Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Καλο διπλασιασμό εύχομαι! Συγχαρητήρια!!! 

      Συγχωρέστε με αν γράφω αλλού για αλλού αλλά τώρα τα μαθαίνω!!! 

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

ααα τοσες μερες καθόμουν.. σημερα εκανα δυο τρια πραγματακια ειναι η αληθεια!!! χαλαρά φυσικα αλλα εκανα..

δεν μπορω να εχω ενα σπιτι αχουρι και τοσες μερες που το βλέπω αχουρι πολυ μου ήταν!!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Αχ Μαρακι θελω κ εγω μηλοπιτιτσα....μου αρεσει παρα πολυ..οποτε μπορεσεις βαλε μας κ εμας την συνταγη...;)

Οχι κοριτσακι δεν εσαι αναποφασιστη..ολες λιγο πολυ ετσι ειμαστε....με πρωτη κ καλυτερη εμενα..τον εχω πρηξει τον αρρεν...χαχα

Ειδες μωρε το ζυμαρουλη μου..τον γιοκα μου..δεν το πιστευω οτι θα γινω μαμα.....ηδη ειμαστε δηλαδη..;)


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

εμενα μην με υπολογιζεται για γεννα ,το σπιτι ειναι αχουρι και θελει γενικη και βαριεμαι να κανω, το σκ εχω υποσχεθει στον γιο μου mazoo and the zoo, θελω να παω να κανω κατι τελευταια ψωνια, την παρασκευη εχουμε πει με τον αντρα μου να βγουμε και οσο για το ξυρισμα... τι ειναι αυτο?? βαριεμαι αφορητα να το κανω.. Οποτε με αυτα και μαυτα παρακαλεσα την μπουμπου να περιμενει 10-15 μερουλες ακομα:P


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

ααα τοσες μερες καθόμουν.. σημερα εκανα δυο τρια πραγματακια ειναι η αληθεια!!! χαλαρά φυσικα αλλα εκανα..

δεν μπορω να εχω ενα σπιτι αχουρι και τοσες μερες που το βλέπω αχουρι πολυ μου ήταν!!!!

Φτιαχνε αμα θες χαλαρα το φαγητακι σου..αλλα ασε το σπιτι ρε ΜΑρακι...

αχουρι να ειναι...

εεεεεεεεεε...ουκγγγγγγγγγγγγγ..ποια μιλαει;;;;;;;;; που με πιανουν τα νευρα μου...!

Αλλα να κατσεις στα αυγα σου ομως...

οταν ημουνα το καλοκαιρι ξαπλα κ δεν μπορουσα να κανω τιποτα..εβλεπα το πατωμα χαλια...σημειωτεον εχω κ σκυλο....κ μου γυριζε το ματι..αλλα δεν μπορουσα να κανω κατι...ερχοταν βεβαια κοπελα κ το εκανε...αλλα μια φορα την εβδομαδα....οταν ομωε εχεις σκθλο..θελεις μερα παρα μερα σκουπα...αστα...

Φτιαξε τον κιμα σου κ αραξε μετα..!


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

ego evala ta rouxalakia tis foufoulas mou stin valitsoula ..tsekara tin lista kai imaste ok mama kai kori ...mono ta soutien thilasmou mou lipoun ...eriksa kai ena kalo ksirismataki ...ti alo ...ti alo...ayta!!!!!...pao na iremiso ton adra mou ...o opios fortizei tin fotografiki mixani!!!!!!xaxaxxaxaxaxxaaxaxaxxa!!!!!ta exei dei ola sas leooooooo!!!!:):):)


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ego evala ta rouxalakia tis foufoulas mou stin valitsoula ..tsekara tin lista kai imaste ok mama kai kori ...mono ta soutien thilasmou mou lipoun ...eriksa kai ena kalo ksirismataki ...ti alo ...ti alo...ayta!!!!!...pao na iremiso ton adra mou ...o opios fortizei tin fotografiki mixani!!!!!!xaxaxxaxaxaxxaaxaxaxxa!!!!!ta exei dei ola sas leooooooo!!!!:):):)

snow-woman...χαχαχαχα...φορτιζει την μηχανη ο μπαμπακας;;;;;;;

αχ..καλα που μου το θυμισες....να φορτισω μηχανη κ να αγορασουμε μια βιντεοκαμερα θελω...

Θελω να εχω τις στιγμες με τον γιο μου !


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

οταν ομωε εχεις σκθλο..θελεις μερα παρα μερα σκουπα...αστα...

Οταν εχεις παιδι που θελει να τρωει μονο του γυρω γυρω στο σπίτι, θελεις μια σκουπα δεμένη πάνω του συνεχως (χαχαχα). θα τις δειτε κι εσεις οι νεες μανουλες αυτές τις χαρες.......

Εμεις οι παλιες τις συνηθισαμε........ (σπιτι=παιδοτοπος+αχουρι)


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

Οταν εχεις παιδι που θελει να τρωει μονο του γυρω γυρω στο σπίτι, θελεις μια σκουπα δεμένη πάνω του συνεχως (χαχαχα). θα τις δειτε κι εσεις οι νεες μανουλες αυτές τις χαρες.......

Εμεις οι παλιες τις συνηθισαμε........ (σπιτι=παιδοτοπος+αχουρι)

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ενα με την σκουπα το παιδι δηλαδη ε;;;;;;;;

ωχχχχχχχχχχχχχχχχχ οιμεεεεεε...

χααχα

τι ωραιαο που θα ειναι το σπιτι....τι να κανουμε θα το συνηθισουμε κ μεις οι νεες μανουλες...:tongue:


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Παω τον Ραμονακο μου για τσισοκακακια...!

Μια γλυκια καληνυχτα....κ φιλακια σε ολες!!!!!!:D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

:

τι ωραιαο που θα ειναι το σπιτι....τι να κανουμε θα το συνηθισουμε κ μεις οι νεες μανουλες...:tongue:

Οσο και να γκρινιαζω μερικες φορες, τελικά ειναι ενα ζωντανό σπίτι και το χαιρομαστε, κυριως η μικρη.......


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε ρε παιδιά????????????Γέννησε και το Σοφάκι???????????????????ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Σοφία μου να σου ζήσει ο μπέμπαρος!!!!!!!!!!!!!Δεν το πιστεύω...........:):)


k5f4p3.png

NRrPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...