Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Καλο διπλασιασμό εύχομαι! Συγχαρητήρια!!! 

      Συγχωρέστε με αν γράφω αλλού για αλλού αλλά τώρα τα μαθαίνω!!! 

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Κοριτσια καλησπέρα!!!

Ιωάννα η κοράκλα σου είναι τέλεια!!! Άντε πλησιάζεις... Περαστικά και στον γιόκα σου και υπομονή με τα πεθερικά!

Εγώ σήμερα απο το πρωι που ξύπνησα σέρνομαι... νιώθω σαν να με έχουν δείρει... Δεν έκανα καμία δουλεια στο σπίτι... πάω να ξαπλώσω πάλι λίγο...α, το απόγευμα έχουμε γιατρό! Θα δούμε την μπέμπα μας... Θα σας πω νεότερα αργότερα. Προς το παρόν Φιλιά!!!!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

telika den tha dwsw mallon giati ektos tou oti den asxolithika enas filos mou genetistis mou eipe oti pleon vlastokitara vrikan tropo na pernoun kai apo lipokitara ktl opote den exei kai toso noima na to kanoume alla na sou dwsw to thl ama thes na tous pareis 2106597341, 2106597351.

Link to comment
Share on other sites

kalispera manoules !!!!

simera pigame golden hall...ax eixa toso kairo na pao ...ti oraia!!!!!eida gnostous kai filous kai mou xaidevan oloi tin koilia mou ..apolafseto leo !!!!xaxaxxaxaxxa!!!!psonisa kai gia tin foufoula apo to zara home ..pirame kreamastroules ,2 kalathia ena strogilo megalo aspro gia ta aplita kai 1 roz mikrouli gia gia ta asiderota kai merikes saliares ..se aspro roz fisika !!!!!!to foufoulaki mou simera den epekse plevrakia ...ki etsi apolafsa tin volta mou kai ena super santouits apo to il bareto!!!!!

ego tin triti tha do tin foufoula mou ....na doume tha ta exoume ftasei ta 2 kila?

sas filo koritsakiaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι σου το πα η συνταγή αυτή είναι καλή αλλά είναι ζύμη brioche όχι croissant.... η πέρκα (που τελικά δεν ήταν πέρκα αλλά παγκάσιους :confused: πρώτη φορά το άκουσα) βγήκε πολύ πολύ καλή πάντως και πολύ υγιεινή στο φούρνο


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια προσπαθώ να κάνω τη βαλίτσα από το πρωί;Πως να βάλω του μωρού τα ρούχα ωστε να μην έρχονται σε επαφή με τα δικα μου;Πειτε καμια ιδεα εχεις που κάνατε ήδη;


mz6Up2.png
Link to comment
Share on other sites

εγώ τα ρούχα του μωρού τα έβαλα σε χωριστή τσαντούλα την οποία θα φέρει αργότερα ο άντρας μου, μην αγχώνεσαι όμως αφού το μωρό θα έρχεται σε επαφή μαζί σου θα ρχεται αναγκαστικά σε επαφή με τα ρούχα σου... μπορείς να τα βάλεις σε μια μαξιλαροθήκη ή σε μια καθαρή σακούλα πάντως

τα σουτιέν θηλασμού πχ τα πλυνα μαζί με τα ρούχα του μωρού, μου φάνηκε πιο λογικό από το να τα πλύνω με τα υπόλοιπα εσώρουχά μου


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω καρδουλα θα παρω την Δευτερα

λιτσακι καλα αποτελεσματα

σιλβη εγω πηρα ξεχωριστη τσαντουλα για την μπουμπου και εβαλα μεσα τα πραγματακια της επισης τα σουτιεν θηλασμου τα επλυνα με τα ρουχα της μπεμπας και εγω εγω ολα αυτα τα πλενω με αρκαδι και χωρις μαλακτικο εσεις τι χρησιμοποιειτε?


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!:D

Ειχα παει για φαγακι κ εγω με μια φιλη μου κ γυρισα πριν μια ωρα στο σπιτι...ειναι εγκυος κ εκεινη..την γνωρισα απο εδω..μανουλα Φεβρουαριου κ εκεινη..χαχα η ΚατεριναΖΑχιρ ειναι ..δεν ξερω αν την θυμαστε...τωρα δεν μπαινει ιδιαιτερα εδω...

Φαγαμε πολυ..κ εχω σκααααααααασει τωρα....εγω βασικα εφαγα πολυ...η χοντρη..

Τα ρουχαλακια του μπεμπη μου κ εγω με προδερμ τα επλυνα κ εβαλα παρα πολυ λιγο καζολιν το μπλε...ισα ισα λιγο να να μυρισουν..

οσο για την βαλιτσα θα τα βαλω σε μια ξεχωριστη θηκη που εχει...δεν θελω να ειναι με τα δικα μου..αν κ ειναι ολα καινουργια κ εμενα..κ τα επλυνα με τα ιδια απορρυπαντικα....να εχουμε την ιδια μυρωδια..χαχα

Πολυ ησυχια εχει σημερα το καφε μας ε;


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

geia sas koritsia !!!!!

ti leme gia ta aporipantika ?xaxaxxaxxxaxxaxa!!!!!ego persil baby kai malaktiko persil baby..telika ta rouxalakia tha ta valo se mia maksilarothiki ki ego giati den exo prolavei na tis vro vlitsoula ...

pigame cinema se gold aithousa ....kai pali koritsia den tin paleva mono na perpatao mporo pia ...oute kathisti oute ksapla ..eida tous morgan ..ok!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

ωχ ουτε σε gold αιθουσα ινκα? και ελεγα να παμε αλλα τωρα το ξανασκεφτομαι ουτε εγω την παλευω πολληωρα καθιστη και γιαυτο ελεγα gold που ξαπλωνει λες να μην τα καταφερω ουτε εκει?


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανουλες και μπεμπάκια!!!

Τι κάνετε; Εμείς μια χαρούλα, η μικρη μου κοπανάει μεν αλλα πολυ ησυχα!! Τα πονάκια συνεχίζονται αλλα σιγα σιγα συνηθίζω!! Νομίζω πως εχει να κάνει με την θεση που εχει παρει η μικρη!! Ανυπομωνώ να έρθει 18 του μήνα να πάμε να την δουμε!!

Να ρωτήσω κατι, κρεββατάκια στρώνουμε εφόσον φέρουμε το μωρό σπιτι ε; Δεν εννοω σεντονάκια, εννοω μονο το σελντεδάκι, το καλυμμα του στρώμματος και τις πάντες!! Τα εχω ολα πλυμμένα και σε συρτάρια και δεν εχω χώρο για τα ρουχα μας!!! ειδικά οι παντες πιάνουν πολυ χωρο!!

Λιτσάκι πως ειναι η κοράκλα σου;

Επεξεργάστηκαν by mariamg

Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...