Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Γεωργία38 είπε:

      καλησπερα πολυ καλή 207

      Θα ξανακανω την τεταρτη

      Ναι ο γιατρός ειπε πολυ καλη

      Καλο διπλασιασμό εύχομαι! Συγχαρητήρια!!! 

      Συγχωρέστε με αν γράφω αλλού για αλλού αλλά τώρα τα μαθαίνω!!! 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

:P:tongue::P:tongue:

Και η έλενα και η λίτσα δουλεύουν...και η φέλια νομίζω (καρφί!!!!!!)

Εγώ κοριτσάκια σταμάτησα τη δουλειά...

Βεβαια απο το πρωί μου έχουν κάνει 6 αναπάντητες απο το γραφείο έχουμε μιλήσει 3 φορές και μου έχουν στείλει και 2 μηνύματα... Χαχχααχαχα!!!

Huida, χρονια πολλά για χθες!!! Sorry για την καθυστέρηση!

Ioanna χρόνια πολλά και σε σενα (εγκαίρως αυτή τη φορά)...

...με το καλό να υποδεχτούμε όλες τα μπεμπάκια μας!!!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια μου σορυ που χαθηκα λιγο, αλλα αυτα τα πηγαινε ελα, δεν προλαβαινω να κατσω. Εχω ανακτησει δυναμεις,μ δεν ποναω πια καθολου.Τα μπεμπακια πηραν τα πανω τους, χτες δωσαν μπιμπερο στον μικρο με το γαλα μου φυσικα και τον ταισαμε. Και σημερα το ιδιο και μετα τοχα αγκαλιτσα να χωνεψει και ειχε παραδωθει τελειως. τι γλυκια αισθηση!!!!Η μικρουλα ανεβαινει κι αυτη σιγα σιγα. Μας ειπαν κατι για Κυριακη για το μικρο αλλα επειδη βλεπω πως αυτες τις μερες παιρνουν εκτακτα γονεις για να φυγουν τα μωρακια τους γιατι εχουν ερθει καινουρια και χουν γεμισει οι θαλαμοι. Πολλα προωρα χαμος.Ισως μας πουν και νωριτερα να τον παρουμε απο τη στιγμ,η που τρωει. Σημερα πηγε 1950.Αλλα στεναχωριεμαι γιατι το κοριτσακι μου πρεπει να μεινει κι αλλο.

Θα παρει ομως εχει τσαγανο αυτη.

Ioanna kai Huida χρονια πολλα κι απο μένα. Πολυχρονες και αν γιορταζει καποια άλλη κοριτσια υγεια και με το καλό τα μωρακια σας να έρθουν γερα και χαρουμενα.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχχ κοριτσάκια μου, μολις ελαβα το μειλ με τις νεες τιμές του Μητερα. Δυστηχώς δεν μειώθηκαν αυξήθηκαν κατα 500 ευρω περιπου!!! :(:(:(:(

picture.php?albumid=56&pictureid=239

Επεξεργάστηκαν by mariamg

Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Ολγα καλωςηρθες!Διδυμάκια και εσυ?Εγω διδυμακια τα οποια γεννηθηκαν τα Χριστουγεννα. Ηταν για πιο μετα αλλα βιαστικαμε λιγακι.Να προσεχεις. Τα πρωτα σου είνναι έ?


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

po,po koritsia mou kovei tin anapnoi i foufoula mou ...ti einai ayto to kolima me to deksi plevro...ki olo tinn xaidevo kai tis milao na kanei toubitses i glykeia mou...ki ekini kanei toubes kai meta tsoup kato apo to plevraki !!!

olga 79 ,kalos irthes stin parea mas !!!!nomizo se ixa gnorisei stin prospathia eksosomatikis mou....me to kalo ta agorakia sou!!!!!

huida ,xronia polla gia xtes !!!!pollla filiaaaaaaaaaaa!!!!

arxizo kai anisixo me tin elita mas .....kseroume kati;

Ινκακι για προσεξε εισαι σιγουρη πως ειναι η φουφουλα γιατι κι εγω ετσι νομιζα κατω απο το πλευρακι και τελικα ήταν η μητρα που εκανε συσπαση ψηλα. Μη σε τρομαξω αλλα ετσι ακριβως το ενιωθα κι εγω.Και ναι κουνιουνται και τα μ,ωρα την ωρα της συσπασης γιατι δυσφορουν.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ελιτάκι τι καλά νεα ειναι αυτα!! Αντε κοριτσάκι μου με το καλό να περασουν οι μερες να παρεις τα ζουζουνια σου!! Και τα δυο!!!

Γιώτα στο Μητερα αυξήθηκαν οι τιμές!! Το οικονομικό 3κλινο φυσιολογικού τοκετου ηταν στα 1600 ευρω πριν δυο μήνες που πηρα τιμες!!:(:( Δεν γράφει ομως τιμή για την επισκληρίδιο σ"αυτο τον τιμοκατάλογο, θα τους παρω αυριο να μου πουν!! Υποθέτω πως θα ειναι η τιμη που εχουν και στο κανονικό τρικλινο μιας και στον προηγουμενο καταλογο αυτο ισχυε!!

Επεξεργάστηκαν by mariamg

Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

δεν ανεβαίνετε όλες να γεννήσετε θεσσαλονίκη;; καλέ τι τιμές είναι αυτές;;;

ελίτα κι εμένα με πιέζει ο μπέμπης στο δεξί πλευρό, δε μοιάζει με χτύπημα αλλά με συνεχές σπρώξιμο...φαντάζομαι όταν κάνω το NST θα καταλάβω τι απ' όλα αυτά που νιώθω είναι συσπάσεις και τι όχι...

σήμερα θα πάω για τις μηνιαίες μου εξετάσεις...περιμένω το Νϊκο για παρεούλα και για κουράγιο :tongue:


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!!

z4b45ffba3c3c2.gif

Κορίτσια απο το πρωί έτρεχα σε δουλειές και μόλις μπήκα σπίτι...Το καλό είναι οτι πήρα απο το H&M δύο σετ πιτζάμες με την Hello Kitty με 20 ευρώ!!!!!! Και πήρα και δύο νυχτικές αλλά οχι γιαγιαδιστικες με 5 ευρώ την κάθε μια!!! Οπότε είμαι έτοιμη να τα πλύνω και να ετοιμάσω βαλιτσούλααααα!

Βρε κορίτσια άσχετο αλλά ο γιατρός σας πόσο σας ζήτησε για την γέννα? Εμάς την προηγούμενη φορά μας είχε πάρει 1500, τώρα δεν τον ρώτησα, φαντάζομαι τα ίδια...


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια να σας πω να γελασσετε. Κοιταζα την αναλυτικη της λυπητερης για τη γεννα στο μητερα και γελαγα. Οταν μπηκα στο δωματιο μου λενε οι μαιες (αυτο το αντισηπτικό, το αφρολουτρο και το θερμομετρο για να μου μετρανε τη θερμοκρασια βεβαιως - βεβαιως ειναι δωρακι για εσας)Παει αυτο επειτα πριν να φυγω μου φεραν μια τσαντουλα αλαξιερα που γραφει μητερα με κατι δειγματακια κρεμουλες, μπεπανθολ και τετοια. Λεει ο πατερας μου εχουμε δυο μωρα, δυο τσαντες. Και μας αφησαν δυο. Το αποκορυφωμα ήταν πως μας τα ειχαν χρεωσει ολα τα δωρακια. Η καθε τσαντα 29,90 και μαλιστα εγραψαν κατ εντολη ασθενους. Το θερμομετρο των 4 ευρω 10 και ολα τα υπολοιπα που ανεφερα.Ναι τα δωρακια που ελεγαν ολα τα πληρωνεις. Τα μονα που πραγματικα μας χάρησαν ναναι καλα οι άνθρωποι ήταν μια κυρια των παμπερς που μου αφησε δυο κουτες με απο ενα παμπερς των 24 τεμαχιων και δειγμα μωρομαντηλακια και κατι βιβλιαρακια για τη νεα μανουλα. α και κουπονακια εκπτωτικα


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμενα για διδυμακια, επισκληρηδιο μας πηρε 2500, μας τοχε πει και ειπε τα παραπανω να τα δωσουμε να παρουμε καλυτερο δωματιο.Οχι ειμαστε πολυ ευχαριστημενοι ο ανθρωπος μου εκανε πολυ καλη δουλεια, η τομη ουτε που φαινεται και απο τη μερα που πηγα σπιτι ηπια ενα με δυο ντεπον δεν ποναγα καθολου.Ασε που πολλοι ζητανε οσα δωσεις για το δωματιο


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...