Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Ναι αλλα εμένα μου αρεσε αυτη η πληροφορία!!! χιχι!! Οποτε την κρατάω, και συνεχιζω να μενω παναγιτσα!! δεν κανω απολύτως τιποτααα!!!!!

ΑΑ θα κανω κατι.. θα τσακισω το κιντερ μπουενο μου!!!! :):)

Επεξεργάστηκαν by mariamg

Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα κοριτσια!!!

Ιωαννα χρονια πολλα με το καλο η μπουμπου, και εγω αναρωτιεμαι καμια φορα αν θα αγαπαω την μικρη το ιδιο με τον γιο μου φυσιολογικη ανησυχια πιστευω ειναι!!!

Μαρια και Καρδουλα βλεπω ειστε καλυτερα σας ειχα αγχος εχθες και μπηκα λιγο αργα το βραδυ που γυρισα να δω τα νεα σας

Μαρια νομιζω οτι βιαζεσαι λιγο γιατι καλε να μην μεινει η μπουμπου στην κοιλιτσα σου οσο πρεπει? Επειδη ειναι λιγο βιαστικουλα και χαμηλα? Δεν νομιζω οτι σημαινει κατι αυτο και εγω πριν ενα μηνα πηγα στο ιασω με πονους τοκετου κανονικοτατα αλλα οπως βλεπεις ειμαι ακομα εεδω και μαλιστα σε 2 μερες μπαινω στον ενατο, πιστευω οτι στην φαση που βρισκομαστε τα πονακια ειναι φυσιολογικα πιεζονται ολα τα οργανα γιαυτο , εγω καθε βραδυ εχω πονους περιοδου αλλα δεν ανησυχω καθολου


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσαρες!! Ιωαννα χρονια πολλα με υγεια και χαρα!!! Και με το καλο να κρατησεις τη μπεμπουλιτσα σου αγκαλιτσα!!!!!

Φελια καλη υπολοιπη εγκυμοσυνη με το καλο το μπεμπακι σου!!!

Καρδουλα σε βρισκω super καλη κουρα!!!!!!!

Μαρια συμφωνω με τη οταν γινει η εμπεδωση μπορει να σε πιασει να γεννησεις απο στιγμη σε στιγμη αλλα μπορει και να παερασουν και τρεις βδομαδες απ΄οτι ξερω!! Εξαρταται και το αν θα χεις διαστολη και τα σχετικα!!!!!! Μη κανεις πολλες δουλειες και κουραζεσαι με ορθοστασια για να παρεις μερουλες!!! Νομιζω παντως αν πονας οτι πρεπει να ρωτησεις το doc!!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και καλή χρονιά - είχα να μπω από Παραμονή Πρωτοχρονιάς

Η αλήθεια είναι ότι σκεφτόμουν μήπως και έχει γεννήσει καμία, ευτυχώς όλες ακόμα εδώ, βαδίζουμε προς Φεβρουάριο!

Ιoanna χρόνια πολλά και καλά, με το καλό το μωράκι σου!

Felia, μπράβο για την μπεμπούλα, συγχαρητήρια. Καισαρική γιατί θα κάνεις? Θα κάνω και εγώ..

Καρδούλα καλή τύχη το βράδυ, και καλό beaute! Το πιό χρήσιμο. Και εγώ το κομμωτήριο το πάω, σχεδόν κάθε βδομάδα, έχω βρει και ένα που κλείνει στις 11 το βράδυ και πάω κατά τις 8 με 9 και χαλαρώνω!

Κορίτσια και εγώ έχω πόνους στην κοιλιά. Δεν ξέρω αν είναι πέτρωμα ή σύσπαση πάντως ειδικά το βράδυ υποφέρω. Σήμερα μάλιστα ροχάλιζε και ο καλός μου, κλώτσαγε και η μικρή μου, είχα και τους πόνους, πέρασα πολύ ωραία!!

Γύρισα πάλι γραφείο, σκέφτομαι να κάτσω μέχρι την άλλη Παρασκευή 15/01. Την Τετάρτη 13/01 θα έχω γιατρό και ελπίζω να μου οριστικοποιήσει την ημερομηνία. Γύρω στις 30/01 μου είχε πει, αλλά τότε πέφτει Σάββατο

By the way, ξέρετε συνήθως οι γιατροί ποιές μέρες προτιμούν να δίνουν ραντεβού για καισαρική? Νομίζω Παρασκευές, έχετε ακούσει κάτι????


lvEGp2.png?7VF60MK8
Link to comment
Share on other sites

Καλά Μαρία σε βλέπω να έχεις περάσει την ημερομηνία και να είσαι εδώ ακόμα...βρε μην αγχώνεσε!!!

Και γω την Κυριακή την πέρασα ξάπλα...είχα δυνατούς πόνους γιατί η μικρή γύρισε με το κεφάλι κάτω,αλλά τι να το κάνω ,η καισαρική θα γίνει....:tongue:


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Bouda έκανα και στο πρωτο και έτσι αναπόφευκτα...μου είπε ο γιατρός ότι επειδή είναι κοντά τα παιδάκια μου δεν ρισκάρει φυσιολογικο τοκετό είνια πολύ επικίνδυνο...εμένα Δευτερα πέφτει να πάω,θα μπω απο Κυριακή βράδυ γιατι 6:00 το πρωί πρέπει να με ετοιμάσουν.....λες να με αφήσουν το βράδυ να το ρίξω έξω;;;;

Το κομμωτηριο το βαριέμαι και πρέπει να πάω καποια στιγμή ,αλλά θα κάνω καμια τρέλα και θα με κυνηγάει ο συζιξ...


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Το ελιτάκι το καημένο τραβάει ταλαιωρία!!!Ελπίζω να την βοηθήσει Η Παναγίτσα να πάνε όλα καλά και να πάρει τα μωράκια στο σπίτι....

Bouda εσύ γιατί καισαρική;;;;;Οι πόνοι είνια φυσιολογικοι αρκει να μην ξεπενάνε τους 10 την ημέρα....


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες καιχρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν!!!!

Ιωάννα ,είναι πολύ φυσιολογική η ανησυχία σου αν θα μπορείς να αγαπάς το 2ο παιδί όσο και το πρώτο. Εγώ το σκεφτόμουν πολύ έντονα, ειδικά από το πρώτο στο δεύτερο που έχουν και τρία χρόνια διαφορά. Κατάλαβα όμως πως η αγάπη για τα παιδιά μας δεν μοιράζεται ανάλογα με το πόσα είναι αλλά είναι ξεχωριστή για κάθε παιδί! Απλά στο πρώτο μπορείς να εκδηλώνεις πιο εύκολα την αγάπη σου ενώ στο δεύτερο προσπαθείς πάντα να το κάνεις με τρόπο ώστε να μην πληγώσεις το μεγαλύτερο. Αυτό που θα πρέπει να προσέξεις πολύ είναι να μην "ωριμάσεις" τον μεγάλο πριν την ώρα του. Γιατί ξαφνικά θα σου φανεί τόοοοσο μεγάλος!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!Καλη Χρονια σε όλες και με το καλο να κρατησετε τα μωρακια σας αγκαλια!!Αν με θελετε ειπα να μπω για λιγο στην παρεούλα σας για να περασει αυτός ο μηνας.Δεν μπορω να παρω τα ποδια μου,πηγαινω απο τον καναπέ στο κρεβατι και ποναω αφάνταστα.Βλεπετε τα διδυμάκια μου με παιδεύουν αρκετα


tt7430777fltt.gif

2yPkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσακια και κοιλιτσες!!!!!!!!!

Ιωαννα , χρονια σου πολλα και με το καλο να κρατησεις στην αγκαλια σου ενα γερο μωρακι!!!

Καρδουλα την καλυτερη δουλεια θα κανεις... θα περασει η ωρα πιο ευκολα και θα νοιωσεις και πιο ομορφη και πιο χαλαρη!!

Τζενη νομιζω η κουβεντουλα σου εκανε καλο και κοιμηθηκες σερι!! Να μπαινεις πιο συχνα....

Felia μπραβο στο μωρακι σου... 3.5 κιλα ευτυχως που το γεννας με καισαρικη!! Αχ πως γεννουσαν παλια παιδια 3.5 - 4 κιλα με φυσιολογικο τοκετο????

Ολγα φυσικα και σε θελουμε... οσες περισσοτερες τοσο καλυτερα!!! Πες μας κατι περισσοτερο για σενα!!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

ante kainourgia didimakia sth parea. kalos se vrikame olga kai kalo ipolipo sthn egkimosini sou.

kale ti 10 ponous th mera? emena o ponos kai idisforia einai monima pleon. apla ton lamvano ipopsin analoga me thn entasi:P

loipon prin ligo phga volta to skilo mou sto parko kai ematha oti simera to proi genise i gynaika tou periptera mou. kai auth eixe idia pit me mena. to kataxarika:) ante kai sta dika mas koritsia kai sigoura me ena pono, an kai den to vlepw xaxa

Link to comment
Share on other sites

Ηuida............χρονια πολλα για εχθες... καθυστερημενα, αλλα μην παρεξηγεις.... Το χασαμε το μυαλο μας!!! Σε χασαμε... Μπες να μας πεις τα νεα σου... Ελπιζω να ειναι ολα καλα!!!!!!!!!!!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλώς σας βρήκα!!Καρδουλα εσύ εφτασες στο τελος απ'ότι βλέπω!

Γιώτα εμείς εχουμε λίγο ακόμα

Εγω κορίτσια εχω 2 αγορακια(καταλαβαίνετε τι θα τραβήξω)και ψαχνουμε για νυφες!!!

Η διδυμη κυηση είναι αρκετα δυσκολη ειδικά τωρα στο τελος.Αλλα χαλάλι για τα μπεμπε!

Προχθες εκανα υπέρηχο ντοπλερ και εχουν φτασει 1900 το καθε ενα.Αρκετα μεγαλούτσικα για δυο

Εσεις εχετε καλή εγκυμοσυνη?


tt7430777fltt.gif

2yPkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...