Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Καλο διπλασιασμό εύχομαι! Συγχαρητήρια!!! 

      Συγχωρέστε με αν γράφω αλλού για αλλού αλλά τώρα τα μαθαίνω!!! 

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσάκια που θα πάτε στο γιατρό, καλά αποτελέσματα να έχετε!

Εγώ σε 12 μέρες πάλι (αν δεν έχω γεννήσει μέχρι τότε....)


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ με τις απανωτές γέννες αγχώνομαι και εγώ βρε κορίτσια!Εμένα πάντως ακόμα δεν έχει εμπεδωθεί, όπως είπε χαρακτηριστικά ο γιατρός "κόβει βόλτες~"

Τελικά σήμερα ήρθαν και τα υπόλοιπα πράγματά μας από Αθήνα, οπότε από αύριο αρχίζει η επιχείρηση "στήσιμο επίπλων- πλυντήριο- σιδέρωμα- διακόσμηση" θα σας βάζω φωτό να μας παρακολουθείτε ;)

Πήγαμε τον Νικόλα στη γιατρό, ευτυχώς δεν έχει ακροαστικά αλλά ο λαιμός του είναι χάλια και προληπτικά θα πάρει και αερολιν λόγω του ιστορικού της βρογχιολίτιδας. Η παιδίατρος μου είπε αν μπορώ να τον κρατήσω σπίτι, είναι καλύτερο για την μπέμπα, γιατί έτσι και την κολλήσει κάποια ίωση τους πρώτους 3 μήνες, πρέπει να μπει νοσοκομείο για 7ήμερη ενδοφλέβια αντιβίωση και να της κάνουν και όοοοοοολες τις εξετάσεις που υπάρχουν. Οπότε αποφασίσαμε και εμείς να μείνει σπίτι ο Νικόλας. Αυτό που σκέφτηκα είναι να βρώ κάποια κοπέλα για 2 απογεύματα την εβδομάδα να έρχεται να τα κρατάει για να έχω και εγώ λίγο χρόνο για εμένα και για τον άντρα μου, να πάμε για ένα καφέ βρε παιδί μου!

Οπότε η Ιωάννα κορίτσια, μανουλα 24 ωρών και 2 παιδιών :D ελπίζω να φανώ αντάξια των περιστάσεων...


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites

Elita υπέροχα είναι τα μωράκια σου!!!!!!!! Να σου ζήσουν!!!!!!!

Θέλω και εγώ.. Δεν αντέχω άλλο... Πήρα και τον γιατρό τηλέφωνο και μου είπε να πάω την Παρασκευή στο Ιασώ, αλλά βρε κορίτσια δεν αντέχω μέχρι την Παρασκευή... Εντωμεταξύ έχει να με δει απο τις 30/12 και μου φαίνεται πολύ... Θέλω να σπάσουν τα νερά και να τελειώνω


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

xaxa paros. oles mia apo ta idia. kai egw lew kathe proi pou ksipnaw ante simera na mou spasoun ta nera i na me piasoun oi ponoi. auth h anamonh skotonei. toulaxiston esy ksereis oti an den genisis mexri tis 20 tha se valei na gennisis. emena mou eipe oti tha to traviksoume mexri 1/2 asto.

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε κοριτσια ,οσα στοιχηματα και να βαλουμε, οτι και να λεμε εμεις, τελικα οτι θελουν τα μωρακια μας θα κανουν!!!

Εγω σημερα ημουν μεσα στον πανικο γιατι ειχα πολυ υψηλο ζαχαρο και ειμαι σχεδον ολη μερα χωρις φαγητο.... :-(. Αλλα ευτυχως τωρα επεσε και τουλαχιστον ηρεμησα λιγο απο το αγχος.... Για να δουμε αυριο πως θα ειναι....

Ελιτα τα μωρακια σου ειναι μια γλυκα!!!! Αντε με το καλο να παρετε και την μικρη μπουμπου σπιτακι σας!!!!!!!!!!!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερααααααα:P εμεις ειμαστε στη θεση μας, ξυπνησαμε πρωι πρωι και ριξαμε ενα χορο, καλα ειμαστε . (κυρια Ελιτα, η μαμα μου δεν μπορει να δει φωτο με τα μπεμπακια σας, δεν ξερει λεει που τις εχετε βαλει κι εγω θελω να δω μπεμπακια,ουααααααα). Οι υπολοιπες κυριες ποτε θα κανετε τα μπεμπακια σας, οεο? φιλακια, Νίνια :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...