Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Καλο διπλασιασμό εύχομαι! Συγχαρητήρια!!! 

      Συγχωρέστε με αν γράφω αλλού για αλλού αλλά τώρα τα μαθαίνω!!! 

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Αχ κοριτσια εμενα ηρθε ο δικος μου απο την δουλεια μυρισε την χλωρινη και ειδε το σπιτι να λαμπει και εβαλε τις φωνες αφου ριξαμε το καβγαδακι μας γιατι εκανα δουλειες κλπ κλπ μου εξομολογηθηκε οτι δεν νιωθει ετοιμος να γεννησω ακομα και αν μπορω με παρακαλει πολυ να το κρατησω 2 εβδομαδες ακομα:shock::shock: τι να πω ανιατη η περιπτωση μας...

Καλά Κατερινάκι, ο αντρούλης σου δεν υπάρχει!!!

Αυτό το να κρατήσεις το μωρό 2 βδομάδες ακόμα, πολύ καλό! Λες και εσύ θα αποφασίσεις!!!!

Δεν έχουν καταλάβει ακόμα οτι έχουν δική τους βούληση τα πλασματάκια μας (ναι, απο τώρα!) και αποφασίζουν μόνα τους?

Πάντως κι ο δικός μου χθες ψιλοφρίκαρε!!! Άρχισε να λέει κάθε τρεις και λίγο... άντε Λιτσάκι να φτιαξουμε βαλίτσα, να ετοιμαστούμε, να τακτοποιήσουμε τα πράγματα... χαχαχα πολύ πλάκα!!!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσακια καλησπερα χαθηκα αλλα για καλο σκοπο καθως το Σαββατο πηραμε τον μικρο σπιτι και φυσικα εχω παθει ερωτα γιατι ειναι ενα γατακι υπναρουδικο.Μοηκα χτες για λιγο και ειδα τα νεα. Καλα τι εγινε βρε κοριτσια πηραμε φορα?Συγχαρητηρια Γιωργια να χαιρεσαι το μωρακι σου. Καλοριζικο.Και mumycool sygxarhthria τι εκπληξη ηταν αυτη. Εστειλα μηνημα στο κινητο της χτες βραδυ και μου ειπε πως ειχε κατι πονακια στις 3 πηγε νοσοκομειο και την εδιωξαν. Πηγε εφαγε και στις 5 ειχε αιμοραγια,Μεχρι της 8 ειχε γεννησει. Φυσιολογικα και μου πε πως ο μπεμπης ειχε τυλιχτει δυο φορες στο λωρο. Αυτα. Ποια εχει σειρα τωρα?Εγω νομιζα πως ηταν η kardoula.Xixi. Μην αγχωνεστε βρε κοριτσια. Ειδατε?Κι εγω το Σαββατο ειχα επετειο με τον αντρα μου και κανονιζαμε να βγουμε και τελικα μας ηρθε δωρο ο μπεμπουλης. Πρωι πρωι ο αντρας μου εκανε καθαριοτητα το σπιτι.Ημπεμπα αρχισε να φορτσαρει σε βαρος αντε αν παει καλα βλεπω να την εχουμε σε δυο βδομαδες. Δεν εχω παει να την δω. Μονο ο μπαμπας και της πηγαινει γαλα. Απο αυριο λεω να πηγαινω τη μια φορα το απογευμα και θα μενει ο μπαμπας με τον μπεμπη. Μου λειπει η μικρη μου πολυ!!!

Ο μικρος οταν πειναει δεν κλαει και γενικα πρεπει να τον ξυπναμε γιατι και 4 ωρες να περασουν δεν ξυπναει και μας ειπε η παιδιατρος πως μεχρι να παρει βαρος πρεπει να τρωει καθε τρεις ωρες. Πάντως οταν πειναει τον βαζω στο στηθος και ρουφαει μια χαρα και καταπεινει. Αλλα επειδη δεν ξερω ποσο ειπιε του δεινω και μπιμπερο. Παντως στο στηθος του αρεσει πιο πολυ!Δεν ξερω θα βαλω καμοια φωτο αν καταφερω στο αλμπουμ να τον δειτε αλλα ειναι χωρις φλας.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Elita ωραία νέα!!!Μπράβω!!!

Κατερίνα καλά σου λέει ο άνθρωπος..κρατήσου και συ λίγο....:lol:

Εντοματαξύ ο γιός μου γυρίζει όλο το σπίτι και κοιτάει απο τα παράθυρα ψάχνοντας για Χριστουγεννιάτικα φωτάκια στους γείτονες....απογοητεύεται το πουλάκι μου κάθε βράδυ...


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Elita!!!! Δέχτηκες το αντράκι σου σπίτι!!! Άντε με το καλό να πάρεις σύντομα και την κορούλα σου!!!

Κοριτσια, η Elena1982 έχει να μπει απο την Παρασκευή... ξέρει καμμία κοπέλα κάτι???


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

ax koritsia kathe fora pou anoigw to forum anarotieme poia tha einai i epomenh. molis milisa me th sofia kai einai poly kala kai prospathi kai auth na thilasi to mpempaki ths. enoite exei kataklismo kosmou pou thn episkeptete kai etsi den mporesame na poume polla.

ante whos next? exw megalh agwnia xexe

o dikos mou o antroulis exei glikani poly kai olo me prosexei kai sinexeis erxete kai xaideuei th kilia mou kai leei sto mpemph ante arketa talaiporises th mama sou vges xaxaxa. me sigkini apisteuta:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια εβαλα δυο φωτος στο αλμπουμ αν και δεν εχουν βγει καλα πολυ δεν εβαλα φλας και μια της μπεμπας που εβγαλα κρυφα χωρις φλας παλι. Δεν βαζω φλας στο μπεμπη γιατι ειναι ευαισθητα τα ματακια. Αντε φιλια παω να τον ταισω τον υπναρα.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

αχ ελιτακι τι γλυκουλικα που ειναι δως τους πολλα πολλα φιλακια με το καλο τωρα να παρεις και την ζουζουνα σου σπιτι να ολοκληρωθει η ευτυχια:D

Ναι ο αντρας μου νομιζει οτι στο χερι μου ειναι ποτε θα γεννησω και δινει και παραγγελειες κιολας:P


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


koritsia egw apo xthes niotho poly perierga. anarwtieme pote tha ktipisi th porta autos o pelargos. eftase poly konta sto spiti. ores ores thelw na klaiw kai me exei piasei ena psiloagxos parolo pou ta exw ola etima

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω,αλλά εγώ στο πρώτο του χτύπισα (του πελαργου)την πόρτα και τον άρπαξα...εεε μετά απο 40+4 έπρεπε να βγει..........το πως βγήκε είναι αλλη ιστορία!!!


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

kardoula ολες καπως ετσι ειμαστε και εγω τα ιδια νιωθω τρομερα αγχωμενη εντωμεταξυ νομιζω πως η μικρη μου εχει κανα 2 μερες που δεν ειναι υπερκινητικη οπως πριν και ανησυχω λιγο οχι οτι δεν την ακουω αλλα λιγοτερο , εχωκαι κατι δυνατα πονακια περιοδου που και που και ειμαι ολο στην τσιτα


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Σιλβη μου περαστικα στον αντρουλη σου....!Εχετον λιγακι στην αποσταση!

Ιωαννα μου αρρωστο το μικρουλη σου;; Περαστικα του...αχ οταν ειναι αρρωστα τα μικρα πολυ στεναχωριεμαι..

Ινκακι...ελειπα τπ πρωι...γιατι επλενα με την μαμα μου τα υπολοιπα ρουχαλακια του μπεμπη μου..τα σιδερωσαμε...τα βαλαμε στην ντουλαπιτσα του κ τα εχω ετοιμα ολα τωρα...

κ επισης βαλαμε κ στην βαλιτσουλα μου τα ρουχαλακια του για την εξοδο μας..κ μυριζουν Υπεεεεεεεεεεεεεροχαααααααα...

Το χασαμε τι στοιχημα ε; αν κ εοιχα πει ειμαι αναμεσα μαμικουλ κ καρδουλα..αλλα μας την εκανε η καρδουλα..κ εσκασε μυτη το μωρακι της μαμικουλ...

Καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε τι υπεροχο που ειναι!!!!!!!!!!!!!Πολυ χαιρομαι..κ κλαιω σαν χαζη απο συγκινηση...λες κ τα ξερουμε χρονια τα κοριτσια...

Λοιπον εγω ψηφιζω παλι καρδουλα....Καρδουλα ακουςςςςςςς;;;;;;;;;;;

κανινισε......μην μας την κανεις παλι...Αν κ κατρι μου λεει οτι η Παρος το ψηνει.....αλλα εγω καθετη..ΚΑρδουλα!!!!!!!!ΠΟυ θα παει;;;;χααχχα

Καλα ρε συ ΜΑρακι...κανενας δεν σου εδινε την σειρα του;Τι μαλακες υπαρχουν πια; ΕΛΕΟΣ!

Παω να ευχηθω στην μαμικουλ...


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...