Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Καλο διπλασιασμό εύχομαι! Συγχαρητήρια!!! 

      Συγχωρέστε με αν γράφω αλλού για αλλού αλλά τώρα τα μαθαίνω!!! 

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

ti kanete koritsiaaaaaaaaaaaaa?????

gennnaei kamia?:):):)

kale ti sock itan ayto me tin mammycool e? ksipnise to proi eftiakse malli ipie ton kafe me to kontomaniko sti veranta kai meta pige kai gennise!!!!!taleporithike ?eixe ponakia prin ?pos egine?

kardoula den to exo dei ayto pouthena ...oute sto mothercare .

katerinaki ,den ksero mipos vreis tetia panta sto lapen ....


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ινκα θα κοιταξω και εκει.

Α και μην πεις στον αντρα σου οτι γεννησε κι αλλη γιατι θα κατασκηνωσει εξω απο το Μητερα:P:p:p ο δικος μου κατι εχει παθει και εχει μια αρνηση για την γεννα λεει θελει να παρω ολες τις μερες μαλλον απο το σοκ που επαθε εκεινη την νυχτα που τρεχαμε στο ιασω και τα χει κανει πανω του χιχιχιχι

Παντως η mummycool κατι ηξερε γιαυτο εκανε και τις κουρες της πρωι πρωι


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια, μόλις επέστρεψα!

Νιώθω πολυ περήφανη!

Σιδέρωσα οτι είχα απο σεντόνια, τα ρούχα (εσώρουχα, πυζάμες κλπ) για το μαιευτήριο, έκανα αναδιανομή στις ντουλάπες μου και στις συρταριέρες μου για τα παιδικά (μέχρι να μας έρθουν τα έπιπλα τη μικρής) και τώρα έκατσα λίγο γιατί η μέση μου διαμαρτύρεται....

Αργότερα θα σιδερώσω πουκάμισα του αντρούλη μου (καμιά 10αρια) και αύριο όλα τα bebe ρουχαλάκια!

Νιώθω οτι έκανα ένα μεγάλο βήμα... χαχαχα!!!

Επεξεργάστηκαν by Litsaki19

EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Μωλις μπηκα ..κ επεσε το ματι μου στο μνμ της ΙΝκα...

ΓΕΝΝΗΣΕ Η MUMMYCOOL;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

ΠΑω να διαβασω τα υπολοιπα...


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έχω πολύ καιρό να γράψω, μπαίνω να δω τι κάνετε και διαβάζω ένα σωρό γεννητούρια!!!! Κοριτσάκια, να σας ζήσουν! Να είναι γερά και τυχερά!!!

Αλλά να σας πω! Εμείς δεν υποτίθεται ότι είμαστε μαμάδες Φεβρουαρίου; Θα γεννήσει καμία Φεβρουάριο ή θα μας πιάσει η βιασύνη;;;

Πω, πω, αγχώθηκα, δεν έχω κάνει βασικά πράγματα ακόμα, που θα το βάλω καλέ το παιδί;;;;Τι θα του φορέσω;;;Πρέπει να αρχίσω το τρέξιμο!!!!


 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μυρτώ κι εγω ειπα στον αντρα μου οτι γεννανε τωρα οι μανουλες Φεβρουαρίου και τα΄παιξε. Θελει να ειναι ολα προγραμματισμενα (με καισαρικη στις 11/2). Ασε που θελει να σταματησω τα πολλα σουρτα φερτα, αλλα μου ειναι δυσκολο. Και τσαντιζεται που οδηγάω. Του λεω μεχρι τις 25/1, που μπαινω στο μηνα μου.

Αληθεια κοριτσια εσεις οδηγειτε ακόμα???


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

Και εμενα ο αντρας μου αγχωθηκε μολις εμαθε τα νεα μας.....

Αλλα ελπιζω να μην ζηλεψουν τα μωρακια μας και βγουν ακομα....

Θελω να γεννησω στην ΠΗΤ μου... Θελω ρομαντιλα!!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

katerina distixos tou to eipa ..exei frikarei ...pote mou eipe ?afou xtes gennise i georgia ?...alla den peirazei na mathei na me leei xionanthropo !!!!!xaxaxaxxaxxxaxa!!!!!

natasa o dikos sou adras einai xiroteros apo ton diko mou !!!!!!pou na gennisoume ti exoume na pathoume ...ego ton diko mou ton fantazome na pernaei se excelaki tis ores thilasmou mi sou po kai repsimatos xaxaxaxxaaxxaxxa!!!!! ego odigo ...den exo rotisei an kanei ..alla den kano megales apostaseis oute odigo kathe mera ....allla vre koritsia den mporo otan odigei alos eknevrizome ...den exo ebistosini se kanenan ..mono ego boro na prostatepso to moro mou...tetio pragma me exei piasei !!!!!!

ramonitsa !!!!!eides !!!!genitourgia!!!!esy pou xathikes olo to proi ??? kai ithela na se pekso stixima !!!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μυρτώ ειχα κάνει στο πρώτο καισαρική, γι΄αυτό και τώρα ξανά. Τελευταία ημερομηνια μου ειναι 25/2, αλλά θα μου το πάρει δυο βδομαδες νωριτερα, αρα 11/2.

Ινκα, παρότι κομπουτερακιας ο δικος μου, δεν εφτιαξε excel (μαλλον δεν το σκεφτηκε). Απλά ειναι πολυ αγχωδης και θελει τα πάντα με προγραμμα, γιατι ετσι νοιωθει σιγουρια. Κανονισε μου λεει να σου σπάσουν τα νερα, μονη σου θα τρεχεις..... Εγω, λεει, θα παω στις 11......


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

bravo giota!!!!!!bouboulina mou esy !!!!!mexri tin pit sou e??

ego thelo 2 evdomades noritera .......den mporo vre koritsia ....

A καλα... μην ξεχνας πως και εμενα με προγραμματιζει για την 38η εβδομαδα!! Αυτην εχω στο μυαλο μου σαν ΠΗΤ!!!!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσια εμενα ηρθε ο δικος μου απο την δουλεια μυρισε την χλωρινη και ειδε το σπιτι να λαμπει και εβαλε τις φωνες αφου ριξαμε το καβγαδακι μας γιατι εκανα δουλειες κλπ κλπ μου εξομολογηθηκε οτι δεν νιωθει ετοιμος να γεννησω ακομα και αν μπορω με παρακαλει πολυ να το κρατησω 2 εβδομαδες ακομα:shock::shock: τι να πω ανιατη η περιπτωση μας...


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Hello!!!

Λοιπόν τ αποφάσισα...αν πρώτα δεν κάνω Καθαρά Δευτέρα,να φάω λαγάνα,ταραμοσαλάτα και γίγαντες φούρνου και να πετάξω και χαρταετό, δεν γεννάω!!!

Μυρτώ λες να έχουμε κανένα απρόσμενο;;;Μην αγχώνεσε είμασε πολλές οι ανεπρόκοπες τελικα!!! :tongue:


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...