Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα κοριτσάκια!!

Μόλις τελείωσα το σίδερο και φάγαμε κοτόπιτα που έφτιαξα και έγινε super!!!!

elena ελπίζω ο άντρας σου να βρει κάτι καλό σύντομα...

Έμεις κορίτσια το άθλημα το έχουμε ξεκινήσει μπας και βοηθήσει την κατάσταση ;)

Ά ξέχασα να σας πω οτι η πρώτη ραγάδα έκανε την εμφάνιση της.. Εμ πως? να μην έχουμε και κατι να μας θυμίζει την εγκυμοσύνη??? Αλίμονο...


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσακια μου!

Λιτσακι πήγα σημερα στα ΜΑρκς κ πηρα κατι πυτζαμακια..οοοοοοοοοοοχι νυχτικες κ κοντα νυχτικακια..χαχα..εχετε δικιο ειναι μερικες ΠΑναγια μου..κοντο νυχτικακι..κ σερβιετα ΟΛΕ απο πισω..Αηδιαααααααααα...!

Πήρα τρεια πυτζαμακια..κ αλλο ενα που θα μου φερει η κουνιαδα μου...νομιζω οτι φτανουν ε; Να σας πω την αληθεια πιο καλα τα περιμενα.....στην Αγγλια τουλαχιστον ηταν πολυ πιο ωραια απο εδω...

τεσπα..για την περιπτωση μια χαρα ειναι...κ πηρα 7 βρακακια...μεγαλα ....να πιανουν ολη την περιοχη....μιας χρησης κ επιθεματα δεν πηρα, γιατι λετε οτι δινουν στο ΙΑΣΩ ε;

Ινκακι....δεν περιμενα κ σπααααααααααααααα..αλλα αυτα που λεγανε τα κοριτσια εχτες...φρικαρααααααααα..χαχα

Πήγα κ πηρα ρουχαλακια στον αντρακλα μου..ποσο μου αρεσει να ψωνιζω για τον γιο μου..!!!!!!!!!!!περα απο 2 ζιπουνακια..του πήρα ενα τζην παντελονακι levis... μια μπλουζιτσα diesel κοκκινη, κ ενα ζευγαρι παποτσακια disel ασπρομαυρα με σκρατσ απο πανω... αυτα τα ρουχαλακια βεβαια τα πηρα για οταν θα παει 6 μηνων κ μετα που θα αρχιζουμε να βγαινουμε εξω..κ θα ειμαστε πιο αντρακια..χαχα

παει το εχω χασει η μανα...!

Κ ηταν κ σε καλες τιμες...το μαγαζι αυτο εχει αρχισει απο τωρα τις εκτπωσεις...

Καλεεεεεεεεεεεεεε πως μπορειτε κα κανετε sexακι...;;;;;;;;;;;;;;

καθολου δεν μπορω..πονανε τα ποδια μου αναμεσα....!!!!!!!!!!!

αφηστε που κ απο την αλλη φοβαμαι πολυ!...

μπραβο βρε θηρια..;)


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Inka εχω full απο την προηγουμενη εγκυμοσυνη αλλα ευτυχως δεν φαινοντουσαν σχεδον καθολου αφου εχασα ολα τα κιλα, η καινουρια ειναι κατω απο τον αφαλο και την εντοπισε ο αντρουλης... Δεν στεναχωριεμαι ομως, μολις ξεμπερδεψω απο τις εγκυμοσυνες βουρ για κοιλιοπλαστικηηηηη!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Παρος αυτο δεν ποναει;;;;;;;;;;;;;;;;;

η κοιλιοπλαστικη;:confused::confused::confused:

πολυ τα φοβαμαι να σου πω την αληεθεια αυτα..

βεβαια ειπα..οτι σε περιπτωση που μου χαλασει το στηθος..πεσει δηλαδη...παω ββββββββββουρ για ανορθωση..μην σου πω κ για γλουτους μαζι...χαχαχα:D:D:D:D:D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

kalispera koritsia,

blepw lisame to zitima ths gennas kai proxorame stis plastikes meta.

egw exw ena entono pono katw xamila katw apo ton amfalo kai an sinexisi mou eipe i maia mou se kamia oritsa na thn ksanaparw na pame sto mhtera na me doune. ofeilo na omologisw oti psiloagxothika. peira kai ena buscopan kai elpizw na mou perasi:(

auta gia thn wra. an exw kati neotero tha sas pw.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


po,po mi lete tetia .....giati meta ego ti na protokano ...eimai kai kapias ilikias ...exo kai mouri na sikoso !!!!!!xaxaxaxaxaxaxax!!!!

po,po theouli mou sou ipasxome oti tha forao tis vrakares 40 meres mi mou rikseis poly to vizi !!!mi mou nerouliaseis tin koilia!!!!mi mou rikseis ton kolo mou sto patoma!!!!

lete na m akousei;....poso exei i koilioplastiki;


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...