Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Lila86 είπε:

      Καλο διπλασιασμό εύχομαι! Συγχαρητήρια!!! 

      Συγχωρέστε με αν γράφω αλλού για αλλού αλλά τώρα τα μαθαίνω!!! 

      Ευχαριστώ πολυ.πηρα δυο βδομάδες αδεια απο την δουλειά.οχι κούραση καφέ αλκοόλ να μην σηκωνω βαριά πραγματα και να συνεχίσω τα φάρμακα.filicine,utrogestan kai prolutex που ειναι ενεση.παντως αισθάνομαι μετα την ενεση λίγες φορες σαν να μου ερχεται περιοδος μαλλον θα ειναι τα φαρμακα

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Mummycool και katerina η λυση για τις καουρες ειναι μια Μισο ποτηρι νερο και ενα κουταλακι μαγειρικη σοδα, ανακατευετε, κλεινετε την μυτουλα και πινετε!!!! Μπορει η γευση να ειναι χαλια, εγω

ομως πραγματικα σωθηκα.. Μεσα σε 3 λεπτα γινομαι super!!!

ναι ε;; θα το δοκιμάσω αύριο...δεν είμαι κάθε μέρα έτσι αλλά σήμερα ήταν αρκετά έντονο....


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Και εμενα ο αντρας μου, μου το ειπε και στην αρχη δεν τον πιστευα.. Τελικα ειναι σαν φαρμακο, περναει αμεσως!! Ουτε και εγω εχω καθε μερα, αλλα οταν εχω υποφερω.. Εχθες επεσα για υπνο και ξυπνησα απο τον πονο και το καψιμο...


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Ιωαννα μου σουπερ η μπεμπουλα σου!!!!!!!!!!!!!!:DΑχ αντε με το καλο κοριτσακι να υποδεχτεις την πριγκηπησα σου..!!!!!!!!:D

Θα περασουν γρηγορα οι μερες!;)

Κατερινακι....αραξε κοριτσακι....

με γεια κ τα πραγματακια σας!!!!!!!!!:D:D:D:D:D

Ινκα..κ εμενα με εχουν πιασει καποιες φορες τα κλαματα....ορμονες βλεπεις....κ με εχει πιασει κ φαγουρα με τον αρρεν....ολα τα βλεπω υποπτα...λογω τοοοοοοοοοοσο καιρου αποχης...ειμαι στην τσιτα..λεω λες;;;;;χαχα

αλλα μετα μου περανει..κ λεω τι χαζομαρες σκεφτεσαι;;;;; κμετα απο ενα λεπτο..κ αν δεν ειναι χαζομαρες..κ ξανα μανα παλι..!

Που θα παει οταν γεννησω με το καλο..ή που θα μου περασουνε ή που θα γινω χειροτερη..χαχαχαχα

Το κουβαδακι καλο ε;

ακοαμ δεν το εχω ανοιξει να δω πως ειναι...στο κουτι το εχω...

επλυνα τα ρουχα του μπεμπη μου σημερα....μου εμειναν μονο τα παντα ..πετσετουλες...κ κουβερτουλα....θα τα πλυνουμε Δευτερα κ θα θα σιδερωθουν...κ επισης εφτιαξα κ την βαλιτσουλα μου ..ειναο σχεδον ετοιμη!αχχχχχχχχχχχχχχ!

Μαρακι....ναι η μαμα μου..πρεπει να ειναι σε κλιμακτηριο .....απο βδομαδα θα παει στον γιατρο με κατι εξετασεις που της εδωσε κ θα δουμε....ειναι πολυ μικρη ομως ρε γαμωτο για να την περνει τωρα ..ειναι μονο 44!

Θα δειξει....

Φιλακια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλο βραδακυ να εχουμε!


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλες και μπεμπακια!!!

Χειμωνιατικο Σαββατο........... ευκαιρια για καφεδακι και χουχουλιασμα....... Ας χαλαρωσουμε τωρα γιατι μετα... ουτε ανασα δεν θα εχουμε χρονο να παρουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!:P:p:p


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέραααααααααα

Βρε Paros99 τί μας είπες τώρα???Δεν μας λυπάσαι λίγο???Αχχχ....

Mariamg, έχω προειδοποιήσει τον αντρούλη μου, να μπει στην σελιδούλα μας και να σας ενημερώσει..αλλά καλού-κακού, θα σου στείλω και το κινητό μου με πμ ;)

Σήμερα ο μικρός μου ξύπνησε από τις 6:00! Ήπιαμε γάλα, παίξαμε και 8:30 ξανακοιμήθηκε. Πήγα και εγώ για ύπνο και μετά από 30΄ξύπνησε πάλι!Αλλά τότε ξύπνησε ο άντρας μου και εγώ συνέχισα τον ύπνο μέχρι πρίν από 10 λεπτά..καλά ήταν!Τώρα έχουμε ψώνια, σουπερ μαρκετ κλπ..ευτυχώς έχει καλή ημέρα -προς το παρόν!

Χθές ρώτησα τον γιατρό για αυτούς τους πόνους στα γεννητικά όργανα- νιώθω σαν πιασμένα τα κόκκαλα μου από μέσα, και μου είπε πως είναι η μήτρα που μεγαλώνει..πάντως σήμερα τον νιώθω ακόμα περισσότερο..σαν να έχω κάνει 10 φορές σεξ!Συνεχόμενα!!!Χαχαχαχαχα....:cool:

Καλή ημέρα να έχουμε!!!!


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κι από μένα...

ξύπνησα ορεξάτη για δουλίτσες αλλά στη μια ώρα τα παιξα και είπα να ξεκουραστώ....

έστειλα τον άντρα μου λαϊκή...και τον περιμένω να πιούμε καφεδάκι


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!Καλά ψωνια σε όσες ψωνίζουν σήμερα.Εγω απο χθες δοκιμασα να κάνω την βαλίτσα αλλα ρε κορίτσια δεν χωράει τίποτα πρέπει να τα βάλω στην βαλιτσάρα!!Απορώ εσεις πως τα χωράτε ολα σε βαλιτσούλες;;

Τελος πάντων ελπίζω να χωράει αυτη η βαλιτσάρα καπου να την βάλω και να μην γ'ινω ρεζίλι.....

Κορίτσια τελικά στον ένατο μπαίνουμε στην 36η εβδομάδα ή στην 37η΄εβδομάδα;;

Μου φαίνονται ατελείωτες αυτες οι εβδομάδες,Ινκα σε καταλαβαίνω απόλυτα κι εγω το ίδιο λέω συνεχως στον αντρα μου και αυτός μου λέει :Εσυ δεν έλεγες οτι είναι η πιο ευτυχισμενη περίοδος για μια γυναίκα;

Τι να απαντήσω κι εγω αφου το έλεγα!!!!!!!

Πιο πολυ εκνευρίζομαι που δεν φτάνω να βαλω και να βγάλω τις μπότες μου,που κάνω μιση ώρα και να βγω από το αυτοκίνητο κλπ...

Τελος σταματάω την γκρίνια ..Καλό Σαββατοκύριακο σε όλες!


mz6Up2.png
Link to comment
Share on other sites

να λες πάλι καλά που χωράς στις μπότες σου!!! εμένα έχει 2 μέρες που μου προκαλούν απίστευτη δυσφορία....άσε που χθες είδα στον ασκαρίδη ένα σούπερ ζευγάρι δερμάτινες μόνο 90 ευρώ και δεν μπορώ να τις δοκιμάσω....


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα μανουλες!!!!!

Σημερα επιτελους μπηκα στον ενατο και δεν το πιστευω πως περασε ο καιρος:D:D:D

Αντε σε λιγο θα κραταμε τα μπεμπακια αγκαλια!!!!

Η μπουμπου τις τελευταιες μερες ειναι αρκετα ησυχη και με τρομαζει λιγο, δεν την αισθανομουνα απο την ωρα που ξυπνησα και εφαγα μια σοκολατα και επιτελους κουνηθηκε λετε να μην εχει πολυ χωρο πλεον και γιαυτο? Καπου τοεχω διαβασει νομιζω.. περιμενω πως και πως να ερθει η Παρασκευη που εχω ραντεβου με τον γιατρο να ησυχασω λιγο


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ουααααααααααααααα..ο μικρούλης μου έχει πυρετό βρε κορίτσια!Ρε γμτ 4 ημέρες πήγε στον παιδικό δεν πρόλαβα να χαρώ..έχει μπούκωμα και έβαλε 38,3..τώρα κοιμάται το ζουζουνάκι μου..και έρχονται και τα πεθερικά μου για ΣΚ!!Τρία άτομα παρακαλώ..!Καλά κάποιοι άνθρωποι δεν σκέφτονται τίποτα ρε γμτ, μόνο τον εαυτούλη τους!Αι στο καλό πιά, τα έχω πάρει κανονικά από το πρωί...γκρρρρρρρρρ!!!!

Το μόνο που θέλω είναι να είναι καλά το παιδάκι μου και να είναι περαστικό...:-(


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites

περαστικά στο μικρούλη σου και βαθιές ανάσες με τους συγγενείς... τι να πώ;

εγώ ψόφησα από τις δουλειές σήμερα, μόλις φάγαμε (πέρκα με μουστάρδα στο φούρνο με πατατούλες που έγινε τέλεια) και πέφτω για ύπνο....


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

kalispera egkioules ti kanete?

ioanna ftou ftou megalwse kai i mpempa sou. ante me to kalo na thn kratisis agkalia kai perastika sto gioka sou. oplisou me ypomonh gia na anteksis. tha meinoun ekei ta petherika sou?

mummycool eipame se epiase kai esena to nesting. ekana ta krouasanakia alla mou vghkan ligo san psomakia ta prwta kai meta evala sokolata sta ypoloipa kai augo kai vghkan poly pio oraia. ama vreis kamia kaliteri sintagh pes mou:)

opws vlepete alaksa kai th foto. h koilia egine koilara pleon. den xwraw pouthena.

thelw na siderwsw kai kati rouxa simera kai telos den kanw tpt allo.

inka pws eisai esy simera? katerinaki ola kala?

Link to comment
Share on other sites

Ιωαννα περαστικα στον γιοκα σου......... οσο για τα πεθερικα , τι να πεις... δυο μερες ειναι θα περασουν... (ηδη περασε η μιση!!!)

αχ και εγω με τις μποτες εχω τρελο θεμα.... οι γαμπες μου εχουν γινει τεραστιες.........:-( και για να χωρεσω θελω ολοκληρη επιχειρηση!!! τις προαλλες ο αντρας μου και εγω καναμε περιπου 5 λεπτα για την καθε μποτα... αλλα το ειχα βαλει πεισμα να τις φορεσω!!! και μετα πρηστηκαν χειροτερα τα ποδια μου και δεν μπορουσα να τις βγαλω... πανικος!!!!!!!!!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

kardoula ηθελα να σε ρωτησω για την δημοσια τραπεζα βλαστοκυτταρων αποφασισα να τα δωρησω μηπως εχεις το τηλεφωνο ? Πως ακριβως γινεται? Θυμαμαι καλα οτι ειχες πει οτι θα τα δωρησεις και εσυ?


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...