Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Νομίζω πως μπορεις να παρεις το επίδομα τοκετου γυρω στα 991 ευρω ειναι, αλλα δεν ειμαι σιγουρη, πρεπει να ρωτήσεις!!

Και λογικα ο ανδρας σου παίρνει και το επίδομα αλληλεγγυης και το ταμειο ανεργειας!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως μπορεις να παρεις το επίδομα τοκετου γυρω στα 991 ευρω ειναι, αλλα δεν ειμαι σιγουρη, πρεπει να ρωτήσεις!!

Και λογικα ο ανδρας σου παίρνει και το επίδομα αλληλεγγυης και το ταμειο ανεργειας!!

den ine sto tamio anergias o antras mou...egw ne pira to epidoma ta prota 200!!! ouaou 8a pane gia to noiki....na doume pws 8a ta vgaloume den antexw allo na skeftomai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


i omorfia mou genni8ike 8 martiou!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

vre koritsia exei kamia blusky plintirio???exw edw ena palio alla den exw odigies k den kserw ka8olou ta programmata!!! eimaste kamia 10meres xwris plintirio apo tote pou metakomisame k ta plenw sto xeri...mipws kserei kamia ta vasika programmata na to ferw spiti mou na to xrisimopoiw....


i omorfia mou genni8ike 8 martiou!

Link to comment
Share on other sites

Felia, ελπίζω να έχεις ωραίες αναμνήσεις από τη φοιτητική ζωή εδώ!!! Μετά που θα γεννήσουμε με το καλό, προγράμματα διατροφής στέλνεις με μειλ????

Ασε τις καλύτερες...ακόμα βλέπω όνειρα ότι είμαι φοιτήτρια....είμαι μακριά καλή μου..Λαμία θα γεννήσω...ακόμα δεν το έχω ψάξει διαδυκτιακά το επάγγελμα...αν θες οτιδήποτε ρώτα με!!!


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πολλά έξοδα βρε κορίτσια, ευχάριστα όμως!

Ινκάκι, το κομμωτήριο σου πέφτει λίγο μακριά

Είναι στην Νέα Ιωνία, είναι ανοικτό 15:00 - 23:00 από Τρίτη μέχρι Σάββατο και λέγεται Hair Factory 3-11.

Έλενα μην στενοχωριέσαι, όλες τα έχουμε περάσει αυτά. Και εμείς μόλις μάθαμε ότι είμαι έγκυος, έκλεισε το τμήμα που δούλευε ο άντρας μου και έμεινε χωρίς δουλειά. Μετά όμως βρήκε καλύτερη! Σκέψου και εμάς όμως το άγχος τότε... Μόλις είχαμε πάρει και δάνειο, κιόλας..

Θα δεις, θα έρθει το μωράκι σας και θα έρθουν και όλα τα καλά και τα τυχερά μαζί!


lvEGp2.png?7VF60MK8
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, ξέρετε τί θα κάνω όταν σταματήσω την δουλειά, και μέχρι να γεννήσω (αν γίνουν όλα όπως τα υπολογίζω δηλαδή...)

Θα δω όλα τα επεισόδια της Candy Candy!! χα χα! Δεν ξέρετε πώς ανυπομονώ! Τα βρήκα σε ένα site στο ιντερνετ και έχω βάλει το link στα favourites περιμένω πώς και πώς!

Χθες στην τηλεόραση είδα και διαφήμιση του Νηλς Χόλγκερσον - βιβλίο και dvd με 18 Ευρώ... και ψήνομαι...


lvEGp2.png?7VF60MK8
Link to comment
Share on other sites

Πολλά έξοδα βρε κορίτσια, ευχάριστα όμως!

Ινκάκι, το κομμωτήριο σου πέφτει λίγο μακριά

Είναι στην Νέα Ιωνία, είναι ανοικτό 15:00 - 23:00 από Τρίτη μέχρι Σάββατο και λέγεται Hair Factory 3-11.

Έλενα μην στενοχωριέσαι, όλες τα έχουμε περάσει αυτά. Και εμείς μόλις μάθαμε ότι είμαι έγκυος, έκλεισε το τμήμα που δούλευε ο άντρας μου και έμεινε χωρίς δουλειά. Μετά όμως βρήκε καλύτερη! Σκέψου και εμάς όμως το άγχος τότε... Μόλις είχαμε πάρει και δάνειο, κιόλας..

Θα δεις, θα έρθει το μωράκι σας και θα έρθουν και όλα τα καλά και τα τυχερά μαζί!

ax bouda twra pou eipes k daneio...den to sizitw pws xrwstame se pistotikes k daneia!!! axaxaxxaxaxaa!!!! exoume na plirwsoume poses doseis twra!!! e kala!!!! mia den 8a paroun oi trapezes!!!


i omorfia mou genni8ike 8 martiou!

Link to comment
Share on other sites

Αχ, Λιτσακι και εσυ ασχημα ονειρα??? Και εγω…. Αντε να γεννησουμε με το καλο να ηρεμησει το μυαλο μας!!! Ααααα και αν πας Jumbo…. Καλα ψωνια!!!

Ινκα πολύ χαιρομαι που εισαι καλυτερα!!! Σημερα είναι η σειρα μου να ποναω…. Κάθε φορα που κουναει τα ποδαρακια της μου ξεσκιζει το στομαχι…

Ελενα κανε λιγο υπομονη… δεν θα είναι παντα δυσκολα, φροντισε να μην σκεφτεσαι ασχημα και στενοχωρεις και το μωρακι σου….ολα θα πανε καλα στο τελος, θα το δεις…

Καλε καρδουλα εκανες 7 χρονια στην Φιλοσοφικη?? Θα καλοπερνουσες μου φαινεται!!!:lol::lol::lol:

Εμενα ο γιατρος μου θελει 3500 για την γεννα , ειτε καισαρικη ειτε φυσιολογικο και η μαια δικη του..... Πολλα λεφτα πραγματι αλλα δεν νοιωθω καλα να τον αλλαξω τωρα..:-(


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...