Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Δεν εχω κάποιο συγκεκριμένο λόγο για να κάνω θεραπεία απλά όλοι οι υπόλοιποι της οικογένειας κάνουν ... Η ομοιοπαθητική είναι μορφή εναλλακτικής ιατρικής, οπότε σε περίπτωση που αρρωστήσεις από οποιαδήποτε αιτία αντί για συμβατικά φάρμακα (αντιβιώσεις, κορτιζόνες κλπ.) παιρνεις ομοιοπαθητικά φάρμακα που δεν έχουν χημικά και συνεπώς και καμία παρενέργεια! Απλώς εγώ λόγω του ότι δεν άντεχα να μην πίνω καφέ έκανα θεραπεία περιστασιακά. Στον προηγούμενο τοκετό μάλιστα μου είχε δώσει κάτι ο γιατρός για γρήγορη διαστολή και γέννησα μέσα σε 2 ώρες. Στα παιδιά πάντως είναι πολύ αποτελεσματική, τα παιδιά μου δεν έχουν πάρει σχεδόν ποτέ αντιβίωση και πλέον αρρωσταίνουν ελάχιστα...

Link to comment
Share on other sites

Ηρθα και εγω!!! Το μεσημεράκι ενιωθα πολυ ασχημα. Ποναγε πολυ η πλάτη μου, το στέρνο μου και δυσκολευόμουν να ανασάνω. Και συγχρόνως με ποναγε πολυ το στομάχι και το εντερο!!! Μια τρελλα εν ολίγης!!! Ευτυχώς καταφερα τωρα ειμαι μια χαρουλα!! Δηλαδη το εντερο ποναει ακομα αλλα ειναι υποφερτο!!!

Η κορουλα μου εξακολουθει να ειναι πολυ ηρεμη σημερα.. αναρρωτιέμαι αν εμπέδωσε τελικα ή αν κουραστηκε απο το σουρτουκεμα που ειχε τοσες μερες και τωρα ξεκουραζεται!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ηρθα και εγω!!! Το μεσημεράκι ενιωθα πολυ ασχημα. Ποναγε πολυ η πλάτη μου, το στέρνο μου και δυσκολευόμουν να ανασάνω. Και συγχρόνως με ποναγε πολυ το στομάχι και το εντερο!!! Μια τρελλα εν ολίγης!!! Ευτυχώς καταφερα τωρα ειμαι μια χαρουλα!! Δηλαδη το εντερο ποναει ακομα αλλα ειναι υποφερτο!!!

Η κορουλα μου εξακολουθει να ειναι πολυ ηρεμη σημερα.. αναρρωτιέμαι αν εμπέδωσε τελικα ή αν κουραστηκε απο το σουρτουκεμα που ειχε τοσες μερες και τωρα ξεκουραζεται!!

pote sou ipe giatros pos benis sto mina sou??emena apo 10 flevari pou leei apo tote 8a perimenoume na empedo8ei...pros to paron einai me to kefali katw...


i omorfia mou genni8ike 8 martiou!

Link to comment
Share on other sites

10 Φεβρουαρίου μπαινεις στον μήνα σου ή ειναι η τελική ημερομηνία γεννας σου;

Εγω στον μήνα μου μπαινω στις 17 του μήνα, και μεχρι 17 Φεβρουαρίου γεννάω!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

10 Φεβρουαρίου μπαινεις στον μήνα σου ή ειναι η τελική ημερομηνία γεννας σου;

Εγω στον μήνα μου μπαινω στις 17 του μήνα, και μεχρι 17 Φεβρουαρίου γεννάω!!

kanonika mexri 10martioy 8a prepei na gennisw alla o giatros eipe apo 10 flevari 8a tin perimenoume tin beba!!! dld mporei na gennisw apokei k pera aneta...egw exw proais8ima pws 8a gennisw kapou 20 flevari...


i omorfia mou genni8ike 8 martiou!

Link to comment
Share on other sites

χαχα σαν τον ανδρα μου και εσυ!! Πριν ξαναρχισω τα γιουτοπαρ για να καθυστερησω το βιαστικό κοριτσάκι μου ήταν σιγουρος πως η κορη μας θα γεννηθει 10 Φεβρουαρίου και πως τα γενέθλια του 11 Φεβρουαριου θα τα περνάγαμε στο μαιευτηριο!!!

Χθες φυσικα της ειπε να μεινει στην θεση της μεχρι τις 27 Ιανουαρίου και να γεννηθεί τοτε για να γλυτώσει την επιθεώρηση!!!! Τι να πω;


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσια...:D

Ποτε καλε προλαβατε κ γραψατε ολα αυτα;;;;;;;;;;;;;

Κοριτσαρες μου..χαχα..δεν θυμαμαι να απαντησω σε μια μια εννοειται..ουγκκκκκκ...

Ινκακι παρε τον γιατρο αν συνεχιζεις να πονας ετσι; Μα καλα γιατι πονανε τα πλευρα σας;;;;;; εγω παλι εχω θεμα με τα ποδια μου...αναμεσα στις κλειδωσεις κοντα στο αιδοιο μας..χαχα ωραια το ειπα...

Κατσε ξεκουρασου κ μην κανει τιποτα..!

ΜΑρακι κ εσυυυυυυυυυυυυυυυ εεεεεεεε;;;;;;;;;;;;

Καλε τι τιμες γιατρων ειναι αυτες που διαβαζω;;;;;;;;;;;;; εχω φρικαρει...

εγω την Πεμπτη θα παω στον γιατρο μας..κ θα τον ρωτησω..

Παντως πηρα στο Ιασω κ ρωτησα γοα δωματια..καποια κοπελα...νομιζω η Γιωτα ρωτησε αν ειναι κ η επισκληριδειος μεσα..ναι ειναι μεσα στην τιμη..

λοιπον οι τιμες ειναι...

3κλινο με καισσαρικη 3600

2κλινο με καισσαρικη 4360

3κλινο με φυσιολογικο 3300

2κλινο με φυσιολογικο 4100...

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι χρεωνουν παραπανω το δωματιο αν κανεις καισσαρικη...ο γιατρος οκ..ξερω οτι παιρνει παραπανω..το δωματιο ομως γιατι;;;;;;;;;Ε ρε εκμεταλλευση ΟΛΕ!

Ελενακι παντως αυτο που σου λενε τα κοριτσια για κοιταξετα καλυτερα...

Μπορει κατι να παιρνεις...

Κ εγω δεν τα ξερω καλα..ρωτωντας ολα τα κανω!

Ας βγουν με το καλο τα καμαρια μας...!


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Μωρε το Μαρινάκι μου θα αποφασίσει!!! Αλλα ακούγοντας τον μπαμπά της να της λεει να γεννηθεί στις 27 Ιανουαρίου για να γλυτώσει την επιθεώρηση δεν μπόρεσα να μην σκάσω στα γέλια ουτε να μην το σχολιάσω!!! χαχα!!! Άκου τι ειπε στο παιδι!!!

Ραμονίτσα, με καισαρική ειναι πιο ακριβό γιατι είναι μέσα η ολική αναισθησία, έξτρα αντισηπτικά και αντιφλεγμονώδη καθώς και μια μερα έξτρα παραμονής!!

Το Ιασώ δεν εχει το οικονομικο τρικλινο ή τετρακλινο; Οι τιμές του αρχίζουν απο τα 3300; Ειναι πιο ακριβο απο το Μητερα ε; Γιατι ομως στον ιδιο όμιλο δεν ανηκουν;


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Νεύρα, ένα ειδος κατάθλιψης, εξάψεις, αφιδρώσεις, αϋπνια, έντονη κόπωση, ιδρώτας, ταχυκαρδία, αύξηση βάρους, πρήξιμο, διάφοροι πόνοι στο σώμα, ένα είδος αναποφασιστικότητας σε ότι λενε και κάνουν και γενικά νεύρα πολλα νευρα με το παραμικρο ή ακομα κι οταν δεν υπαρχει λόγος. Θα μπορουσα να πω πως υπαρχει και μια μικρή απώλεια μνήμης και μια ανάγκη για επιβεβαίωση αγάπης, αποδοχής και χρησιμότητας!!

Αυτα τουλάχιστον εχει η μαμα μου 2,5 χρονια τωρα που κραταει αυτή η κολώνια!!! Ευτυχώς σιγα σιγα εχει αρχισει και επανέρχεται!!! Γιατι τα δικά μου τα νευρα δεν αντέχουν αλλο πια!! Αν είναι η μαμα σου προσωπική μου συμβουλή από την εμπειρία με την δικιά μου οπλίσου με απεριόριστη υπομονή και κατανόηση!!

Επεξεργάστηκαν by mariamg

Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

kale ramonitsa akoma den genises th klimaktirio psaxnis xaxa:)

kala thes na kaneis ena paidi kai sou pianoun ton ko...kanonika. ti na peis. pliris ekmetaleush kai idika edw sthn athina les kai oi athinaioi einai plousioi kai tous trexoun kai apo ta mpatzakia. kala na einai ta mwra mas kai ti na kanoume tha ta kataferoume pou tha paei.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...