Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

ιωάννα χρόνια σου πολλά!!!!!!

με το καλό να δεχτείς και τη μπουμπού σου!!!!!!!!!!

εννοείται ότι θα τα αγαπάς και τα 2, δε σου λεγε εσένα η μαμά σου "όποιο δαχτυλάκι μου και να κόψω το ίδιο θα πονάει";;; α ρε αυτά τα κλισέ των μαμάδων!!!


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!Σήμερα εχει πολύ ήλιο και ζεστό καιρό ,τελικά τα χιόνια κρ'ατησαν μισή μέρα μόνο ....Mummycool από Σέρρες είμαι για αυτο σε ρώτησα αν χιονίζει και σε σας.

Μαρία αντε κατσε ξεκουράσου γιατι πάντα ετσι λες και μετα κανεις κατι.!

Λιτσάκι καλά ψωνια ..

Ιωαννα Χρονια Πολλά να χαίρεσαι την γιορτή σου , να εχεις στην αγκαλια σου μια γερή μπουμπού !!!!!!!

Πιστεύω οτι μάλλον στην μπέμπα θα έχεις πιο πολύ αδυναμία και μόνο που αναρωτιέσαι για αυτο.

Την αλλη εβδομάδα κορίτσια εχω ραντεβού στον γιατρό και μεσα σε ενα μηνα 3/12 μεχρι σήμερα πήρα 4 κιλά!!!!!!!!!!Θα με κράξει απίστευτα ! Προλαβαίνω να κάνω κατι να ξεφουσκώσω λιγο;;;


mz6Up2.png
Link to comment
Share on other sites

α ναι μωρέ σωστά το είχα ξεχάσει ότι είσαι γειτόνισσα!!!!

εγώ έχω σταματήσει να ζυγίζομαι πάντως... ήταν και οι γιορτές τι να κάνουμε γκαστρωμένες γυναίκες;;;


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μαμα του πανεμορφου Λευτερακηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D

Εγω να σου πω την αληθεια μου...δεν ηθελα τιποτα να μου δωσουν...τα θελω ολα καινουργια για τον αντρακλα μου!!!!!!!!!!!!!!!!

Ισως επειδη ειναι κ το πρωτο μου...κ ηθελα να παω να κανω τα ψωνακια του...;)

Άλλες αγαπάκι μου θέλουν να τα αγοράσουν καινούργια αλλά υπάρχουν και ζευγάρια που δεν χουν την οικονομική δυνατότητα .εγώ ευτυχώς μου τα πήραν όλα δώρο τα πεθερικά με τους γονείς μου

κοτζάμ ΛΕΥΤΕΡΑΚΙ ΤΟΥΣ ΕΚΑΝΑ


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μπάμπουσκες!!!

Τι λένε οι κοιλίτσες;;;;

Ιωάννα ΠΟΛΛΗΧΡΟΝΗ !!! ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΟΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!

Σκέφτομαι ότι αυτή είναι η τελευταία μου εγυμοσυνη και συγκινουμαι...θα μου λειψει η στρογγυλη κοιλίτσα και οι κλωστούλες...θα μου μεινει ομως το ξενυχτι και το κλάμα..και το

ξεσκ*&ισμα...ουφ!!!


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Α προχθές πήγαμε στο γιατρό και η μπουμπου έχει πάρει τα πάνω της 2040γρ και μας είπε θα γεννηθει κοντά 3,5 κιλά...στις 21-22 Φλεβ θα μπώ για καισαρική....

Ψωνίσαμε και κάποια πράγματα της μπουμπους και περιμένω εκπτώσεις για να πάρω πιτζάμες...

Εντομεταξύ ο μικρός έχει γίνει θηρίο ανήμερο....δεν αφήνει τίποτα όρθιο ούτε πέτρα!!!


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Κοριτσακιααα!!

Καλη μερουλα να εχουμε ολες σημερα!!!

Ιωαννα χρονια σου πολλααααααααα ! και ολες να χαιρεστε οποιον εχετε που γιορταζει να τον χαιρεστε!

Φελια τι ωραια με το κοριτσακι σου!! Μπραβο! Θηριακη θα γινει ..χαχα. γιατι καλε τελευταια εγκυμοσυνη ???? Μηπως ως πιο εμπειρη ξερεις κατι που δεν μας λες ??? χαχα

Πως μου ειστε σημερα??

Εγω κοιμηθηκα μετα απο καιρο σερι ενα εννιαωρακι μια χαραααα!

Φιλιααααααα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kalimera egkioules,

Ioanna xronia polla na se xairomaste kai se oses alles giortazoun autes h h oikogenia tous:) Kale mhn anhsyxhs tha thn agapas kai th mpempa sou to idio :) mesa sou megalwse kai auth.

Felia sygxarhtiria gia to mpempaki sou.

Emeis simera exoume rantevou me to giatro to apogeuma. Ante na doume ti tha doume kai ti tha mas peis. Exw megalh agwnia. Etsi apofasisa epidi einai kai ligo arga to rantevou na paw na komotiriasto kai na pentikiouriasto na niwsw kala na perasei kai i ora kai meta oti thelei as prokipsi xaxa (exw xazepsi telios).

Filakia gia thn ora.

Tha ta poume se ligo:) Na aniksi kai ligo to mati:)

Link to comment
Share on other sites

καρδούλα να πας και να μην αγχώνεσε καθόλου!!!

θα δεις όλα καλά θα πάνε...πλησιάζουν οι μέρες που θα χάσεις την ησυχία σου :lol:

Εγώ εργασία και χαρά και ευτυχώς γιατί στο ΄σπίτι δεν παλεύεται η κατάσταση...εντομεταξύ γίνεται Ο ΧΑΜΟΣ λες και πενάει τανκς καθε μέρα....


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Ιωάννα χρόνια πολλα γεμάτα με ολα οσα επιθυμείς καισυντομα με το ζουζουνάκι σου αγκαλίτσα!!!

Φέλια πολυ καλα ειναι η κορουλα σου!!! Το ιδιο βάρος είχε και η δικιά μου στην εβδομάδα σου!!!

Πω πω.. κοιμηθηκα πριν γιατι δεν ειχα κοιμηθει ολο το βράδυ και τωρα ειμαι σαν κοτόπουλο, δεν εχω συνηθίσει να κοιμαμαι τετοια ωρα!!

mammycool σοβάρα; μακάρι να γεννησω σε 3-4 εβδομαδουλες!! πολυ ικανοποιημένη θα ειμαι!! Πάντως κοριτσια χθες το βράδυ μια ο πονος απο την εμπέδωση, μια που με κοπάναγε συγχρονως στο στομάχι, μια που κατι γινοταν με το εντερο μου (δεν καταλαβα τι) τα χρειάστηκα!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

maria mhn to deneis kai kompo oti eimai swsth se auto pou eipa den eimai giatros. apla egw auto to pono eixa otan egine empedosi (an egine tha to doume simera).

entometaksi an den kanw lathos eixa diavasi oti apo th stigmi pou ginete empedosi einai thema hmerwn me evdomadwn ara mhn to psaxnete einai san na sou leei pali opote tixi xaxaxa

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...