Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Καλο διπλασιασμό εύχομαι! Συγχαρητήρια!!! 

      Συγχωρέστε με αν γράφω αλλού για αλλού αλλά τώρα τα μαθαίνω!!! 

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

xaxa ramonitsa egw den ftaiw gia ta apotelesmata. sas proidopiisa oti o mikros mou einai kalovolemenos kai den to leei na vgei apo ekei mesa.

elpizw th pempth pou tha tou valei xeri o giatros na to ksanaskeftei xaxa.

ontos vre maria giati den mphkes mprosta kopela mou egkios gineka?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ελιτακι μπραβοοοοοοοοοοοο με τον γιοκα σου...!!!!!!!!!!!

ερωτας μεγαλος...

αντε με το καλο η μικρουλα στο σπιτακι σας!!!!!!!!!!!!!!!!

Αχ τι ευχαριστα πραγματακια ειναι αυτα!!!!!!!!!!:D:D:D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

λες? τοσκεφτηκα και εγω αλλα εχω διαβασει οτι στις δευτεροτοκες εμπεδωνεται την ωρα του τοκετου ενω στις πρωτοτοκες 2-3 εβδομαδες πιο πριν δεν ξερω παντως καποια στιγμη σημερα που ειχε λοξυγγα την ενιωθα πολυ πολυ χαμηλα να τρανταζεται


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παρασκευη εχω ραντεβου ελεγα να το επισπευσω αλλα επειδη την ακουω απλα εχει μειωθει η κινητικοτητα κατι που εχω ακουσει οτι ισχυει τον τελευταιο μηνα λεω μηπως ανησυχω αδικα ο γιατρος που ειχαμε μιλησει απο το τηλ μου ειπε πως ανπερασουν ωρες χωρις κινησεις να παω για υπερηχο αλλα μεχρι τωρα δεν εχει γινει κατι τετοιο ευτυχως


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

δεν μου ειπε ποσες μου ειπε ομως αν περασουν πολλες ωρες και δεν το ακουσεις ελα για υπερηχο να ειμαστε σιγουροι. Λες να εχουν σφηνωσει τα μπεμπε μας κατω κατω και να μην πολυκουνιουντε? Αχ ρε μπεμπα γιατι την αγχωνεις ετσι την μανουλα???:confused::confused:


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι πολυ αγχος ρε γ@#$το δεν αντεχω αλλο ειδικααυτες τις τελευταιες μερες νομιζω οτι ειναι ψυχολογικο να μολις την μαλωσα την μπουμπου αρχισε και χορευει:D

ινκα αντε να δεις και εσυ την δικια σου να μας πεις ποσο μεγαλωσε με το καλο!!!


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

emena einai poly diakritikos o prigkipas mou simera kai exei kathisi sth deksia pleyra. apla psilokounaei akoma kai gliko na faw. ti na pw.

egw pantos auto pou fovame einai na mhn me piasoun oi ponoi mesa sta agria mesanixta. tha pathw paniko nomizw enw an einai ores pou eimai ksipnia pisteyw oti tha eimai pio iremi.

Link to comment
Share on other sites

εγω νωριτερα που ειχα αγχωθει πολυ οτι δεν την ακουγα ηπια καφε και αρχισε να κουνιεται πολυ. καρδουλα οτι ωρακαινα σε πιασουν οι πονοι θα αγχωθεις και μην ανησυχεις οταν λεμε πιανουν πονοι δεν ερχονται μια και εξω δυνατοι σιγα σιγα σταδιακα αυξανουν οποτε θα εχεις χρονο για να μην σου ερθει ξαφνικα και παθεις σοκ ειδες και την mummycool δεν ηταν καλα απο το προηγουμενο βραδυ και ειχε πονακια

Επεξεργάστηκαν by katerina23

tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Inkaki θα δεις το φουφουλακι ε;χααχχα

τελεια..περιμενουμε να μας πεις...

κ εμεις Πέμπτη παμε...

Κατερινακι μακαρι να εχουν καποια προειδοπιηση ...γιατι κ εμενα αυτο που λεει η καρδουλα για το βραδυ καπως με αγχωνει..θα προτιμουσα μεσα στην διαρκεια της ημερας...κ ειδικα πρωι...

παραγγελια δηλαδη...χαχα


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...