Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλα σαφως 700Ε δεν ειναι κ λιγο..αλλα Λιτσακι αν σε παιρνει οικονονικα ...παρτα καινουργια.....αξιζουν για το μωρακι...ειναι κ αυτη η αισθηση της καινουργιλας...με τον ερχομο του νεου μελους..χαχα

Για το καθισματακι παντως..καλυτερα να το παρεις καινουργιο.

συμφωνω με τη ραμονιτσα litsaki αν μπορεις παρτα γι ατο παιδακι σου!!!

Καρδουλα, δεν εγινε τπτ απλα εχω συσπασουλες και πονακια και γω και επιπλεον εχω τους δικους μου μακρια και γ΄αυτο ψιλοανχωνομαι λιγακι

Εν το μεταξυ αν τελικα χρειαστει να κανουμε καισαρικη αυτο θα γινει σε δυο βδομαδες απ΄οτι ειπε ο doc οποτε καταλαβαινεις οτι δεν περιμενω μονο νε με πιασουν οι πονοι! Ειναι καπως καθορισμενο το πραμα!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ευχαριστώ βρε κορίτσια...

Ευτυχώς που έχω κι εσάς και μπορώ να συζητάω αυτά που με απασχολούν (όσο ασήμαντα κι αν σας φαίνονται)....


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λιτσακι εμενα μου ειχαν δωσει πορτ μπεμπε και καθισματακι αυτοκινητου και τα κρατησα (το καροτσι το χρησιμοποιουσαν ακόμα). Το πορτ μπεμπε ειδικα το χρησιμοποιεις για τοσο λιγο, που δεν αξιζει τα λεφτα του νομιζω. Τωρα το εδωσα στη νυφη μου που γεννησε και θα μας το δωσει πισω οταν ερθει ο μπεμπης μας. Το καθισματακι αυτοκινητου το χρησιμοποιησα για λιγο, αλλα λιγο πριν το καλοκαιρι που πηγαμε ταξιδι της πηραμε καινουριο.

Καροτσακι εχω παρει ενα που ξαπλωνει τελειως οποτε μπορει να χρησιμοποιηθει από νεογεννητο (δεν εβγαλα ποτε με το πορτ μπεμπε εξω το παιδι).


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κούκλες με το καλό τα μωράκια σας ΟΤΙ ΣΑΣ ΔΙΝΟΥΝ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΟ ΑΠΟ ΡΟΥΧΑ –ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ – ΡΥΛΑΞ –ΚΑΡΟΤΣΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ φτάνει αν είναι καλό συντηρημένα και να μπορούν να πλυθούν στο πλυντήριο και φυσικά όταν είναι πολύ μωράκια στρώνοντας πάνω μια καθαρή σιδερωμένη πάνα είναι οκ ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΗΣΤΕ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΩΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΧΡΗΜΑ ΖΟΥΜΕ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Litsaki19 αφού έχεις καινούργιο κάθισμα, γιατί δεν δανείζεσαι της φίλης σου το πορτμπεμπε, που ούτως ή άλλως το χρησιμοποιείς το πολύ μέχρι 3 μηνών καθώς και το καρότσι και αργότερα π.χ. το καλοκαίρι παίρνεις καινούργιο καροτσάκι, από τα "σπαστά" που είναι για μεγαλύτερα παιδάκια και θα σου χρησιμέψει και σε μετακινήσεις καλοκαιρινές- πιο ελαφρύ και μικρότερος όγκος..όλα αυτά βέβαια αν θέλεις να χρησιμοποιήσεις μεταχειρισμένο..


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites

Μαμα του πανεμορφου Λευτερακηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D

Εγω να σου πω την αληθεια μου...δεν ηθελα τιποτα να μου δωσουν...τα θελω ολα καινουργια για τον αντρακλα μου!!!!!!!!!!!!!!!!

Ισως επειδη ειναι κ το πρωτο μου...κ ηθελα να παω να κανω τα ψωνακια του...;)


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Litsaki εγώ είμαι της αποψης να τα πάρεις.. Σκεψου οτι το πορτ μπεμπε θα το χρησιμοποιήσεις 2-3 μήνες το πολύ, μετά το μωράκι δεν χωράει μέσα.. Το καρότσι αν είναι σε καλη κατάσταση το πλένεις κιόλας και γίνεται καινούριο.. Εγώ τα έπλυνα προχθες και είναι σαν καινούρια.. Σκεψου να έσκαγα πάλι 760ευρώ... Είναι πράγματα που δεν χαλάνε τοσο ευκολα.. Αν έλεγες για ρούχα θα σου έλεγα με τπτ, εμένα μου δώσανε, τα πήρα απο ευγένεια, αλλά τα έδωσα σε ίδρυμα, δεν μπορώ σιχαίνομαι... Είναι κρίμα να πάρεις άλλα, μπορείς να διαθέσεις το ποσό αυτό για το μωράκι σου για κατι άλλο... ;)


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εννοείται να τα πάρεις!!!! αν βέβαια της έχεις θάρρος και άνεση!!!!

κι εγώ έχω πάρει πολλά πράγματα από τους κουμπάρους μου και δεν το μετανιώνω καθόλου....

πχ το καθισματάκι αυτοκινήτου για τα νεογέννητα που μέσα στο χειμώνα θα το χρησιμοποιήσουμε ελάχιστα και μάλλον μέσα στην πόλη μόνο το δανειστήκαμε αλλά το μεγαλύτερο που θα το χρησιμοποιήσουμε πολύ καιρό θα το πάρουμε καινούριο (αλήθεια λιτσάκι ποιο britax πήρατε; ) και με βάση isofix

εννοείται σαλιάρες δεν παίρνουμε δανεικές!!!!!

Επεξεργάστηκαν by mummycool

i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Παρος κ εγω εαν κανω κ αλλο παιδακι...εννοειται καποια πραγματα θα τα κρατησω κ για το δευτερο...κ ρουχαλακια..αφου θα ειναι απο το αδερφακι του..τωρα για ξενα ρουχα κ εγω δεν θα χρησιμοποιουσα....βεβαια οταν δεν εχεις ομως κ την δυνατοτητα τι θα κανεις ...θα παρεις κ ρουχα..

Για καροτσι κ πορτ μπεμπε...οντως μπορεις να παρεις απο αλλους αν ειναι σε καλη κατασταση..αλλα καθισματακι αυτοκινητου γνωμη μου ειναι καλυτερα καινουργιο....εστω κ αυτα που δεν ειναι κ πολυ χρησιμοποιημενα..δεν ξερω ρε κοριτσια..αλλα με το καθισμα εχω ενα θεμα..


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί βρε mummycool δεν θέλεις να γλιτώσεις 2 ευρώ και να έχουν και τον λεκέ απο την φρουτόκρεμα ενθύμιο???? :lol::lol::lol:

ΘΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Ramonitsa εννοείται οτι υπάρχουν άνθρωποι που έχουν ανάγκη παίρνουν και ρούχα, εμένα της μικρής μου που τα μάζεψα και τα πήγα στην αποθήκη είναι σε άριστη κατάσταση, μου έδωσε όμως μια γνωστή μια σακούλα με αγορίστικα που τα είδα και μου σηκώθηκε η τρίχα..

Έτσι και αλλιώς ρούχα μπορείς να βρείς πάμφθηνα..

Για το καρεκλάκι του αυτοκινήτου το έχεις διαβάσει, γιατί εμάς είναι σε άριστη κατάσταση και δεν είχα σκεφτεί οτι μπορεί να μην κάνει...


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...