Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Καλο διπλασιασμό εύχομαι! Συγχαρητήρια!!! 

      Συγχωρέστε με αν γράφω αλλού για αλλού αλλά τώρα τα μαθαίνω!!! 

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημερούδια μανούλες και μπεμπάκια!!!!

Τι κάνετε? Ελπίζω να είστε όλες καλά και στα σπίτια σας (δεν πιστευω να ειχαμε κανένα απρόοπτο βραδιάτικα).

Εγώ σήμερα θα τελειώσω με σιδερώματα, ρούχα, βαλίτσες κλπ και μετά ας γίνει ο,τι θέλει... αν θελήσει να ξεμπουκάρει η μπουμπού ας το κάνει!!!!

Πάντως εγώ ΔΕΝ βιάζομαι!!!

Φιλάκια!!!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα κι από μενα.

Εγω πάντως βιαζομαι, ή μαλλον κουραστικα. Αντε να μπω στο μηνα μου στις 25, να βγει ο μπεμπης. Ή εστω ας βγει στις 31 να εχουν μαζι γενεθλια. Αυριο πάω για ακομα ενα doppler. Πριν κανα μηνα ηταν 1400. Να εχει φτασει τώρα τα 2 κιλά? Τι λετε?

Αυτό που με ενοχλει περισσοτερο ειναι που δεν κανει να παίρνω αγκαλιτσα τη μικρή (οχι οτι δεν το κάνω, αλλά μετα εχω ενοχλησεις). Κι ολο της λεω πονάει η μεση της μανούλας, πονάει η κοιλίτσα της μανούλας. Φοβαμαι μην μισησει το μπέμπη που δεν τν αφήνει να κάνει πολλες αγκαλιτσες με τη μανουλα.....


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

kalimera egkioules kai manoules,

elpizw na eiste oles kala. egw eipa na dwsw kai pali to paron mou giati kapoies vazoun stoiximata xaxa. tha pame na paroume kapoia teleutaia pragmata simera gia to dwmatio tou mpemph mas. elpizw na vrw kai autokolita pou tha mou aresoun kai etsi na teleiwsoume to domatio:) an nai tha sas valw kai photo.

ninia pata panw sto onoma ths elitas epelekse emfanisi dimosiou profil kai tha deis to album:)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλες!!!!

Και εγω εδω εμαι ολα καλα περιεργως κοιμηθηκα καλα εχθες εχω και τον

γιοκα μου εδω σημερα και το πραγραμμα εχει παιχνιδακια ολη μερα:D:D:D

Φιλακια πολλα


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια βαριέμαι να κάνω οτιδήποτε... έχω και κάποιες ενοχλήσεις στο στομάχι (χάλια είναι), έχω και τον αντρούλη μου σπίτι πιασμένο και κρεβατωμένο.... τι ωραία μέρα σήμερα...


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα μανουλες και μπεμπάκια!! Και εμεις παρον σπιτάκι μας!! Αντε πλησιάζει η Κυριακη να μπω επιτέλους στον μηνα μου!!!!

Ιωάννα καλορίζικαααα!! Πως είναι ο Νικόλας σου σημερα;

Κορίτσια στο Λητώ βρήκα μονόχρωμες πάντες!! Είναι της nec!! Ειχε μικρή και μεγάλη πάντα καθως και πάντα αλλαξιέρας!!

Βρε Λιτσάκι 10 πουκάμισα εβαλε ο ανδρας σου; Καλα τι δουλειά κανει; Ωχ σε νιώθω τραβας και εσυ με τα πουκάμισα ότι τραβαω εγω με τις παραλλαγές!!!

Κατερινάκι ανησυχεί ο άνδρας σου!! Και εχει δικιο πως πρέπει να χαλαρώσεις λιγάκι. Τωρα μπηκες στο μηνα σου!! Παντως ακριβως τα ιδια με εσενα νιωθω και εγω!! Λες; Ραντεβου εχω την Δευτερα ανυπομονώ οσο δεν παει!!!

Κορίτσια ποτε είναι Καθαρά Δευτέρα;

Ελιτάκι τι καλά νεα!! Μπράβο κοριτσακι μου καλως το δεχτήκατε το πρώτο αγγελούδι σας!! Αντε με το καλο να ακολουθήσει και η μικρή!! Ποσα κιλά είναι τωρα; Τις ειδα τις φωτος!! Τελεια είναι και τα δυο!! Ελπιζω να καταλαβα καλα σε ποια είναι ποιο από τα δυο!!! Πάντως αν καταλαβα καλα, η μικρή σου είναι πιο μεγάλη απʼ ότι την περίμενα και δειχνει ήδη δυνατη!! Να σου ζησουν Ελιτακι, να τα χαίρεσαι κάθε μερα της ζωης σας!!

Αχ Ραμονίτσα εδώ με απειλούσαν πως θα μου κοψουν το επίδομα ανεργειας λογω εγκυμοσυνης θα μου δωσουν και προτεραιότητα; Παντως ο παπαρας που σας ελεγα και την άλλη φορα ηταν παλι εκει και προσβαλλε ένα σωρο κοσμο!! Εε ρε ξυλο που θελει αυτος!!

Γιωτα να την χαιδεύεις και φαε ένα σοκολατάκι, εκτος αν είναι τοσο απαγορευτική η σοκολάτα!!

Σας ειπα πως βρηκα παιδίατρο!!

Επεξεργάστηκαν by mariamg

Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Καλά τι μούχλα έπεσε..δεν γέννησε καμία να ξυπνήσουν τα πνεύματα;;;;;;

Σήμερα βάφουμε το δωματιο του Γιώργου,ουρανί-κρεμ συνδυασμο...ελπίζω να μην το μετανιώσω...

Νατάσα εγώ πριν 2 εβδομαδες που έκανα τα dopplers,ήταν 2040γρ.Σίγουρα θα τα έχει περάσει η μικρή σου...

Βρέχει σήμερα και έλεγα να πλύνω κανα μωρουδιακό...βαριέμαι κιόλας!!!!


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Νατάσα εγώ πριν 2 εβδομαδες που έκανα τα dopplers,ήταν 2040γρ.Σίγουρα θα τα έχει περάσει η μικρή σου...

Φελια τη μικρη την εχω σπίτι, στην κοιλια εχω το μικρό. Θελω να εχει περάσει τα δυο κιλα γιατι λόγω της μονηρης ομφαλικης αρτηριας, ανησυχουμε μηπως δεν τρεφεται αρκετα. Η μικρη ειχε γεννηθει 2450 στις 38 βδ. Ας ειναι ο μπεμπης λιγο μεγαλυτερος......


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ωχ εχουν πεσει ολοι πανω μου με το που μπω στο μηνα μου να παω να μεινω στο πατρικο μου Αθηνα ωστε να ειμαι πιο κοντα στο Μητερα!!! Αχ δεν ξερω.. καταλαβαινω πως ανησυχουν αλλα δεν ειμαι υπερ των ευκολων λυσεων!! Εδω ειναι το σπιτι μου πλεον, ήμαλλον εδω θα ειναι για αλλα δυο χρονια!! Δεν ξερω!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Φελια τη μικρη την εχω σπίτι, στην κοιλια εχω το μικρό. Θελω να εχει περάσει τα δυο κιλα γιατι λόγω της μονηρης ομφαλικης αρτηριας, ανησυχουμε μηπως δεν τρεφεται αρκετα. Η μικρη ειχε γεννηθει 2450 στις 38 βδ. Ας ειναι ο μπεμπης λιγο μεγαλυτερος......

Μην με παρεξηγείς,ακόμα κοιμάμαι,δεν έχω ξυπνήσει!!!


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


kalimera tsoupres!!!!!

maraki ,den exoun adiko pou sou lene na ertheis athina ta perisotera koritsia pou menou ektos ayto kanoun ...alla se katalaveno pou den theleis ..kai poly malista !!!!tha tin vreis tin lysi den se fovame !!!!!!

litsaki ,ki ego den koimithika olo to vradi...ligo to stomachi ...ligo to derma ....ligo i foufoula ...

katerina ,ksereis ti ponous eixe i mammycool?itan rithmikoi ?

koritsakia ,pao na etimasto .....na do to foufoulaki ...an kai ypopsiazome oti me tetio xoro pou erikse tin nyxta ....pali tha koimate kai den tha do prosopaki ...tha sas po nea ....!!!!!!....kardoula an gennas tha sou stilo sms !!!!xaxxaxaxxaxxxaxxaxa!!!!!

na exoume oles mia omorfi mera!!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια! Και εγώ εδώ σήμερα, παρούσα η μαμά παρούσα και η μπέμπα στην κοιλιά!

Το βράδυ δεν κοιμήθηκα καθόλου.. Μάλλον από το άγχος

Κατερίνα μου μην ανησυχείς που δεν την πολυκαταλαβαίνεις. Σε ένα βιβλίο εγκυμοσύνης είχα διαβάσει ότι πρέπει να είναι περίπου 10 κινήσεις το 12ωρο. Πέρασα και εγώ 3 μέρες μεγάλης ησυχίας αλλά μετά ΟΚ


lvEGp2.png?7VF60MK8
Link to comment
Share on other sites

Φελια τη μικρη την εχω σπίτι, στην κοιλια εχω το μικρό. Θελω να εχει περάσει τα δυο κιλα γιατι λόγω της μονηρης ομφαλικης αρτηριας, ανησυχουμε μηπως δεν τρεφεται αρκετα. Η μικρη ειχε γεννηθει 2450 στις 38 βδ. Ας ειναι ο μπεμπης λιγο μεγαλυτερος......

Νατάσα μου, μην ανησυχείς καθόλου για τον μπέμπη! Σίγουρα θα έχει περάσει τα 2 κιλά. Κι εμείς έχουμε το ίδιο θεματάκι (μονήρης ομφαλική αρτηρία) αλλά η μικρή τρεφεται μια χαρά! Σκέψου οτι 36+3 και ήταν 2.820gr! Και επειδή κι εμένα μου είχαν πει οτι μπορεί να μην τρέφεται σωστά όταν ρώτησα το γιατρό μου, μου ειπε οτι δεν είναι σίγουρο αυτό και οτι δεν σημαινει οτι κάθε φορά που υπάρχει αυτό το θέμα τα μωρά δεν τρέφονται σωστά! Αν ο μικρός σου μέχρι τώρα πάει καλά δεν έχεις λόγο να ανησυχείς... αλλωστε μην ξεχνάς οτι όσο περνάει ο καιρός μεγαλώνουν με γρηγορότερους ρυθμούς και παίρνουν περισσότερο βάρος κάθε μέρα!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

bika ston 9ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!

Συγχαρητήρια!!!!

Περιμένουμε νεα απο την φουφούλα σου μόλις γυρίσεις απο τον γιατρό!!!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...