Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , a miracle please είπε:

      καταρχάς ευχαριστώ για την απάντηση.
      Τον ξεσκονίσαμε και τον σύζυγο.

      Στον Λυμπ...λο. είχαμε κάνει επίσης όλες τις εξετάσεις όσον αφορά σπερμα, καρυοτυπο κτλ.
      Γι’αυτο μας λένε συνέχεια για την ηλικία.

      Απλά σε συζητήσεις που έκανα εκεί στην αναμονή της ωοληψιας και που έχω λίγο διαβάσει πριν γίνω μέλος, κατάλαβα πως καλό θα ήταν να βρω γιατρό που κάνει συχνά ivf με δωρεα ωαρίων. Δεν θα επέλεγα τον γιατρό που είχα πάει τελευταία διότι εκείνος είναι καθαρά στο κομμάτι ivf με δικά σου. Γι’αυτο ρωτησα. 

       

       

      Δεν ξέρω σε ποιον γιατρό ή κέντρο είσαι.. υπάρχουν πολλοί.. θα πω κάποια ονόματα  όσο γίνεται.. τσιρ, ψαθ, σακ, Νικόλ, για αυτούς γνκ δεν έχω ακούσει αρνητικά  σχόλια..υπάρχουν και άλλοι πολλοί.. η καθεμία  από ένας θα έχει και θετικές  και αρνητικές εμπειρίες για πάνω από έναν γιατρό..

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καρδουλα.....λογικο το αγχος..εδω το εχουμε εμεις που εχουμε κ 6 βδομαδες μπροστα μας..απολυτα σε καταλαβαινουμε...

αλλα καλα λεει το κατερινακι.....εισαι ετοιμη πια....χαχα

Θα εχεις τον γιοκα σου!!!!!!!!!!!!!

Ηρεμησε παντως κ χαλαρωσε...

Αλλα θελω να μαθω τι θα γινει..αλλα απο ποια;;;;;;;;; δικιο εχει το λιτσακι!

να παρουμε τηλ. το Μητερα...το βραδυ αργα..να ρωτησουμε για καπια ΚΑρδουλα;χαχα

εεεεεεεε..μια κοπελιτσα που ηρθε με πονο στον αφαλο....;;;

Ολα καλα θα πανε..οτι κ να ειναι!:D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

kale mhn anisixite to thl mou to exei kai i mummycool kai h giota kai h ninia kai i eleonora an thimame kala kai den thimame kai poia allh olo kai kapoia tha sas idopiisi:P mallon egw tha eimai auth omws. niotho pio ipio to pono siga siga me to buscopan na energh. gia na doume. to mwro kounaei arketa pantos. tora gia sispasis mh me rwtisete den kserw den apantw. ta idia skata me thn elita. den ksexorizw th sispasi apo to petrwma pou prokalei to kounima tou mwrou. asxeth telios kai axristi:P

Link to comment
Share on other sites

Καρδουλινι μου τι γινετε? τωρα μπηκα μακαρι να ναι φυσιολογικοι πονοι και οχι τπτ αλλο!!! Κοριτσακι μου ολα να ναι καλα σου ευχομαι!!!!! και γω ποναω παντου σημερα και τωρα ηρθε ο αντρας μου και μου ειπε οτι τα χειλη μου ειναι πρησμενα και γω το βλεπω λιγο στα χερια μου το πρηξιμο!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

koritsia eimai akoma edw eutixos mou efige o ponos kai etsi den tha me xasete akoma. an epanelthei tha to doume. tora omws ksapla kai ksekourasi kai tpt allo. mporei leei na prospathei na empedothi to mwro kai na piezi th pielo kai gi auto na eixa toso entono pono. opws kai na xei am still here:)

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο καρδουλα...

ετσι κατσε κ ξεκουρασου!!!!!!!!!!!!

Ολα καλα....κ αν ειναι να ερθει...θα ερθει...;)


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα κορίτσια!!!

Καρδούλα μην αγχώνεσε καθόλου τοι ίδιο είχα πάθει στο γιο μου και μετά δεν έβγενε με τίποτα......

Ο γιατρός σου είχε πει ότι είσαι παραπάνω εβδομάδων;;;

Αλλά μην φοβάσαι ,στον μήνα σου έχεις μπει ...και γω στην εβδομάδα που είσαι εσυ τώρα θα γεννήσω με προγαμματισμενη καισαρική!!!


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καρδουλααααααααααααααααα..... αντε αν ηρθε η ωρα να δουμε επιτελους τον γιοκα σου , το κεφαλι ψηλα και βουρ!!!!!!!!!!!!!!

εμεις εδω, σου στελνουμε ευχες και περιμενουμε ομορφα νεα!!!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ελενα προσωπικα δεν φοραω....

να σου πω καλε;

αυτη η φατσουλα δικια σου ειναι στο αβαταρακι;;)


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...