Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Καλο διπλασιασμό εύχομαι! Συγχαρητήρια!!! 

      Συγχωρέστε με αν γράφω αλλού για αλλού αλλά τώρα τα μαθαίνω!!! 

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

kalhmera koritsia,

kai egw dinw to paron mou gia na mhn nomizoun merikes oti kerdisan to stoixhma xaxaxa.

kala xthes vradi diskoleutika poly na koimithw. olo skeftomouna ta koritsia kai ta mwrakia tous. axxxxxxxxx!!!!!!!!!!

eutixos siniltha kapos apo to xthesino sok.

emena o antras mou mono siderwma me afinei na kanw, na plenw ta piata kai na katharizw pou kai pou th kouzina. ola ta alla ta kanei autos kai malista kalitera apo mena. geniki kathe vdomada. opote den agxonome toso an to afisw kai axouri to spiti giati sigoura tha to vrw sth trixa. alla den mporw na ta vlepw anw katw pathenw paniko.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλε τι αντρες ειναι αυτοι που εχετε!!!! εμενα δεν θελει να κανω τιποτα και οταν τουλεω χαλια ειναι μου λεει θα τα κανω ολα εγω αλλα ενω εχει την καλη διαθεση κατι στραβωνει στην πορεια και απλα πασαλειβει:P


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

α μην νομίζεις μόνο τώρα συμβαίνει αυτό..είναι κατί σαν ευθυγράμμιση πλανητών 1/1000 χρόνια...αν γεννήσω άντε να τον βρεις....το μόνο που κάνει είναι να πετάει σκουπίδια και ότι τον ενοχλει να βλέπει....τα τις ανακύκλωσης ούτε κάνει τον κόπο να τα πετάξει εκει που πρέπει,όλα μαζί στον κανονικό...


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Πω πω - τρελό σοκ έπαθα με τις γέννες

Μπράβο στην γεωργία και στην mummycool είναι πολύ συγκινητικά που γέννησαν! Είμαι γραφείο και πάλι κλαίω σαν την ηλίθια..

Κορίτσια τα μωράκια έχουν δικό τους πρόγραμμα - τελείωσε!

Ούτε και εγώ κοιμήθηκα καλά το βράδυ, ξυπνούσα συνέχεια και από τις 5 είμαι τελείως ξύπνια.

Κατερίνα, έχω ακριβώς ότι και εσύ. Ειδικά όταν ξαπλώνω τυχαίνει κάποιες φορές να έχω πετρώματα και πόνους περιόδους που κρατούν λίγο αλλά είναι έντονοι

Την Τετάρτη μπαίνω στον 9ο και θα πάω και στον γιατρό. Μέχρι στιγμής μου είχε πει για τις 30/01. Για να δούμε..

Α! Το Σάββατο πήραμε και το καρότσι με τα παρελκόμενα. Καφέ - ρόζ, πολύ ωραίο!


lvEGp2.png?7VF60MK8
Link to comment
Share on other sites

bouda εγω εχτες το βραδυ παλι ειχα οταν ξαπλωσα 3-4 πολυ δυνατους πονους περιοδου μαζι με πετρωμα ερχοντουσαν και εφευγαν τι να πω την Παρασκευη εχω γιατρο και βλεπουμε


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

huida το ζαχαρο σημερα το πρωι, νηστικια ηταν 97.. ε, δεν ειναι οπως εχθες .. αλλα και παλι πολυ ειναι για νηστικια... εσυ μετρηθηκες????

οσο για τις δουλειες και εμενα ο αντρας μου κανει τα πιο πολλα... απο την αρχη της εγκυμοσυνης αυτος κανει την γενικη του σπιτιου και το πολυ σιδερο... αλλα απο την ωρα που μπηκα στον εβδομο και νοιωθω λιγο πιο ασφαλης κανω και εγω διαφορα πραγματα...


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

loipon koritsia apo oti mou eipe o antras ths mummycool o mpemphs exei mauro malli kai einai idios i mama tou xaxa. a kilakia telika einai 2960. tha milisw argotera me th mummycool kai tha sas pw neotera:)

αχ μωρε το ζουζουνι, φανταζομαι την mummycool θα εχει κατουρηθει απο την χαρα της!!!!


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, please μην στοιχηματίζετε σε εμένα για την επόμενη γέννα... σας είπα δεν είμαι έτοιμη ακόμα!!!!

Όσο για τις δουλειές του σπιτιού, ο αντρούλης μου να είναι καλά!! Εγώ κάνω κυρίως το σιδέρωμα (μόνο τα απαραίτητα)...

Πάω να σιδερώσω τα του μαιευτηρίου τώρα, λίγα-λίγα, για να ξεμπερδευω....

Πάντως εμένα ο γιατρός μου μου δίνει τουλάχιστον 2 εβδομάδες ακόμα! Μην αγχώνομαι κιόλας...

Φιλάκια....


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά βγήκε ο μπεμπισκουλ!!!

βλέπω οι αναπρόκοπες είμαστε αρκετες εδω μέσα...εγώ όμως επλυνα εσώρουχα και ένα νυχτικό...λέω να πάρω 3 σετ μαζί μου...θα καθίσω βέβαια 4-5 μέρες....αα έχω δει και μια ρόμπα στα Hondos ζεβρε και λεω να την πάρω...


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα μανουλες και μπεμπάκια εντός και εκτός κοιλίας!!!! Πολύ καλός ο μικρούλης!!! H mammycool πως ήταν; Και κυρίως πως ειναι η Γωγώ που έκανε ολική νάρκωση και καισαρική!! Εχει καποια το τηλεφωνό της;

Και εμεις δηλώνουμε παρουσία!!! Σπιτάκι μας!!! Το πρωι τρέχαμε σε διαφορες εξωτερικές δουλειές και πληρωμένες με τον άνδρα μου που δυστηχώς λογω ικα και οαεδ επρεπε να παραστώ προσωπικα!!! Ειδικα στον οαεδ ημουν πανω απο μισή ωρα όρθια στην σειρα και ψόφησα!!!

Πηγαμε και απο το μ οδερκεαρ και πηρα το πρωτο ετοιμο ρουχο εγκυμοσυνης μου!!! Σε καποια κομμάτια εχουν βάλει ηδη 40% έκπτωση!!!

Τωρα εχω αρκετα πονάκια οποτε παω να ξαπλώσω μην γινει τιποτα αυριο που εχει παλι υπηρεσία ο ανδρας μου!!! Θα ξαναμπω αργοτερα να δω τα νεα σας!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Είμαι πολύ χαρούμενη!!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΗΡΘΑΝ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!Γιουπί...!!Να είναι καλά ένας φίλος μας, τα έφερε από Ηράκλειο από το Μοδερκεαρ, γιατί για να μας τα φέρει μεταφορική ήθελε 100 ευρώ!:confused:

Αχ τί ωραία...άντε να έρθουν και τα υπόλοιπα απο Αθήνα, σήμερα-αύριο τα περιμένω!!

Ο Νικόλας μου έχει ακόμα πυρετό, το πρωί είχε 39,5, το μεσημέρι θα τον πάω στη γιατρό, της είπα να με βάλει τελευταίο ραντεβούυ, δεν μπορώ να περιμένω στην αναμονή με την κοιλούμπα!Τώρα κοιμάται το ζουζουνάκι μου.

Εγώ σιδέρωσα και τώρα του φτιάχνω σουπίτσα. Φαγητό έχουμε από εχθές για εμάς. Δεν θα σας πώ τί έγινε με τα πεθερικά μου, κουράστηκα τρομερά, μου έσπασαν τα νεύρα και έφυγαν με την πεποίθηση πως βοήθησαν κιόλας!!Αααχχχ...

Έχω να βάλω τουλάχιστον 2 πλυντήρια και άλλο ένα που στεγνώνει...δεν αντέχω άλλο!! Βέβαια φταίω και εγώ γιατί μπορεί να αλλάζω και 2 φορές την ημέρα και τσουπ! στα άπλυτα. Ο άντρας μου φωνάζει, αλλά εγώ έτσι έχω συνηθίσει...τέλοσπαντων!!

Φιλάκια σε όλες, καλό μεσημέρι!!


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ειμαι πολύ συγκινημένη γεννιούνται σιγα σιγά τα μωράκια μας!!

Mummycool και Γεωργία να σας ζήσουν !!!!!!!!!!

Αντε να δούμε την επόμενη;;ποια θα είναι άραγε;

Σήμερα έχω ραντεβου στον γιατρο το απόγευμα και θα δω την μπεμπούλα μου,εννοειτε οτι θα σας πω τελευταίες εξελίξεις,θέλω να τον ρωτήσω και για τα γιουτοπαρ μεχρι ποτε θα τα παίρνω..

Το κακό είναι οτι ο αντρούλης μου καίγεται στον πυρετό και φοβάμαι μηπως με κολλήσει,μακαρι να του περάσει δεν αρρωστησα μέχρι τώρα κρίμα να αρρωστήσω τώρα..


mz6Up2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...