Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , a miracle please είπε:

      καταρχάς ευχαριστώ για την απάντηση.
      Τον ξεσκονίσαμε και τον σύζυγο.

      Στον Λυμπ...λο. είχαμε κάνει επίσης όλες τις εξετάσεις όσον αφορά σπερμα, καρυοτυπο κτλ.
      Γι’αυτο μας λένε συνέχεια για την ηλικία.

      Απλά σε συζητήσεις που έκανα εκεί στην αναμονή της ωοληψιας και που έχω λίγο διαβάσει πριν γίνω μέλος, κατάλαβα πως καλό θα ήταν να βρω γιατρό που κάνει συχνά ivf με δωρεα ωαρίων. Δεν θα επέλεγα τον γιατρό που είχα πάει τελευταία διότι εκείνος είναι καθαρά στο κομμάτι ivf με δικά σου. Γι’αυτο ρωτησα. 

       

       

      Δεν ξέρω σε ποιον γιατρό ή κέντρο είσαι.. υπάρχουν πολλοί.. θα πω κάποια ονόματα  όσο γίνεται.. τσιρ, ψαθ, σακ, Νικόλ, για αυτούς γνκ δεν έχω ακούσει αρνητικά  σχόλια..υπάρχουν και άλλοι πολλοί.. η καθεμία  από ένας θα έχει και θετικές  και αρνητικές εμπειρίες για πάνω από έναν γιατρό..

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Αχ πολυ θα το ηθελα αλλα δεν μπορώ γιατι ειναι ο ανδρας μου σπίτι και εχει αυτος τον υπολογιστή, εγω απλά μπηκα τωρα για λιγο που βγηκε να καπνίσει!!!

Οκ ηρεμη ειμαι!!!! Η Νίνια εχει το τηλ μου και νομίζω πως και η Καρδουλα το εχει, οπότε αν το πρωι με βρει στο Μητερα θα το μαθατε!!! :):)


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Στο εστειλα με πμ, παω για μπανακι σιγα σιγα!! Τα λέμε αυριο κοριτσια και ολες απο το σπιτάκι μας ελπιζω!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια μπήκα τώρα να δω τι γίνεται...

Ελπίζω αύριο το πρωι να είστε όλες στο σπιτάκι σας ήρεμες και χαλαρές.

Σας αφήνω, πάω να ξαπλώσω λιγάκι γιατί νιώθω κομμάτια...

Περαστικούλια και τα λέμε το πρωί.

Φιλάκια σε όλες!!!!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!

Τί γίνεται, όλες καλά? Mariamg, Kardoula είσαστε σπίτι ή γεννήσατε καλέ???Μπείτε να μας πείτε νέαααααααααααααααααααα...ότι και να συμβαίνει πάντως, εύχομαι τα καλύτερααααααααααααααααα...χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζουν!!!


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα και Χρονια Πολλααα ! Σ οσες γιορταζετε οι ιδιες η και μελη της οικογενειας σας!!

Τι ειναι αυτα που διαβαζω κοριτσακια μου ??? Καρδουλα ? Μαρακι ??? Ολα καλα???

Αντε μπειτε να μας πειτε κανα νεακι ...αν και ολα καλα θα πανε ειμαι σιγουρη !!

Εγω ακομα ξαπλα .... ο μπεμπακος πηγε περιπου 2200 και θα ξανακανω τις ενεσουλες της κορτιζονης το Σ/Κ ..αντε τουλαχιστον να παμε καλα κανα 15νθημερο ακομα να αλλαξω και μηνα

Αnywayyy εδω θα ειμαστε και θα τα λεμε !

Φιλακια καλες μου !

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και Χρόνια Πολλά!!

Τι κάνετε? Πώς περάσατε το βράδυ? Κανένα νεότερο απο Kardoula και Mariamg έχουμε? Ξυπνηστε να μας ενημερώσετε καλέ!!!!

Έχουμε αγωνία λέμε....

Φιλάκια σε όλες!!!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!!!

kardoula και mariamg πώς είστε;;; άντε περιμένουμε...

κοιμήθηκα σούπερ από τις 12 μέχρι πριν από λίγο... βέβαια το πρωί πονούσαν όλα μου τα κόκαλα και τεντωνόμουν κανα τέταρτο...πότε θα ξανακοιμηθώ μπρούμυτα;;;;;;;


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Kalhmera koritsia,

Xronia Polla kai fwteina:) Egw eimai akoma edw kai mallon telika oi ponoi htan giati empedothike o mikros. Afou kouniete pantos einai ola thetika giati tromaksame ligo pou o ponos htan sinexomenos. Tora prepei na meinw ligo ksapla kai na ksekourastw. Den koimithika meta apo ola auta kala kai eimai ligo san zompi simera alla tha to kseperasoume. O giatros eipe oti an sinexisw na exw sispasis kai ponous tha paw sto mhtera na doume ti ginete. Pros to paron xalara omws.

Kalh sas mera loipon kai oti neotero tha sas pw.

O antras mou leei oti epidi fovithika ekana anthipovolh ston organismo mou na mhn genisi xaxaxa lete na isxyei:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...