Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Κορίτσια, σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές σας!!!Εύχομαι σε όλες να υποδεχθούμε με το καλό τα μπεμπάκια μας!!!

ΟΛΓΑ79 καλωσήρθες!! Με το καλό τα διδυμάκια σου. Μόλις γέννησε η Ελίτα μας που είχε και αυτή διδυμάκια, τώρα θα έχουμε εσένα στην θέση της..:D

Πήγα και πήρα μια κουβερτούλα ροζ για την μπουμπού μου..μου λέει η κυρία στο κατάστημα "όλα ροζ θα τα πάρετε?πάρτε και άλλο χρώμα!" αλλά εγώ κορίτσια έχω πάθει μια ροζ-εξάρτηση...άλλο πράγμα!!χαχαχα...

Φιλάκια σε όλες!


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images


Διαφημίσεις

Όλγα, καλώς ήρθες! Με το καλό τα αγοράκια σου!!

Καισαρική θα κάνω γιατί πριν 3 χρόνια έκανα αφαίρεση ινομυωμάτων και ο γιατρός φοβάται ότι θα έχω αιμορραγίες κτλ


lvEGp2.png?7VF60MK8
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου δεν αγχώνομαι καθόλου!! Ισα ισα ειμαι απόλυτα ηρεμη!! Εξου και το διακωμωδώ κιολλας!!! Και ξέρετε τι πιστεύω; το μονο θέμα μου ειναι να καταλάβω ποτε γεννάω και να ξεκινήσω για το μαιευτηριο, απο εκει και περα δεν εχω κανενα απολυτως θεμα!! Τι πιο φυσιολογικό πραγμα απο μια γέννα; οι γυναίκες γενναγαν απο πάντα και δεν ειχαν ουτε τις γνώσεις ουτε τις ανέσεις που εχουμε εμεις σημερα!!!!!!! Αυτο πιστευω πως θα συμβει με ολες μας!!! Νομίζω πως εκεινη την ωρα μονο τα μπεμπακια μας θα σκεφτομαστε και θα ανυπομωνουμε να τα γνωρισουμε!!!

Πάντωςη δικια μου σημερα δινει ρεσιταλ παλι!!! χιχι!! η ψυχουλα μου!

Ολγααα καλως ηρθες!! με το καλό να τα υποδεχτεις!! Αντε ανεβάζεις και τον αριθμό των αγοριών!!!!

Φελια τι εννοεις για την Ελιτα; της μιλησες; βγηκε ο μικρος της; η μικρη πως τα παει;

Ηuilda χρόνια πολλααααα και με το καλο να υποδεχτεις το αγοράκι σου!!!!!!

Επεξεργάστηκαν by mariamg

Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

καλέ όντως την ξεχάσαμε τη huida μας!!! Πού είσαι κοριτσάκι; δεν έχουμε και το κινητό σου...

όλγα καλώς μας ήρθες!

μίλησε κανείς με την ελίτα;; θα της στείλω μήνυμα...

καρδούλα καλό σουλούπωμα...να μπεις το βράδυ να μας πεις νέα οπώσδήποτε

Συγγνώμη για να καταλάβω...3,5 κιλά θεωρείται μεγάλο παιδί;;


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ολγα καλως μας ηρθες.

Ιωαννα πολυχρονη. Κι εγω εχω τους προβληματισμούς σου. Κι οχι μονο αν θα το αγαπάω τόσο, αλλα κι αν θα προλαβω να ασχολουμαι τοσο που εχω ασχοληθει με τη μικρη. Με την οποια μικρη εχω παθει εξαρτηση. Αφου δεν πιστευα ποτε οτι θα μπορουσα να αγαπήσω κάποιον τοσο πολυ. Βεβαια λενε ότι με το γιο παθαινεις ερωτα (το οιδιπόδειο?). Ισχυει?

Καποια ρωτησε για καισαρικες την Παρασκευή. Πρωτη φορά το ακούω. Εγω εχω πει στο γιατρο να μην πάω από την προηγούμενη μεσα, αλλα να μπω να γεννησω κατευθείαν. Ενα βραδυ παραπάνω ειναι πολυ για να ειμαι μακρια από τη μικρή. Κι αν δεν μου τη φερουν στο νοσοκομείο?


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


po,po koritsia mou kovei tin anapnoi i foufoula mou ...ti einai ayto to kolima me to deksi plevro...ki olo tinn xaidevo kai tis milao na kanei toubitses i glykeia mou...ki ekini kanei toubes kai meta tsoup kato apo to plevraki !!!

olga 79 ,kalos irthes stin parea mas !!!!nomizo se ixa gnorisei stin prospathia eksosomatikis mou....me to kalo ta agorakia sou!!!!!

huida ,xronia polla gia xtes !!!!pollla filiaaaaaaaaaaa!!!!

arxizo kai anisixo me tin elita mas .....kseroume kati;


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

po,po koritsia mou kovei tin anapnoi i foufoula mou ...ti einai ayto to kolima me to deksi plevro...ki olo tinn xaidevo kai tis milao na kanei toubitses i glykeia mou...ki ekini kanei toubes kai meta tsoup kato apo to plevraki !!!

olga 79 ,kalos irthes stin parea mas !!!!nomizo se ixa gnorisei stin prospathia eksosomatikis mou....me to kalo ta agorakia sou!!!!!

huida ,xronia polla gia xtes !!!!pollla filiaaaaaaaaaaa!!!!

arxizo kai anisixo me tin elita mas .....kseroume kati;

ινκακι μια απ΄τα ιδια χτες το βραδυ το απιστευτο αραγμα δεξια και ποναω!!!!! Αντε τωρα να κοιμηθεις πως?????οεο!!!!!!!!!!!!!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

μόλις μου έστειλε μήνυμα η ελίτα!!! όλα καλά αλλά τρέχει...σε 2-3 μέρες θα πάρει το μικρό σπίτι!! θα μπει το βράδυ να μας γράψει νέα της :P

Δε πιστευω να δουλευεις εσυ παλι σημερα????????????


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...