Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Καλο διπλασιασμό εύχομαι! Συγχαρητήρια!!! 

      Συγχωρέστε με αν γράφω αλλού για αλλού αλλά τώρα τα μαθαίνω!!! 

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κουρτινες;;;;;;;;;;;

οχι τελικα δεν πηρα ακομα..πηρα τι χαλι ομως....χαχαχα

προς το παρον θα βολευτω με αυτες που εχω...κ σε λιγες μερες θα φωναξω την διακοσμητρια μου εχουμε..κ θα τις αναλαβει αυτη....γιατι εχω ενα παραθυρο που ειναι ζαβο....κ εχει λιγο ζορι...ειναι σαν σοφιτα επανω..κ ειναι με κλιση..οποτε θελει πατεντα..κ εγω πια δεν εχω τρα κουραγια να κατσω να ψαξω κ για αυτο..οποτε η Σταυρουλα ειναι η λυση..χαχα

Κατερινακι...κατσε εκει που εισαι εσυ ακομα...χαχα ..εχουν αλλες προταιρεοτητα..χαχα

Ποια κοπελα ειπε για αουτσαιντερ;;;;;;;;χαχαχααχ δεν εχει αδικο εδω που τα λεμε...:P

Εγω ειπα παντως...ΝΕΧΤ γενητουρια....Kardoula....;)


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Εγω το ειπα για το αουτσαιντερ!! μωρέ οποιο απο τα μωράκια μας θελει να ερθει μετα ας ερθει, αρκει και μωράκια και μαμαδες να ειμαστε καλά και δυνατά!!!!!!

Ευτυχώς ειναι ολα ετοιμα!!! Κατερινάκι και εγω εχω πόνους περιοδου δυο μερες τωρα!! Αλλα το παιρνω χαλάρα!! Μονο οταν λειπει σε υπηρεσία ο ανδρας μου αγχώνομαι!!!

Κατα τα αλλα απλα ανυπομωνώ!!! Οσο κι αν θέλω να μπω στον ενατο και να παρω τουλάχιστον τον μισό μηνα ωστε να ειναι πιο υγιής η μικρουλα μου, ανυπομωνώ!!!!!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

καλα ..εννοειται Μαρακι...ας παρουμε κ εμεις καποιες μερες απο τον μηνα μας...πολυ καλο θα ειναι....!

Κατα τα αλλα...ποοοοοοοοολυ ανυπομονησια....!!!!!!!!!:D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

emeis phgame gia perpatima me to skilako kana misaoraki mpas kai filotimithi na katevei o mikros. alla den ton vlepw na sigkinite. irthe kai o koumparos kai mas efere ena teleio ypnosako dwro enw o mpampas mas apofasise oti aurio tha paei na mas parei mia forma eksodou giati thn ide se ena mwraki xthes sto dromo kai enthousiastike xaxa

Link to comment
Share on other sites

παλι καλα Μαρακι που το εχεις κι εσυ γιατι ψιλοτρομαξα.. εγω να σου πω την αληθεια δεν πολυ ανυπομονω το μονο που δεν αντεχω ειναι οτι πλεον δεν κοιμαμαι καλα τα βραδια αλλα κατα τα αλλα δεν βιαζομαι οποτε θελει ας ερθει


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λοιπον κοριτσια αν ειναι να ψηφίσουμε και εγω Καρδούλα ψηφίζω!!!!! :P

Κατερινακι ουτε εγω κοιμάμαι καλα τα βραδια!! Απο την μια εχω ψιλοκουραστει και ανυπομωνώ απο την αλλη θέλω να παρω τον χρόνο μου!!! Οοοχιι δεν ειμαι αναποφάσιστη!!!!!:)

Ραμονίτσα απο την αρχή της εγκυμοσυνης μου η μικρή μου σα βατραχάκι καθεται!! χιχι

Πάντως και το ζυμαρούλη μου ειναι απίστευτα γλυκό και ζεστό!!! Δεν ξέρω καθε φορα που αναφέρεις τον γιοκα σου ως ζυμαρούλη μου φαινεται τοσο τρυφερο!!!

Λοιπον εγω τελειωσα με την μηλοπιττά μου, δεν ξερω πως βγηκε θα δουμε σε λιγο.. και τωρα παω να κανω τον κιμα για να μην τον εχω αυριο που θα εχουμε ενα σωρο δουλίτσες να κανουμε!! Ευτυχως ο ανδρας μου πηρε απαλλαγη αυριο οποτε θα παμε μαζι να τα κανουμε ολα αυτα!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως η δικη μου εχει ταραξει στις κλωτσιες σημερα...

αλλα εγω της λεω πως ειναι πολυ μικρη ακομα και ουτε που να το σκεφτεται να βγει....

για καλο και για κακο πάντως, παρος, κατερινα, λιτσα, καρδουλα και mummycool που ειστε οι πιο ''μεγαλες'' ξυριστε ποδια, ριξτε μια ματια στην βαλιτσα και φορτιστε κινητα!!! :tongue:


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...