Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Καλο διπλασιασμό εύχομαι! Συγχαρητήρια!!! 

      Συγχωρέστε με αν γράφω αλλού για αλλού αλλά τώρα τα μαθαίνω!!! 

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημέρα mummycool!!!!

Γιατί τόση ανησυχία το βράδυ???

Πάντως καλά έκανες και ασχολήθηκες με τον εαυτό σου... αφού σε κάνει να νιώθεις καλύτερα!!!!

Εγώ ετοιμάζομαι να φτιάξω μια μηλόπιτα και να συγυρίσω λίγο το σπίτι γιατί χθες δεν έκανα τίποτα. Έστειλα τον αντρούλη βόλτα στη μαμά του και εγώ θα το παίξω χαρωπή νοικοκυρά...


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Giota μου καλημέρα και σε σένα!!!

Για ποιά ψώνια λες? Έχω ξεμπερδέψει με τα περισσότερα... μόνο σουτιεν θηασμού θέλω να πάρω και τέλος!

Αποφάσισα να ζητήσω κι απο μια θεία να έρθει αύριο να με βοηθήσει (σιδέρωμα) γιατί δεν παλεύεται αλλιώς....


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα !!!!!!!!!!!! Να εχουμε ολες μια υπεροχη κυριακη !!

Λιτσακι υπεροχα τα νεακια της μικρουλας σου !!!! Μπραβο κοριτσακι !!!!

Γεωργια και εγω μαι απο τα ιδια ...παρηγγειλα κατι κουρτινες αστα !! καλυτερα να επειρνα ταπετσαρια ....χαχα αλλα οκ τα πηρα απο συγγενη , μου τα δειγματισε στο σπιτι , ενεκα ξαπλας και πηρε και μετρα και θα τα δωσω και λιγα λιγα !!! Το θετικο !!!

Παω να ξυπνσηω τον αντρουλι μου να καθησουμε μαζι σημερα κυριακη πρωι ......

Φιλακιααα

Link to comment
Share on other sites

ήπια τον καφέ μου στο μπαλκόνι με μακώ μπλουζάκι!! σούπερ!!!

έβαλα και την ανανεωμένη μου κοιλούμπα περιβεβλημένη με μαύρα ρούχα για να "κόβουν"...

ρε γιώτα κοτζάμ κέικ πρωί πρωί και λες εμένα;;; τη μηλόπιτα λιμπίστηκα όμως, δεν τρώει ο νίκος και κάνω σπάνια γιατί την τσακίζω μόνη μου στο τέλος...

γέμισα κι εγώ τη βαλίτσα μου χθες....μια μικρή βαλιτσούλα συν ένα τεράστιο νεσεσέρ με τα παρελκόμενα... όλο το χώρο βέβαια τον πιάνουν τα επιθέματα και οι σερβιετάρες


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

kalimera koritsiaaaaaaaaaaa!!!!

kale ti noikokires iste eseis ?milopites,keik,axladopites...bravooooooo koritsiaaaaaaaaaaaa!!!!emeis exoume akoma difora apo ta xeistougenna (tsourekia,keik,sikolatakia )..alla mou lipei na ksanamirisei to spiti glyko...ayta pou ftiaxnete einai eykola?

ta xeria mou pia einai prismena stathera ..aneksartita me to ti troo..vevea den pino poly nero ....den mporo ....ego pou epina 2l aneta.....

mammycool ,vlepo poly perierga oneira ki ego!!!

o adroulis mou simera pou sikothika apo to krevati (kai forafa ena steno aspro fanelaki )mou eipe oti an mou valei ena karoto sto stoma kai ena psilo kapelo tha eimai o teleios xionanthropos ....xaxaxaxaxaxaxaxa!!!!den yparxei!!!!!..den sas leo ti tou apantisa!!!!xaxaxxaxaxxxxaaxa!!!!!!

litsaki sigxaritiria gia to moro sou !!!!!!bravooooooooooooooooooo!!!!!

ayta ...na exoume oles mia omorfi kiriaki!!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

kalimera koritsares kai mpempakia,

litsaki super h mpempa sou. ante sintoma kai sta 3 kilakia:)

egw simera apla phga volta to skilaki. tpt den ftiaxnw. ta ekana ola xthes. kai krouasan kai siderwmata kai ola. exw kai axladopita mia xara. exoume na trwme mia vdomada.

re koritsia varethika pleon me auth thn anamonh ti tha ginei? ante na arxisoun ta genitouria kai se mas na exoume na leme kai na elpizoume ouf.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα φουσκοκοιλιτσες!!!!

τι μου κανετε?

λιτσακι τελεια η μπεμπα!!!

ινκα χιονανθρωπος??? α χαχαχαχαχα κοροιδευουν τωρα αλλα μετα που θα ειμαστε σεξυ μαμαδες θα τους δειξουμε εμεις!!

Κοριτσια εχθες το βραδακι οταν ξαπλωσα ενιωσα 3 συσπασεις με διαφορα 3 λεπτων μεταξυ τους και την ωρα της καθε συσπασης ειχα δυνατο πονο περιοδου το βραδυ που κοιμομουνα το ξαναεπαθα με 4 συσπασεις στην σειρα εσεις το εχετε αυτο ή λετε να κοντευω????:shock:


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Κατερινάκι εμένα δεν μου έχει τύχει αυτό που περιγράφεις!

Πάντως χθες ρώτησα το γιατρό γιατί εγω γενικά δεν έχω πολλές συσπάσεις. Μου είπε οτι αυτες οι συσπάσεις είναι προπαρσκευαστικές αλλά να μην ανησυχώ που δεν εχω κάθε μέρα... Ίσως γι αυτό να μου είπε οτι δεν προβλέπεται να γεννήσω στις επόμενες 2 εβδομάδες...

Μήπως όμως εσύ πρέπει να μιλήσεις με τον γιατρό σου, ειδικά αν συνεχιστούν αυτές οι συσπάσεις με τους πόνους που αναφέρεις?


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Litsaki δεν πολυανησυχω να σου πω την αληθεια γιατιεχω απο πολυ νωρις συ΄σπασεις και τωρα εκοψα το πρεπαρ που επαιρνα 2 μηνες και δεν φοβαμαι γιατι στον ενατο μπηκα οποτε αν θελει να ερθει ας ερθει:D απλα αναρωτιεμαι αν το εχετε και εσεις αυτο με τους πονους περιοδου ή αν ειμαι εγω πολυ κοντα σημειωτεον οτι και τον γιο μου τον γεννησα 36+3 οποτε δεν περιμενω να φτασω μεχρι το τελος


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

λες??? Δεν ξερω παντως πονακια εχω θα προτιμουσα βεβαια να γεννησω την παραπανω εβδομαδα γιατι εχω υποσχεθει στον γιο μου το αλλο Σαββατοκυριακο να παμε στους mazoo and the zoo και εχω κλεισει και εισιτηρια:P


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...