Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Καλο διπλασιασμό εύχομαι! Συγχαρητήρια!!! 

      Συγχωρέστε με αν γράφω αλλού για αλλού αλλά τώρα τα μαθαίνω!!! 

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κοριτσακια μου εδω ειστε;;;;;;;;;

Μαρακι προσωπικα θα τα στρωσω ολα οταν ερθει το μωρο στο σπιτι..πλυμενα σιδερωμενα θα τα εχω..κ οταν μπουμε με το καλο θα τα βαλω...μην σκονιζονται απο τωρα...

Ινκα......θελω κ εγω να παω σινεμα πολυ...εννοειται σε gold δεν αντεχω λεπτο στα καθισματα του σινεμα...το θεμα μου ειναι αλλο...αν θα αντεξω τον δυνατο ηχο που εχουνε εκει...αυτο το μπασο ειδικα....γιατι οι δυνατοι ηχοι με ενοχλουν λιγακι στην κοιλια!

Αληθεια πιο εργο ειναι αυτο;


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

katerinaki ,ti na sou po dokimase mi se epireazo ...alla ki ego leo oraia ksaplota ...oraia eipe kai i foufoula kai arxise ta dika tis ..allaksa tin thesi 3,4 fores kai piga 3 fores stin toualeta..apla gia na ksepiasto !!!!bikes ston mina sou e?me to kalo!!!!!!

mammycool,"ta mathate me tous morgan " nomizo einai o titlos ..sarrah jessika parcker kai hugh grand..elpizo na ta exo grapsei sosta ta onomata.... simbathitikouli ..eidika sto telos eixe poly gelio!!!

kardoula ,oraio to avatar sou !!!!koiloumbes giname pia e?..tha to alakso ki ego !!!!

maria ego to likno tha stroso ekini tin ora ...an den eixa xoro tha evaza mono tin panta kai tha to skepaza me ena sentoni .

ramonitsa ,tin katerina tin thimame ligo ...me to kalo kai se ekini !!!!

me to ydroxoaki milaei kamia;..tin exo xasei kai apo to fb.

kard


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ωχ ..δεν θυμαται τον κωδικο της .....το περιμενα..

εμ κοπελια τοσο καιρο εχεις να μπεις!!!!!!!!!!!!γκρρρρρρ

Κοριτσια τωρα πρεπει να φτιαξει καινουργιο λογαριασμο για να μπορεσει να μπει;


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι εξαρταται κ απο την ταινια..οντως..το αβαταρ εχει πολυ δυνατο ηχο..κ το εχουν βγαλει απο τις gold τις αιθουσες πια..

κ εγω θελω να τι δω πολυ..ειχαμε ενα site που κατεβαζε ταινιες αλλα...τους πηραν χαμπαρι κ τους κλεισανε...χαχα τωρα πρεπει να βρει αλλο....

Σσσσσσσσσσσσσσσσσσσουποερ το σκυλακι..πολυ αστεια φατσουλα εχει!χαχααχα

Κ της ΚΑτερινας μια τρρρρρρρελα ηταν σημερα που το ειδα..πολυ καλη κ πολυ παιχνιδιαρα...χαχα

Αλλα κ ο δικος μου αντρακλας ειναι ποοοοοοοοοοοοοοοοολυ γλυκουλης!!!!!!! σαν αρκουδακι!


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

kalispera koritsia,

litsaki ti egine telika. perimenoume nea sou.

kai egw me proderm ta eplina telika ta rouxalakia tou. sthn arxh peira to arkadi alla den mou arese afine sapouni panw sta rouxalakia kai etsi peira to proderm mirizoun poly oraia ta rouxa kai xwris malaktiko. skeftome oti i maia mou eipe oti genika to mwro den antexei kai tis poly entones mirodies molis genithi kai mporei na tou prokaloun kai alergies opote nomizw oti to malaktiko einai perito. mia h allh ta rouxalakia einai toso apala san xadi:)

inka oute egw nomizw oti tha antexa sto cinema oute me tous ixous oute me ta kathismata. edw sto kanape mou kai den antexw pia.

kale kai h eva xathike mipos exei kaneis nea ths? apo to noemvrio exei na mpei.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μανούλες και μπεμπάκια καλημερούδια!!!!

Χθες γύρισα γύρω στις 1 και δεν μπήκα να σας γράψω νέα...

Βλέπετε μετά το γιατρό πήγαμε βολτούλα (ας το κάνουμε τώρα όσο προλαβαίνουμε - χαχαχα)...

Λοιπόν, η μπέμπα μας είναι μια χαρά!!! Φτάσαμε ήδη τα 2820γρ. αναπτύσσεται φυσιολογικότατα και απ'ότι είπε ο γιατρός στις επόμενες 2 εβδομάδες δεν προβλέπεται να "ξεμπουκάρει". Θα με ξαναδεί σε 2 εβδομάδες (υπολογίζει οτι μέχρι τότε θα έχει φτάσει τα 3300γρ τουλάχιστον) και μάλλον τότε θα μ'εξετάσει και απο κάτω για να δούμε πως πάμε...

Μου είπε οτι είμαι 36εβδ+3ημ (χθες) και του λέω: Είχαμε πει οτι είναι 1 εβδομάδα λιγότερο... (Απάντηση) Αυτό φαινόταν στην αυχενική διαφάνεια, τότε δεν ήξερε να τρώει (και να αναπτύσσεται) αλλά απ'ότι φαίνεται τώρα έχει μάθει να τρώει μια χαρά (γέλια)...

Η αλήθεια είναι οτι παρόλο που χθες ένιωθα χάλια όλη μέρα (μπορω να πω οτι δεν είχα όρεξη ούτε στο γιατρό να πάω) μετά απο την εξέταση νιώθω να πετάω....

Απο τις 09.12 εως τις 23.12 παίρνει βάρος η μπέμπα κατά Μ.Ο. 28γρ/ημέρα, απο 23.12 εως 09.01 ο Μ.Ο. ειναι 40γρ/ημέρα... Πολύ χαίρομαι!!!!!

Σας ζάλισα, αλλά καταλαβαίνετε!

Αυτά, να έχουμε όλες μια υπέροχη Κυριακή!

Θα τα πούμε αργότερα...

Φιλάκια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Επεξεργάστηκαν by Litsaki19

EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, κοριτσακια καλη κυριακη σε ολες !!! χαθηκα χτες ηρθαν η αδερφη μου με το γαμπρο μου και ειχα δουλιτσες!!

Λιτσακι συνχαρητηρια για τη μπεμπουλα σας καλε ποσο μεγαλωσε η γλυκουλα σου ωραια!!! να ναι γερο και δυνατο παιδακι με μια καλλη γεννα σου ευχομαι!!!!

Πηγαμε και για κουρτινα για το δωματιο της μπεμπινα μας και ..... ποσο ειχε αυτη που μας αρεσε μαζι με τα ραφτικα 380 Ε ....καγκελο η Γωγουλα και ο Χρηστος, αλλα μετα οπου να πηγαιναμε δε μας αρεσε τπτ!!! χωρις τα ραφτικα μπορει να μας την αφησει 200, διαλεξαμε βλεπετε και σχεδιο με θηλιες να κρεμεται απο το κουτρινοξυλο και αλλα τετοια και ειναι 380!!!

Η αδερφη μου μου αφερε κατι ωραιες χοντρες πανουλες και μια πυτζαμουλα πολυ ωραια!!

Αυτα χαιρομαι που ειστε ολες καλα και περασατε ομαορφα χτες και σημερα να περασετε το ιδιο

Φιλακια Πολλα!!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, κοριτσακια καλη κυριακη σε ολες !!! χαθηκα χτες ηρθαν η αδερφη μου με το γαμπρο μου και ειχα δουλιτσες!!

Λιτσακι συνχαρητηρια για τη μπεμπουλα σας καλε ποσο μεγαλωσε η γλυκουλα σου ωραια!!! να ναι γερο και δυνατο παιδακι με μια καλλη γεννα σου ευχομαι!!!!

Πηγαμε και για κουρτινα για το δωματιο της μπεμπινα μας και ..... ποσο ειχε αυτη που μας αρεσε μαζι με τα ραφτικα 380 Ε ....καγκελο η Γωγουλα και ο Χρηστος, αλλα μετα οπου να πηγαιναμε δε μας αρεσε τπτ!!! χωρις τα ραφτικα μπορει να μας την αφησει 200, διαλεξαμε βλεπετε και σχεδιο με θηλιες να κρεμεται απο το κουτρινοξυλο και αλλα τετοια και ειναι 380!!!

Η αδερφη μου μου αφερε κατι ωραιες χοντρες πανουλες και μια πυτζαμουλα πολυ ωραια!!

Αυτα χαιρομαι που ειστε ολες καλα και περασατε ομαορφα χτες και σημερα να περασετε το ιδιο

Φιλακια Πολλα!!!!

Σ' ευχαριστώ κοριτσακι μου! Με το καλό όλες μας να δεχούμε τα μπεμπάκια μας...

Ωραία η κουρτίνα, ε? Αλλά ακριβή βρε παιδί μου... Δεν μπορεί να τη ράψει καμία γνωστή (π.χ. μαμα, πεθερά, κάποιος τέλος πάντων) για να γλιτώσεις τα ραφτικά? Εγώ αυτό έκανα. Μου τις έραψε η μαμά μου, όπως και τις πάντες, σεντονάκια, κουβερτάκια, όλα...


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

μπράβο βρε λιτσάκι! άντε να ανεβαίνουμε σιγά σιγά!!!!!

καλημέρα σε όλες!!!

εγώ δεν κοιμήθηκα καλά χθες...κάθε μια ώρα ξυπνούσα, σα να πονούσα, σα να ήθελα να πάω τουαλέτα, σα να έβλεπα και κάτι χαζά όνειρα ότι μάλωνα με όλους. Τέλος πάντων, σηκώθηκα, πήγα το σκυλάκο μου βόλτα έκανα μπανάκι, ξυρίστηκα, έβγαλα φρύδια, "σιδέρωσα" το μαλλί και είμαι καλύτερα τώρα :P


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα μανουλες!!!!!!!!

Λιτσακι τελεια η κορακλα σου...... μπραβο της .... ολοκληρη κοπελα εγινε!!! Καλα κανεις και πετας!! Τελικα με τα ψωνια που ελεγες τι θα κανεις???

georgiab τι να πω και εγω που βρηκα κουρτινα και μολις ρωτησα τιμη μου ειπε 600Ευρω..... οχι δεν ηταν απο φυλλα χρυσου... απλα μαλλον τοσα ελειπαν απο την κυρια ου ειχε το μαγαζι!!!! βρε κοριτσια τι μπορει να εχει μια κουρτινα παιδικου που να κοστιζει τοσο ακριβα?????? ελεος πια... και μετα λενε γιατι δεν εχουν δουλεια τα μαγαζια... παντως εγω αφου δν πηρα μεχρι τωρα θα περιμενω μια βδομαδουλα ακομα να αρχισουν οι εκπτωσεις.....

mummycool τι να πω... χαρα στο κουραγιο σου πρωι - πρωι.... εγω το μονο που καταφερα, και αυτο με χιλια ζορια, ειναι να κανω ενα κεικ να φαμε φρεσκο και ζεστο πρωινο.... α, εκανα και καφε αλλα μαλλον τελικα θα ξανακανω γιατι αυτο που εφτιαξα δεν πινεται!! ελπιζω να μην απετυχα και στο κεικ και βγει και αυτο χαλια γιατι η μπεμπουλα μου ειναι καλοφαγου!!!

Καλη Κυριακη να εχουμε ολες μας!!!!!!!!!!!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...