Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Αχ, Λιτσακι και εσυ ασχημα ονειρα??? Και εγω…. Αντε να γεννησουμε με το καλο να ηρεμησει το μυαλο μας!!! Ααααα και αν πας Jumbo…. Καλα ψωνια!!!

Ινκα πολύ χαιρομαι που εισαι καλυτερα!!! Σημερα είναι η σειρα μου να ποναω…. Κάθε φορα που κουναει τα ποδαρακια της μου ξεσκιζει το στομαχι…

Ελενα κανε λιγο υπομονη… δεν θα είναι παντα δυσκολα, φροντισε να μην σκεφτεσαι ασχημα και στενοχωρεις και το μωρακι σου….ολα θα πανε καλα στο τελος, θα το δεις…

Καλε καρδουλα εκανες 7 χρονια στην Φιλοσοφικη?? Θα καλοπερνουσες μου φαινεται!!!:lol::lol::lol:

Εμενα ο γιατρος μου θελει 3500 για την γεννα , ειτε καισαρικη ειτε φυσιολογικο και η μαια δικη του..... Πολλα λεφτα πραγματι αλλα δεν νοιωθω καλα να τον αλλαξω τωρα..:-(

se idiotiko 8a genniseis i se dimosio???pare apodeiksi kanonika ante polu ksulo 8eloun autoi oi giatroi!!!! egw 8a ton eixa kataggeilei kanonika!!!


i omorfia mou genni8ike 8 martiou!

Link to comment
Share on other sites

se idiotiko 8a genniseis i se dimosio???pare apodeiksi kanonika ante polu ksulo 8eloun autoi oi giatroi!!!! egw 8a ton eixa kataggeilei kanonika!!!

Elena εμενα μου το ξεκαθαρισε οτι δε μου δινει αποδειξη στο Αλεξανρδας θα γεννησω, μονο τη αποδειξη απ΄το δωματιο θα παρω δηλαδη περιπου 400Ε!!!

και ουτε αποδειξη για τα 250 της μαιας ουτε για τα 150 που θελει ο αναισθησιολογος θα μου δωσουν αποδειξη!!!!

Τι καταγγελια να του κανεις στη κατασταση μας σκεφτομαστε μονο να πανε ολα καλα!!!! και να μας προσεξουν, το αυτονοητο δηλαδη!!!

Οχι οτι εχεις αδικο παντως ετσι τους μαθαμε και νατα τωρα!!!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

kalispera koritsakiaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!

katerina,ta 4.000 einai idia timi ite kano fisiologiko ite kesariki kai eytixos den tha metavlithei analoga me tin thesi .kai leo eytixos giati tha mino se monoklino ...i idiotiki asfalia pou exo mou kaliptei 100 %tin b thesi ..emeis tha dosoume kati parapano kai tha genniso telika se monoklino.

mia fili mou pou emine se suita tis pige o giatros 9.000...apo 3.000!!!!!

maria ,einai apo tous akrivous giatrous alla to iksera apo tin arxi !!!!!einai epilogi mou na exo ton sigekrimeno giatro ...me ayton ksekinisa tin eksosomatiki me ayton sinexizo kai xari s ayton den vlepo efialtes to vradi ...tou exo tifli ebistosini !!!!!

den thimame pia rotise ..alla den mou pernei xrimata stin episkepsi !

bouda, nai mou peftei makria to komotirio ...super idea omos e?bravo tous !!!!!

kardoula ,gi ayto den eniothes etimi proxtes ;itheles na se dei gios sou kouklara e?

o ponos arxizei pali ...sorry koritsia alla nomizo oti tha gino poly griniara ayto to mina ...:)

elena ,ta plintiria ligo,poly ta idia programata exoun ..vgale photo ta koumbakia kai tis thikes kai tha sou poume!!!krima einai egyos gineka na plaineis sto xeri!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Elena εμενα μου το ξεκαθαρισε οτι δε μου δινει αποδειξη στο Αλεξανρδας θα γεννησω, μονο τη αποδειξη απ΄το δωματιο θα παρω δηλαδη περιπου 400Ε!!!

και ουτε αποδειξη για τα 250 της μαιας ουτε για τα 150 που θελει ο αναισθησιολογος θα μου δωσουν αποδειξη!!!!

Τι καταγγελια να του κανεις στη κατασταση μας σκεφτομαστε μονο να πανε ολα καλα!!!! και να μας προσεξουν, το αυτονοητο δηλαδη!!!

Οχι οτι εχεις αδικο παντως ετσι τους μαθαμε και νατα τωρα!!!!!

pantws egw diavasa sto inernet sto nosokomeio nikaias pou 8a gennisw egw to 2008 mia alvanida ston 9 mina pou tis eixe zitisei o giatros fakelaki, pige stin astinomia k ir8e stin episkepsi me mia fili k kala pou itan astinomikina k ton piran mesa me to pou parelave ta xrimata!!! kala ekane i kopela!!! etsi bravo!!! giauto isws den leei tpt o dikos mou giatros mallon apo tote fovounte..!!!


i omorfia mou genni8ike 8 martiou!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


se idiotiko 8a genniseis i se dimosio???pare apodeiksi kanonika ante polu ksulo 8eloun autoi oi giatroi!!!! egw 8a ton eixa kataggeilei kanonika!!!

εννοειται οτι θα παρω αποδειξη.... αλλα μπας και αν παρω αποδειξη θα εχω πληρωσει λιγοτερα???? αστο βρε ελενα..... σκετη εκμεταλλευση...


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...