Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Καλο διπλασιασμό εύχομαι! Συγχαρητήρια!!! 

      Συγχωρέστε με αν γράφω αλλού για αλλού αλλά τώρα τα μαθαίνω!!! 

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Θα μπω για λιγο τωρα που σηκωθηκε ο ανδρας μου!! χιχιχ

Ααα. τωρα που το θυμήθηκα μιλησε καμμια με την Νινια σημερα; Της εστειλα μηνυμα πριν να δω μήπως γενναει και αυτη και ακομα δεν μου εχει απαντήσει!! Λέτε;

ααα..εγω δεν μπηκα ακομα στον μηνα μου!!! Οσες γεννησαν εκτος το Ελιτάκι, ειχαν μπει!!! :)


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Koριτσια καλη νυχτα σε ολες!!!

Kαι το πρωι ολες εδω για καταμετρηση!!

Καληνυχτα Γωγω!!

Καληνυχτα Mummycool!!

Καληνυχτα μωρακια.....

Επεξεργάστηκαν by giota!

mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααααα!!!!! :) :)

ειπα να δωσω το "παρων", χιχι, ελπιζω να μη γεννησω μεχρι την αλλη Τριτη γιατι εχω εργασια να παραδωσω...:confused:

ειμαι ευτυχισμενη για τα κοριτσια, φανταζομαι πως θα νιωθουν εκεινες:P

αντε παω να στρωθω να διαβασω... :( και δεν εχω ορεξη...

Φιλακιαααα..

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!

Mummycool, να σου ζήσει ο παίδαρος!!! Να τον χαιρεστε και με το καλό να επιστρέψετε στο σπιτάκι σας!!!

Λέτε να έχουμε κι άλλη γέννα σήμερα???

Εγω δεν είμαι έτοιμη... βγάλτε με απο τις υποψήφιες (ούτε βαλίτσα δεν έχω φτιάξει η άχρηστη ακόμα....)

Φιλάκια!!!!!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!

Mummycool, να σου ζήσει ο παίδαρος!!! Να τον χαιρεστε και με το καλό να επιστρέψετε στο σπιτάκι σας!!!

Λέτε να έχουμε κι άλλη γέννα σήμερα???

Εγω δεν είμαι έτοιμη... βγάλτε με απο τις υποψήφιες (ούτε βαλίτσα δεν έχω φτιάξει η άχρηστη ακόμα....)

Φιλάκια!!!!!

Kalimera!!!Tha sou proteina na ftiakseis valitsoula...xexe..my money is on you!!!Kalimera kai pali, kales gennes!!!!


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάρες καλημέρα!!!!!!

Σε ένα γάμο πήγα και εγώ και ήμουν με ένα κινητό στο χέρι να διαβάζω τις εξελίξεις... Ε, μέχρι που με έκραξε ο άντρας μου και τελείωσε η ιστορία... χαχαχα!

Άντε να πέρνουμε σειρά!!!

Πάω να σιδερώσω τις πιτζαμούλες μου γιατί η βαλίτσα είναι ακόμα στην ντουλάπα και μετά θα πάρω τον γιατρό να μου πει πότε να πάω...

Άντε καλά αρχίσαμε!!!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Λοιπόν για να μην αγχωνόμαστε,κάθε μέρα θα δηλώσουμε την παρουσία μας!!!

Λιτσάκι φτιάξε βαλίτσα γιατί τα κοριτσάκια γεννιούνται νωρίτερα απο την ημερομηνία που περιμένεις!!!:tongue:


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!

ολες εδω σημερα????

για δηλωστε παρουσια γρηγορα :P:p:p

εγω βγαλει το σπιτι ολο στην μεση και κανω γενικη ενας χαμος γινεται αλλα με επιασε αγχος και λεω κατσε μην γινει τιποτα και φυγω για το μαιευτηριο και αφησω το σπιτι αχουρι... εστειλα και τον μικρο πακετο στην γιαγια του και το παιζω χαρωπη νοικοκυρουλα, εντωμεταξυ οταν γυρισει ο αντρας μου απο την δουλεια θα μεκραξει απο τοτε που τρεχαμε στο ιασω του χει μεινει φοβος μην γεννησω και δεν με αφηνει να κανω τιποτα , βρε καλε μου μπηκα στον μηνα μου τι φοβασαι τωρα και να γεννησω δεν πειραζει.. τιποτα δεν καταλαβαινει αυτος να παρεις ολο τον μηνα μου λεει:mad:


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!Εδώ είμαι και εγώ...Με την κοιλιά τούρλα (δε γέννησα..:)). Όλο το βράδυ δεν έκλεισα μάτι!!Δε βολευόμουν, είχα χαρά για τα κορίτσια μας και άγχος για μένα γιατί πόναγε μέση -κοιλιά αλλά σήμερα είμαι καλύτερα...


k5f4p3.png

NRrPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μενα!!!

πρωτη φορα που ξυπνησα και πριν απο οτιδηποτε αλλο ανοιξα υπολογιστη να δω μπας και ειχαμε τιποτα νεο!!! Ολα καλα απ'οτι βλεπω , αν και πολλες ακομα δεν ειπαν καλημερα!!!

Κατερινα και εγω εχω ενα θεμα με το σπιτι... φοβαμαι μην με πιασουν τιποτα ξαφνικοι πονοι και δεν ειναι το σπιτι καθαρο... ετσι καθε μερα σχεδον πρωτα καθαριζω και γυαλιζω και μετα καθομαι!!! Α και σιδερωνω φυσικα... δεν θελω να αφησω καμια εκκρεμοτητα.. θελω οταν γυρισω σπιτι με την κορη μου να εχω να ασχολουμαι μονο με αυτην... σημερα λεω να κανω μια γενικη στην κουζινα... ντουλαπια (μεσα, εξω), ηλεκτρικα κ.λ.π.!!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα!!!

ολες εδω σημερα????

για δηλωστε παρουσια γρηγορα :P:p:p

εγω βγαλει το σπιτι ολο στην μεση και κανω γενικη ενας χαμος γινεται αλλα με επιασε αγχος και λεω κατσε μην γινει τιποτα και φυγω για το μαιευτηριο και αφησω το σπιτι αχουρι... εστειλα και τον μικρο πακετο στην γιαγια του και το παιζω χαρωπη νοικοκυρουλα, εντωμεταξυ οταν γυρισει ο αντρας μου απο την δουλεια θα μεκραξει απο τοτε που τρεχαμε στο ιασω του χει μεινει φοβος μην γεννησω και δεν με αφηνει να κανω τιποτα , βρε καλε μου μπηκα στον μηνα μου τι φοβασαι τωρα και να γεννησω δεν πειραζει.. τιποτα δεν καταλαβαινει αυτος να παρεις ολο τον μηνα μου λεει:mad:

Κατερινάκι μην κάνεις καμιά τρέλα και τρέχεις!!!Συμφωνώ με τον σύζυγο ,για κάτσε καλά!!!

Λοιπόν οι γέννες των αγαμητών μας φιλενάδων μας έχουν κάνει να χαιρόμαστε με την πρώτη και με την δεύτερη να τρέχουμε ..καλέ τι κατάσταση πανικού και άγχους επικρατεί;;;;:tongue::lol:

Εγώ δουλειά κλασικά!!!Δεν σας είπα ότι φτιάχνουμε το δωμάτιο του Γιώργου και επικρατεί μια κατάσταση περίεργη στο σπίτι..περίεργη γιατί εγώ δεν έχω πιάσει τίpοτα με τα χέραι και όλα τα κάνει το μωρό μου!!!Αχ δεν ήξερα ότι παντρεύτηκα έναν τόσο νυκοκύρη άντρα....του βγαίνει 1 φορά στα 1000 χρόνια!!! :tongue::tongue::tongue:

Αύριο θα έρθει ο ελαιοχωματιστής ,θα διαλέξω τα χρώματα και θα την κάνω για 2-3 μέρες στην μαμά μου μαζί με τον ταρζάν...:tongue:


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

εγω γιωτα μεχρι τωρα δεν εκανα τιποτα γιατι ειχα τις συσπασεις και μου τα ειχε απαγορεψει ολα ο γιατρος και οτι μπορουσε εκανε ο αντρας μου αλλα καταλαβαινεις μονο τα χοντρα εχω και τον μικρο που δεν αφηνει το σπιτι καθαρο ουτε για μια ωρα οποτε καταλαβαινεις την κατασταση..


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μενα!!!

πρωτη φορα που ξυπνησα και πριν απο οτιδηποτε αλλο ανοιξα υπολογιστη να δω μπας και ειχαμε τιποτα νεο!!! Ολα καλα απ'οτι βλεπω , αν και πολλες ακομα δεν ειπαν καλημερα!!!

Κατερινα και εγω εχω ενα θεμα με το σπιτι... φοβαμαι μην με πιασουν τιποτα ξαφνικοι πονοι και δεν ειναι το σπιτι καθαρο... ετσι καθε μερα σχεδον πρωτα καθαριζω και γυαλιζω και μετα καθομαι!!! Α και σιδερωνω φυσικα... δεν θελω να αφησω καμια εκκρεμοτητα.. θελω οταν γυρισω σπιτι με την κορη μου να εχω να ασχολουμαι μονο με αυτην... σημερα λεω να κανω μια γενικη στην κουζινα... ντουλαπια (μεσα, εξω), ηλεκτρικα κ.λ.π.!!!

Σας φαντάζομαι να τρέχετε πανίκοβλητες πάνω κάτω στο σπίτι....βρε ηρεμήστε!!!γιώτα εσύ είσαι κοντά στις εβδομάδες με μένα..χαλάρωσε 'εχουμε καιρό...να φτιάξω καφεδάκι;;;;;;

Εγώ ότι και να κάνω πάλι χαμός γίνεται..φροντίζει ο μικρός γι αυτό...τι σπίτι τι ρούχα για πλυσιμο σιδέρωμα,κάθε μέρα τα ίδια.....

Μου είπε ο άντρας μου ότι πριν πάω να γεννήσω να πούμε σε κάποια κοπέλα να έρθει για καθάρισμα...αλλά μέχρι τότε τον βλέπω να τα έχει κάνει όλα μόνος του....:shock:


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

ειμαι και τοσο γκαντεμο που απο τοτε που γεννησα τον μικρο ειχα μια κοπελα που ερχοταν μια φορα την εβδομαδα και βοηθαγε στο σπιτι εδω και ενα μηνα μου ειπε οτι βρηκε αλλη δουλεια εσωτερικη και δεν μπορει να ξαναερθει και ετσι παει και αυτη η βοηθεια


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...