Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

περαστικά βρε καρδούλα...πότε πρόλαβες και την άρπαξες;;; μόλις τώρα χάλασε ο καιρός!!!

πάρος νομίζω 15/01 ξεκινάνε οι εκπτώσεις... εγώ πυζάμες πήρα καμιά νυχτικιά θα ήθελα και κατά προτίμηση κοντομάνικη αλλά δύσκολο αυτήν την περίοδο είναι εξαφανισμένες, μόνο σε μαγαζιά με ρούχα εγκυμοσύνης έχει....

και ναι γύρισα σήμερα στη δουλειά!!! είδα κόσμο και χάρηκα!!!!


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εμεις ξεστολισαμε σημερα. Λιγο νωρις ισως, αλλά οσο πάει και βαραινω και δεν πολυαντεχω τις πολλες δουλειες. Βοηθησε και η μικρη, εβαζα εγω στις κουτες, τα εβγαζε αυτή. Ανεβηκε κι ο μπαμπας μου και τα εβαλε στο παταρι, να ερθει ο συζυγος να τα δει ολα ετοιμα (στην αρχη θα φωναξει νομιζοντας οτι τα κανα ολα μονη μου...)

Οι εκπτωσεις νομιζω ξεκινανε στις 15. Κι εγω τοτε λεω να παρω καμια πυτζαμουλα. Νυχτικια δεν παίρνω. Και στην πρωτη καισαρικη δεν μου χρειαστηκε. Δεν με ενοχλουσε στην τομη.


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

mummycool πότε σταματάς?

Εγώ ήθελα να πάρω απο το oysho αλλά μου φαίνεται unsafe να περιμένω μέχρι τότε.. Πάντως πέρσι είχαν βάλει προσφορές νωρίτερα.. Θα δώ και το La senza μήπως βάλει νωρίτερα γιατί πέρασα και έχει τέλεια πράγματα!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βαλίτσα μαιευτηρίου

Νυχτικά

Πιτζάμα

Ρόμπα

Παντόφλες

Σουτιέν θηλασμού

1 πακ. επιθέματα στήθους

1 πακ. εσώρουχα μιας χρήσης

κιλοτάκια

1 σετ πετσέτες

Ρούχα εξόδου & παπούτσια

Πλαστική σακούλα για άπλυτα

Νεσεσέρ

Σαμπουάν

Μαλακτικό

Σφουγγάρι

Αφρόλουτρο

Χτένα

Βούρτσα

Κρέμα ημέρας

Lipossan

Καθαριστικό προσώπου

Οδοντόκρεμα

Οδοντόβουρτσα

Κρέμα για θηλές (π.χ. ΛΑΝΟΛΙΝΗ Purelan ή lansinoh)

Τσιμπιδάκι

Καθρεφτάκι

Μακιγιάζ

Αποσμητικό

Ξυραφάκι

Γενικά

Πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης

Ληξιαρχική πράξη γάμου

Πράξη προσδιορισμού επωνύμου τέκνων

Αντίγραφα Α.Τ

Φωτογραφικη μηχανη, βιντεοκαμερα,κλπ

Φορτιστή κινητού

Μωρό

Φορμάκι εξόδου

Σκουφάκι

Κουβερτουλα

Φανελάκι

Σεντονάκι (για να στρώσουμε στο καθισματάκι αυτοκινήτου)

1 ζευγάρι καλτσάκια

Πανάκι για την αγκαλιά

Καθισματάκι αυτοκινήτου

Λαβέτες

Επεξεργάστηκαν by paros99

eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


kalispera koritsakia !!!!!

ti kanete?

paros ,ego apo la senza pira pitsamakia ...eixe kai prosfores stin mia pitzamia mia doro ..40 euro eixe i mia ...ego den pira set pitzamas pira 3 pantelonakia 22 euro to kathe ena kai esorouxa aspra kai me asteia sxediakia 15 euro ta 5.

me ta soutien den ksero ti tha ginei pou exo paraglei kai akoma den ta exoun ferei ....eseis apo pou pirate soutien thilasmou?


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...