φωτογραφιες να δουμε και εμεις!!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα!

Πρίν λίγο άρχισε να βρέχει και εδώ. Φτιάχνω κοτόσουπα, οπότε το πετύχαμε με τον βροχερό καιρό :D

Mariamg, μήπως να το σκεφτόσουν καλύτερα για να έρθεις προς Αθήνα? Αφού θα γεννήσεις στο Μητέρα και φοβάσαι μην τύχει και κάτι απρόοπτο σε υπηρεσία του άνδρα σου...ε? Για σκέψου το...:wink:

Νατάσα, από ότι ξέρω και πριν από το εμπαργκο δεν εστελναν καθισματάκια και καρότσια Ελλάδα. Παρεμπιμπτόντως, ακόμα ισχύει το εμπαργκο, το έχει στις πληροφορίες. Στο mytoys.de είδες?Εγώ από εκεί θα το πάρω...

Ο Νικόλας μου σήμερα δεν έχει πυρετό, μόνο μυξούλες...αύριο πάω ΙΚΑ για καρδιογράφημα, θα πάμε και βολτούλα :)

Φιλιά σε όλες!!


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες εδώ είμαι κι εγώ...Έκανα εξετάσεις το πρωί, το απόγευμα θα πάω να τις πάρω και στις 9 έχω ραντεβού με το γιατρό να δούμε το μωρό μας...Πρίν 20 μέρες ήταν 2.500 κιλά...Πόσο να είναι τώρα...;

elita τα μωράκια σου είναι πανέμορφα...

Έχω κι εγώ κουραστεί κορίτσια και θέλω να γεννήσω...Να τον πάρω στην αγκαλιά μου...Το παιδάκι μου...ακόμη δεν το έχω συνηδειτοποιήσει...Παίζει και να μείνω όταν μου τον δώσουν....


k5f4p3.png

NRrPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ιωαννα κοιτάω στο amazon.co.uk. Εκει μαλλον θα καταληξουμε, να ερθει ο αντρας μου να τα δουμε και μαζι. Κι εσυ για το Britax (0+1)?

Στη μπεμπα ειχαμε ενα της chicco μεχρι 9 kg, που μας ειχαν δωσει, και μετα της πηραμε δυο (ενα για καθε αυτοκινητο) μεχρι 18kg. Ειπαμε τωρα στο μικρο να πάρουμε από την αρχη νέο (με πεισατε σε μια παλαιοτερη συζητηση εδω μέσα).


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια μου !!!

Αντε να δηλωσω και εγω παρουσα αν και οπως μας τα ειπε ο γιατρος σημερα μια χαρα ειμαστεεεε!!! Λοιπον ειμαι χαρουμενη ! μου ειπε να σταματησω την προγεστερονη και πως ειμαστε μια χαρα ... ο μπεμακος μας εφτασε τα 2300 αισιως και τωρα ειμαστε στην τελικη ευθεια ...χαχα μαλιστα κανονισα και μαθηματα με την μαια του!! Ουφ να ειναι καλα ο ανθρωπακος ..μου εφυγε ενα αγχος αλλο πραγμα ...

κατα τ αλλα μια χαρα ....χμ ας πουμε ..στις γενικες αιματος εχω αυξημενα τα λευκα αιμασοσφαιρια κατα πολυ και μου ειπε να τις επαναλαβω γιατι τις εκανα μετα τις ενεσεις κορτιζονηςς αλλα και παλι ρε γμτ ειναι υψηλα ..τωρα πηρα τα αποτελεσματα ...

Σας ειναι γνωστο κατι σχετικα μ αυτο ??? Παπυρους ????? Helppppppp!!!

Θα μιλησω παλι μαζι του τ απογευμα αλλα μεχρι τοτε ...αγωνιω !!

Παω να διαβασω τα νεακια σας και γυρναωω

Link to comment
Share on other sites

jend κι εγω οταν εκανα κορτιζόνες μετα στις εξετασεις ειχα αυξημενα τα λευκα. Βεβαια και πιο μετα τα ειχα λιγο αλλα δεν ετρεχε τιποτα. Μπορει λογω εγκυμοσυνης να ειναι ο οργανισμος σε αμυνα


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

aa re elitaki kai elega kapou to exo dei ayto alla den 8imomoun !!!!!

na eisai kala , tora 8imamai pou to eixes pei .......

alla tin pempti ekana tin proti dosi kai paraskeui tin deyteri ...akoma les na epireazei ???

parepiptontos ...koouklakiaaaaaaaaa ta morakia sou agapi mou !!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κουκλίτσες καλησπέρα και απο μένα!!!

Από οτι βλέπω όλες παρούσες εεε?

Eγώ έτρεχα απο το πρωί και μόλις μπήκα σπίτι...

Η βαλιτσούλα μου είναι έτοιμη και τώρα περιμένουμε τον μπέμπη να πάρει την απόφαση να βγεί!!!

giota είδες που ανησυχούσες, η μικρή σου έκανε νάνι!!!

Ioanna περαστικά στον μικρούλι σου..

Litsaki περαστικά στον άντρα σου.. Νομίζω οτι οι άντρες όταν αρρωσταίνουν είναι χειρότεροι και απο μωρά.. χιχι!!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...