Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Τελειο το παζλ Μαρακι ε;

Μπραβο για τις βαλιτσουλες....οργανωτικη πολυ σε βρισκω!;)

Ωστε δεν επαθαν τιποτα ε...; τοτε αν ειναι να τα βαλω κ εγω στο πλυντηριο μην καθομαστε να τα πλενουμε στο χερι...

Αυτο για το μαξιλαρακι Μαρια αν μπορεις να μας βαλεις τον λινκ...αλλα εννοειται οτι κ εγω θα ρωτησω κ τον παιδιατρο..οταν βρω..


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Α οδηγειες προς ναυτιλομενους, κοριτσια, οσες γεννατε ΜΗΤΕΡΑ αλλα και Ιασω φανταζομαι ετσι θαναι. Μην παρετε χοντρες νυχτικες. Αν μπορειτε παρτε καλοκαιρινες. Εγω ειχα μια λεπτη και ουτε με αυτην αντεχα. Ξυπναγα μουσκεμα στον ιδρωτα. παπι μιλάμε. Αφου οταν εφυγε η κοπελα απο το δωματιο και εμεινα μονη κοιμομουν με το σουτιεν δεν αντεχα. Πολυ ζεστη. Και τη ρομπα δεν τη χρησιμοποιησα καθολου, τοση ζεστη. Το λεω γιατι ξερω πως σιγουρα εχετα πάρει νυχτικες. Ουτε το σεντονι δεν αντεχα, ασε που οι ορμονες με έχουν αναψει ακομα και τωρα γινομαι μουσκεμα σταζω ειδικα στο στηθος, εγω παλια δεν ιδρωνα καθολου.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

maraki katalava ayto to stromataki les pu tha vazoume pano to seltedaki kai to moro gia na to alaksoume e?

ego ayto den to eplina alla exei kalima thiki petsete me fermouar ..kai leo na plino ayto !

ypomoni maria 2 vdomadoules e?...afou exeis etimasei valitsoules mi kaneis tipota allo ..ola etima einai !!!!!

ramonitsa ,afou tha einai pio megalos o zimaroulis otan katsei sto relax ..den xriazete plisimo kai ypervoliki apostirosi ...nomizo...

koritsakia ego me to stomachi den tin palevo...ta exo dei ola apo xtes ....kai to nero akoma me enoxlei....

elita !!!!!ti kouklakia einai ayta???to koritsaki einai opos ta vlepo ayto pou einai deksia?


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ελιτααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!

με εκανες κομματια τωρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να σου ζησουν κοπελιτσα μου!!!!!!!!!!!!!! Να τα χαρειτε τα παιδακια σας!!!!!!!!!!:D:D:D:D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ελιτα τοση ωρα προσπαθώ να τα δω και δεν μπορω!!! ειναι τοσο μικρή η φωτογραφία!!!! Ψυχουλες μου.. να ειναι γερά και τυχερά!!!

το εχεις πει πως ειναι σε διαφορετικούς θαλάμους, απλά αναρρωτιόμουν αν τα εχουν βάλει εστω και λίγο μαζί!! Εχω διαβάσει πως τους κάνει πολυ καλό κάτι τετοιο, εξάλλου τοσους μήνες μαζί ηταν!!! Μήπως να ρωτήσεις τον παιδιατρο για το αν ισχυει κάτι τετοιο;

Αν επιτρέπεται πόσο κοστίζει η θερμοκοιτίδα την ημέρα, γιατι και εμάς για παρόμοια κατάσταση μας κόβω ετσι οπως βιάζεται η μικρη!!

Κοριτσια εβαλα και νεες φωτος στο αλμπουν μου με το δωμάτιο της τελειοποιημένο!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

kalispera koritsia,

elitaki poly glika ta mpempakia sou. ante sintoma na ta exeis konta sou. kala ekanes kai tous etrikses ta dontia. polla lefta tous dineis den exoun kanena dikaioma na kanoun oti theloun. vasika kai lefta na mhn tous edines dika sou einai ta mwra poso mallon tora.

egw den eplina th panta prepei na thn plinoume kai auth? mhpws einai ypervoli vre koritsia? idika afou den tha to valoume to mwro apo thn arxh sto krebati tou.

maria olo les oti tora tha ksekourastis kai olo doulies se akouw na kaneis. xalarwse ligo gia to kalo ths mpempas sou.

Link to comment
Share on other sites

Μπα.. καρδουλα δεν εχω κάνει απολυτως τιποτα σημερα.. μια ολόκληρη μερα εβαλα δυο πλυντήρια με τις παντες της μικρής, μαγείρεψα και μετα ήμουν αραχτή στον καναπέ ή στο κρεββατι!! Να διάβάζω, να φτιάχνω το παζλ και διαφορα χαζά πραγματακια που μπορώ να κανω ξάπλα!!!!

Εβαλα την κορουλα μου αβαταρ, προς το παρον μοιάζει στον μπαμπα της!! :):)


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα!!

Πωπω κορίτσια, είμαι πτώμα!Όλη την ημέρα στο τρέξιμο και στο αυτοκίνητο, πάω σε 5 για ύπνο, δεν αντέχω άλλο...ευτυχώς αύριο είναι Κυριακή...

Elita, τέλεια τα ζουζουνομωράκια, να σου ζήσουν και πάλι!!!

Αυτό για τις μακρυμάνικες νυχτικές το έχω σκεφτεί και εγώ, πώς θα κάνει ζέστη, αφού έχουν καλοριφερ στο φουλ..θα ψάξω για καμμιά καλοκαιρινή..

Εχω βαρύνει απίστευτα, παρόλο που δεν έχω πάρει κιλά τελικά- μόνο 5, αλλά κουβαλάω παραπάνω από πρίν ;)- η κοιλιά μου έχει κατέβει..περιμένη την Παρασκευή να πάμε γιατρό να δούμε τί νέο θα μας πει..

Το κάλυμμα του ριλάξ εγώ το έπλενα στο πλυντήριο, στους 30 με ελαφρύ στίψιμο. Τον Νικόλα τον έβαλα εκεί από νωρίς, σχεδόν 20 ημερών, ήταν τελείως ίσιο, πιο ίσιο από το κάθισμα αυτοκινήτου...θα το δείτε βέβαια και από το κάθε παιδάκι πως βολεύεται...

Καλό βράδυ, τα λέμε αύριοοοοοοοοοοοοοο...


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites

Η μικρη ειναι δεξια και φταρνιζεται μες το αυτι του αδερφου της. χιχι μολις τα πηγαν στο μπαμπα να τα δει φρεσκα φρεσκα.

150 ΕΥΡΩ ΤΗ ΜΕΡΑ η απλη παρακολουθηση αν ειναι πριν τα 2 κιλα απο 1800 και πανω και 300 αν θελει θερμοκοιτιδα.Τη μερα. Δεν ξερω αν οι εξετασεις πάνε εξτρα. Το εκαβ ειναι φουλ και εχουν λιστα αναμονης πάντως για το δημόσιο


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα και καλή χρονιά σε όλες!!!! Αντε, πλησιάζει ο καιρός να δούμε τα ζουζούνια μας. Σε μας το νόμισμα έπεσε ανάμεσα σε μένα και στα τρία μου παιδάκια, ούτε παραγγελία να είχα κάνει!!!! Τώρα ετοιμαζόμαστε να τους πάμε εκδρομούλα στο Ελατοχώρι!

Πολλές ευχές για μια υπέροχη μέρα σε όλες!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια και μπεμπάκια!!! Rialli δεν εχω παει ποτε στο Ελατοχώρι, αλλα απ' οτι εχω ακουσει ειναι πολυ ομορφα!!! Να περάσετε υπεροχα!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

kalimera manoules!!!!!!

elita,poly oraia ta didimakia sou!!!!i mikri dixnei nazou kai piraxtiri kai o mikros dixnei varis kai sovaros!!!fatses!!!!!

maria ,den tin katalaveno tin mikri sou apo ton yperixo...patousaki einai ayto mprosta?na tin xerese maria mou !!!!!

kardoula,oute ego exo plinei tin panta tis kounias akoma ..tha tin plino ligo prin mpei to moro !!!..exo plinei omos tin panta pou tha valo sto likno...

koritsia ego aytes tis meres niotho to stithos na ksanamegalonei kai na prizete kai tis thiles pros ta ekso ....thimaste pou mou eixe pei i maia na vazo oinopnevma ? den to ekana giati varethika kai meta to ksexasa ...alla telika i fysi kserei apo moni tis e???

to stomachi eksakolouthei kai ponaei kai ta plevra ...alla apo proxtes exo kati ponakia stin lekani !!!

valitsoula exo etimi tin misi ...ante na pernoume seira siga,siga e?xaxxaxaxxaxaxxa!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μπεμακια και μανουλες!!! Πως περασατε το βραδυ? Ελιτακι ποπο τι γλυκες φατσουλες ειν' αυτες!! Να τα χαιρεσαι τα αγγελακια σου!!!

Ινκα και γω ειχα πονακια στη λεκανη αλλα σταματησανε απο προχτες! Το ιδιο εχει συμβει και με τις θηλες που αναφερεις και συ! Τωρα βαζω τη fissan mama για να τις προετοιμασω μη μου ματωνουν στο θηλασμο!!

Γιωτα πως πας με το ζαχαρο κανεις ακομα μετρησεις?? Εμενα ολο πεσμενο ειναι λες να επανηλθε ή ειναι η ιδεα μου!! Εχω τρελαθει με τη διατροφη βαριεμαι πολυ να τη κανω!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...