Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Καλο διπλασιασμό εύχομαι! Συγχαρητήρια!!! 

      Συγχωρέστε με αν γράφω αλλού για αλλού αλλά τώρα τα μαθαίνω!!! 

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κορίτσια ειμαι πολύ συγκινημένη γεννιούνται σιγα σιγά τα μωράκια μας!!

Mummycool και Γεωργία να σας ζήσουν !!!!!!!!!!

Αντε να δούμε την επόμενη;;ποια θα είναι άραγε;

Σήμερα έχω ραντεβου στον γιατρο το απόγευμα και θα δω την μπεμπούλα μου,εννοειτε οτι θα σας πω τελευταίες εξελίξεις,θέλω να τον ρωτήσω και για τα γιουτοπαρ μεχρι ποτε θα τα παίρνω..

Το κακό είναι οτι ο αντρούλης μου καίγεται στον πυρετό και φοβάμαι μηπως με κολλήσει,μακαρι να του περάσει δεν αρρωστησα μέχρι τώρα κρίμα να αρρωστήσω τώρα..

Περαστικά στον αντρούλη σου, κάνε την καρδιά σου πέτρα και απέφυγε τα φιλάκια και να πλένεις καλά τα χεράκια σου!


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites

kardoula δεν εχω δει εσεις μηπως εχετε δει καπου σκετη παντα λευκη λικνου που θελω να παρω χωρις προικα δηλ σεντονακια κλπ μια σκετη παντα θελω καιδεν εχω βρει πουθενα:confused:


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν με νοιαζει προτιμω λευκη αλλα αν εχει και κανενα σχεδιακι δεν με πειραζει στο ηρα που πηρα το λικνο ειχε προικα με παντα, στρωμα αφρολεξ που δεν το θελω εχωπαρει κοκοφοινικα, παπαλωματακι που δεν χρειαζεται τομωρομεχρι 12 μηνων απαγορευεται, μαξιλαροθηκη που μαξιλαρι δεν βαζουμε σε τοσο μωρα και κατωσεντονο που εχω ηδη πολλα γιατι εραψε η πεθερα μου και ολα αυτα 170Ε εγω θελω να παρω σκετη παντακαιδεν βρισκω


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

ioanna_k με γεια και με χαρα τα επιπλακια... να ειναι γερο το μωρακι σου να τα χαρει.... περαστικα στον μικρουλη σου...

Σιλβη περαστικα και στον αντρα σου και απο μακρυα!!! Δεν ειμαστε τωρα για κρυωματακια....

ινκαααααααααααααααααααααααα ειδες αμα δεν μπαινεις εστω μια μερα χανεις τα πιο καλα!!!

Ουτε εγω βρηκα πουθενα μονοχρωμη παντα... :-(. ισως αν κοιταξεις στις βιοτεχνιες μπορει και να βρεις... εννοω να κανεις παραγγελια..


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


θα παω σημερα να μπορεσω γιατι εχω ψαξει πολυ και δεν εχω βρει πουθενα καρδουλα για λικνο μιλαμε οχι για κουνια εσυ για λικνο πηρες ή μηπως εχουν μονο για κουνια και μπερδευτηκες?


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...