Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , a miracle please είπε:

      καταρχάς ευχαριστώ για την απάντηση.
      Τον ξεσκονίσαμε και τον σύζυγο.

      Στον Λυμπ...λο. είχαμε κάνει επίσης όλες τις εξετάσεις όσον αφορά σπερμα, καρυοτυπο κτλ.
      Γι’αυτο μας λένε συνέχεια για την ηλικία.

      Απλά σε συζητήσεις που έκανα εκεί στην αναμονή της ωοληψιας και που έχω λίγο διαβάσει πριν γίνω μέλος, κατάλαβα πως καλό θα ήταν να βρω γιατρό που κάνει συχνά ivf με δωρεα ωαρίων. Δεν θα επέλεγα τον γιατρό που είχα πάει τελευταία διότι εκείνος είναι καθαρά στο κομμάτι ivf με δικά σου. Γι’αυτο ρωτησα. 

       

       

      Δεν ξέρω σε ποιον γιατρό ή κέντρο είσαι.. υπάρχουν πολλοί.. θα πω κάποια ονόματα  όσο γίνεται.. τσιρ, ψαθ, σακ, Νικόλ, για αυτούς γνκ δεν έχω ακούσει αρνητικά  σχόλια..υπάρχουν και άλλοι πολλοί.. η καθεμία  από ένας θα έχει και θετικές  και αρνητικές εμπειρίες για πάνω από έναν γιατρό..

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Πολυ ομορφη.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Φτου σου κοπελαρα μου...ελπιζω η κορακλα να μοιαζει σε εσενα...!!!

Κ φαινεσαι πολυ πιο μικρη απο την ηλικια σου!:D:D:D

σουπερ αυτο...

Για την μεση δεν ρωτας καλυτερα κ τον γιατρο σου;

Λογικο ειναι να ποναει η μεση λογω βαρους..αλλα κ η πλατη..

αν ειναι ανυποφοροι οι πονοι ενημερωσε τον γιατρο.


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλα εκανες....να παρεις κ εσυ κανενα κιλο...!!!!!!!!!!!

τι μονο εμεις δηλαδη θα περνουμε;;;;;;;;;:lol::lol::lol::lol::lol:

ε;;;;;;;;;;;

χαχα


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

na sai kala ramonitsa!!!!nai re su oloi me pernane gia polu mikroteri apoti eimai,k me koitane k perierga stin kiloumpa les k eimai kamia ma8itria k emeina egkuos!!!axaxxaxaaa!!! pantws oloi pou eidan to doppler lene pws i beba moiazei se mena!!! an einai dunaton alla pragmatika etsi fenetai!!! exoume dunata gonidia stin oikogeneia k i aderfi mou pou einai ksan8ia me galazia matia k o andras tis pou einai polu melaxrinos i kori tous vgike kataksan8o me prasina matia!!!o antras mou pali einai para polu melaxrinos giati exei katagwgi apo india !!! gia na doume ti xrwmata 8a parei i beba!!!

mwre i mesi me ponaei otan kanw polles douleies k perpataw polu....to allo pou eipe i maia na kanw anapnoes alla den mporw, pnigomai!!! den kserw 8a me rwtisei k 8a me malwsei!!!


i omorfia mou genni8ike 8 martiou!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπραβο κοριτσακι..ετσι σε εσενα να μοιασει.να γινειθ σουπερ ντουπε γκομεναρα!!!!!!!!!!χαχαχαχα

Καλο ειναι αυτο να μοιαζεις τοσο μικρη....:P:D;)

Προσεχε γενικα..μην περπατας πολυ..κ μη στεκεσαι πολυ ωρα ορθια...κ εμενα με ποναει οταν το παρακανω...λογω βαρους ειναι για αυτο...

Αν δεις ομως οτι δεν μπορεις τον γιατρο τηλ...


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

κ εμενα με το κεφαλι κατω ειναι..

αλλα νομιοζω οτι αυτο δεν σημαινει κατι...

ακομα δεν πρεπει να ειναι κ σε πολυ χαμηλη θεση..

σε 2 με 3 βδομαδες ομως νομιζω οτι θα ειναι πολυ πιο κατω...κ σχεδον ετοιμα για τον εξω κοσμο..χαχαχαχ


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καρδούλα πως εισαι; προσπάθησε να εισαι χαλαρή!!

Κοριτσια εγώ ξαφνικά εχω καποια υγρά, πονάκια περιόδου και γενικά χαμηλά!! Νιώθω πολυ πως να το πω τωρα αυτο; Υγρη καποιες στιγμές, ξέρω πως μειώνεται το αμνιακό υγρό οποτε ειναι φυσιολογικό. Η μικρή περιέργως εχει παραμεινει πολυ ωρα ξυπνια σημερα!! Ειναι φυσιολογικά αυτα για τον μήνα μου ή σημαίνει κατι; Τα ιδια ειχα και πριν παρω τα γιουτοπαρ αλλα εδω και 9 μέρες που τα παιρνω είχαν σταματήσει. Ξέρω πως η μικρή δεν έχει εμπεδωθει ακόμα. καλού κακού αναψα το θερμοσίφωνα να κάνω μπανάκι!!!

Δεν θέλω να γεννήσω πριν μπω τουλάχιστον στον μήνα μου, αλλα δεν εχω αγχωθει. Το κοριτσάκι μου να ειναι καλα και τιποτα αλλο δεν με νοιάζει!! Απλα ειναι η πρωτη εγκυμοσυνη και δεν ξερω τι μου γινεται!!! Εχω διαβασει πως καταλαβαινεις την γέννα, αλλα δεν είμαι σιγουρη πως εγω θα την καταλάβω!!! Θέλω να πω πως δεν μπορώ να καταλάβω ποια συμπτώματα ειναι τα φυσιολογικά του μήνα μου και ποια σημαίνουν πως πλησιάζει η ωρα!! Ουτε χαζή να ήμουνα!!!

Επεξεργάστηκαν by mariamg

Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσακι μου τι μιλάω εγω;Εσυ πρεπει να το βιώνεις πιο εντονα γιατι είσαι πιο μπροστα απο εμένα!!

κουράγιο θα δινουμε η μια κουράγιο στην αλλη!!! Προφανώς τα παιδάκια μας καθορίζουν τα πάντα αυτή την στιγμή!!!

Αλλα τι σιχτίρι θα το καταλάβουμε πως γεννάμε ετσι δεν ειναι; Ισως να μην το καταλάβουμε αμέσως, αλλα θα το καταλάβουμε!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...