Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσάκια να μας ευχηθώ..

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ίνκα το δωμάτιο είναι τρέλα!!!! με το καλό

Γεωργία μου να ρωτήσω κάτι αφού γεννήσουμε για το επίδομα από τον ΟΑΕΔ θα χρειαστεί να ανοίξουμε λογ/σμό στην Εθνική Τράπεζα??????

Μετα τον τοκετο αν πας τις αποδειξεις που πληρωθηκες απο το ΙΚΑ δηλαδη του επιδοματος τοκετου και λοχειας στον ΟΑΕΔ παιρνεις καποια λεφτουδακια πρεπει να ναι γυρω στα 200Ε!!!

Τωρα αν με ρωτας για την εξαμηνη αδεια θελει πολλα χαρτια μεταξυ αυτων ειναι και το ανοιγμα λογαριασμου στην Εθνικη Τραπεζα για να σου βαζουν καθε μηνα τα λεφτα!!

Εγω θα παω οταν θα κοντευει να τελιωσει και η αδεια τοκετου!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Μανούλες καλημέρα και Χρόνια Πολλά!!!!!!

Χάθηκα μια εβδομάδα γιατί δεν είχα συνδεση στο σπίτι. Μόλις τώρα καταφεραμε να συνδεθούμε (είχε πρόβλημα το modem). Δεν έχω προλάβει να διαβάσω τα νεα σας.

Τα δικά μου είναι καλά. Την προηγούμενη Τετάρτη (23/12) πήγαμε στο γιατρό. Ήμασταν ήδη 2140kg και μεγαλώνουμε μια χαρά. Με τα κιλάκια (τα δικά μου) έχουμε ένα ψιλοθεματάκι αλλά οκ θα το διορθώσουμε...

Ελπίζω να είστε όλες καλά! Να έχουμε μια ομορφη χρονιά, με υγεία, χαρα και τα μωρακια μας αγκαλιά.

Φιλάκια πολλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Επεξεργάστηκαν by Litsaki19

EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Litsaki , να χαιρεσαι το μωράκι σου! Πολύ καλά όλα!

Κορίτσια, μανούλες και φιλενάδες τόσο καιρό εδώ μέσα, ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ, ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΥΝΤΟΜΑ, ΤΟ 2010 ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΧΗ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΣ ΧΡΟΝΙΕΣ!!

Σας φιλώ πολύ


lvEGp2.png?7VF60MK8
Link to comment
Share on other sites

ax koritsia molis kathisa kai idi ponaw pantou. emeine omws na kanw kai th vasilopita (keik) gia to vradi alla den antexa eprepe na kathisw. einai kai oi patates sto fourno opote an den ginoun den mporw na valw to keik. eutixos htan edw i kouniada mou kai eftiakse ta perissotera alla mono to oti eimouna orthia kai pigena panw katw voithontas kai kati liga rouxa pou siderwsa, syn tis doulitses kai ta psonia apo to proi stis 8 me vlepw na kimame thn wra ths protoxronias oso oi alloi tha trwne :P

Loipon na euxithw ksana se oles as ( to lew kai sigkinoume einai san na eimaste oikogeneia meta apo tosous mhnes)

KALH XRONIA KAI EUTIXIA SE OLES MAS KAI SINTOMA NA EXOUME OLES TA MPEMPAKIA MAS AGKALIA :)

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μουυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

Τι κανετε;;;;;;;;;:D

Κ εηω πηγα σημερα στο ΙΚΑ κ πηρα το επιδομα μητροτητας..τωρα με τα την γεννα θελουν κ κατι αλλα δικαιολοιγητικα για το επιδομα λοχειας ε;

ξερετε ποια ειναι αυτα;

Τινακι......:Dοποτε προλαβαινεις κοριτσακι να μπαινεις..Χαιρομαι που εισια καλα...:D

Ελιτακι.....κοριτσακι..καλα ειπε η καρδουλα νομιζω; τσαουσα η μικρουλα...χαχα...Περνανε οι μερες..κ θα τα παρεις κ σπιτακι!;)

Βρε ΜΑρακιιιιιιιιιιι;;;;;;;;;;;;;; τι ταρζανιες ειναι αυτες που κανεις καλε; καστε λιγο στα αυγα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ!

οσο για τα ρουχαλακια...θα αρχισω τωρα απο βδομαδα να πλενω κ να καθαριζω τα επιπλακια του!

Να ευχηθω να εχουμε μια πολυ πολυ πολυ καλη χρονια....η χρονια μας αρχιζει πολυ ομορφα με τον ερχομο των μωρων μας...

Υγεια να εχουμε..αγαπη απεριοριστη......ευτυχια κ χαρα!:D:D:D

ΜΕ το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοο σε ολες μας!!!!!!!!!


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

kalispera koritsakia!!!!!

ego tora girisa apo tin volta mou!!!!eixa paei gia ton pagotaki mou sto haagen dazs kai giaokolatakia sto fresh !!!!!tora pou girisa spiti efaga 2 megala piata spagetti me tiri ...ti diatrofi thee mou e;

vgikan i eksetaseis mou !!!oles mia xara !!!kambili :69 meta apo 60' 119 kai aimatokritis 37....

litsaki sigxaritiria stin mpempoula sou !!!ti thema exeis me ta dika sou kila?ego tha zigisto meta tis giortes...

kardoula ,ola mia xara tha pane!!!!

eleonora na se vlepoume pio syxna !!!!!

kali protoxroniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!

pollaaaaaaaaaaaaaaaaa filiaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου Χρονια Πολλα!! και καλη χρονια να εχουμε !!

Εμενα ο Αγ. Βασιλης μου το εχει φερει το δωρακι μου (το εχω στην κοιλιτσα μου σαν και εσας χαχαχα)

Να εχουμε μια υπεροχη χρονια με πολλες αγκαλιτσες και με αυτο το υπεροχο αρωμα που εχουν τα μπεμπακιααααα

Καρδουλα ελπιζω να ξεκουραστηκες απο την ωρα που εγραψες γιατι απο το πρωι στο msn ησουν ηδη κουρασμενηηηη

Ινκα πολυ καλες οι εξετασεις σου, αχ τι μου θυμισες χαγκεν νταςςςςς ( τα καλα της Αθηνας που εχω χασει πιαααα)

Ραμονιτσα καλη χρονια κουκλιτσα να εχεις και εσυ και μακαρι ολο το χρονο να παιρνεις χρηματα χαχαχα ( να δωσεις και σ εμας τπτ)

Κοριτσακια καλα να περασουμε ολες αποψε και ας φαμε και λιγο δεν πειραζειι απο Δευτερα διαιτα ( και καλα )

Σας φιλω γλυκα και στις κοιλιτσες σας ...παω να ξεραθω λιγο ..βγηκα λιγο και εγω σαν παιδι εξω να παρω μερικα πραγματακια - δωρακια πολυ μ αρεσε! μετα απο τοση κλεισουραααα ελπιζω να μην εκανα καμια βλακεια .........αλλα δεν αντεχα αλλο ηθελα να νιωσω λιγο γιορτεςςςςςς . Θα ξεκουραστω για να παμε και για ρεβεγιον το βραδυυυ

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΛΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια μου ευχομαι μέσα από την καρδιά μου ο χρόνος που έρχεται να είναι πιο όμορφος από κάθε άλλον....Με το καλό να δεχτούμε τα μωράκια μας......

Φιλιά σε όλες και ιδιαίτερα στην Ελίτα μας που καλοσώρισε τα παιδάκια της "λίγο" νωρίτερα....Κουράγιο καλή μου όλα καλά θα πάνε...

Μαρία κάτσε στα αυγά σου και μην κάνεις τίποτα μέχρι να μπεις στο μήνα σου!!!!!!

Γιώτα μου και Σοφάκι θα τα πούμε και από το msn.....


k5f4p3.png

NRrPp3.png

Link to comment
Share on other sites

kalispera koritsakia!!!!!

ego tora girisa apo tin volta mou!!!!eixa paei gia ton pagotaki mou sto haagen dazs kai giaokolatakia sto fresh !!!!!tora pou girisa spiti efaga 2 megala piata spagetti me tiri ...ti diatrofi thee mou e;

vgikan i eksetaseis mou !!!oles mia xara !!!kambili :69 meta apo 60' 119 kai aimatokritis 37....

litsaki sigxaritiria stin mpempoula sou !!!ti thema exeis me ta dika sou kila?ego tha zigisto meta tis giortes...

kardoula ,ola mia xara tha pane!!!!

eleonora na se vlepoume pio syxna !!!!!

kali protoxroniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!

pollaaaaaaaaaaaaaaaaa filiaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!

Το θεματάκι με τα κιλά είναι οτι έχουμε φτάσει τα +18 (για να μην πω +20) και επειδη ο γιατρός με βρήκε πρησμένη και φοβάται φια την πίεση μου είπε μεχρι τις 09.01.2010 που θα ξαναπάω να έχω χασει 2 κιλα (πώς θα γίνει αυτό τέτοιες μέρες???) και να κόψω τελείως το αλάτι. Όσο για τα γλυκά μου είπε: ότι έφαγες, εφαγες, τωρα τέλος!

Βέβαια εγώ δεν τα έκοψα αλλά τα έχω μετριάσει (και το αλάτι και τα γλυκά)....

Τέλος πάντων, θα δείξει!

Αυτά τα νέα μου!!

Τέλος, να ευχηθώ σε ολες να έχουμε μια ΥΠΕΡΟΧΗ ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΕΜΑΤΗ ΜΙΚΡΑ ΡΟΖ ΚΑΙ ΓΑΛΑΖΙΑ ΟΝΕΙΡΑ!!!

Να ειμαστε καλά, υγιείς και να δεχτούμε με το καλό τα μωράκια μας!!!

Και ιδιαίτερα στην Ελίτα που τα καλοδέχτηκε πριν απο όλες μας!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

Εύχομαι το 2010 να μας φέρει όλα όσα επιθυμούμε μα πάνω απ'όλα υγεία για να μπορούμε να φροντίζουμε όσο καλύτερα μπορούμε τα μπεμπάκια μας!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...