Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Ιωάννα το ξέρω αλλά θα τους πω να μην βάλουν πάνω απο 80$ εξω απο το πακέτο και μέσα καμία απόδειξη..ανοίγουν τα δέματα τα εξυπνάκια....εκτός κι αν έχουν πολύ δουλειά και το περάσουν στο ντούκου..πόσο καιρό όμως κάνει να έρθει ξέρεις;;;;;

Πάντως τα αγόρια μας έχουν μερικές μέρες διαφορά :-)

Έκανα και γω χθες μια παραγγελειά απο το mytyos και είχε μια ανακοίνωση ότι οι αποστολές θα αρχίσουν απο 2.1.2010...


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας κοπελες τι κανετε?

Ιωννα και Κατερινακι μπραβο στα μπουμπουκακια σας!!!!να τα χαιρεστε!!!

Εγω χτες το βραδυ πηγα να κοιμηθω στριβω απ΄το ενα πλευρο ποναγα, στριβω απ΄τ΄αλλο ξαναποναγα τι θα γινει λεω κι αφου δε γινοταν τπτ εβαλα και γω τα κλαματα, και κοιμηθηκα στις 12 τελικα αφου με ηρεμησε λιγο ο αντρα μου!!!

Ωραια μερα σημερα προπαραμονη !!!!

Καλη επιτυχία σε οσε καινουν βασιλοπιτα

Φιλια!!!!!!!!!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Χάθηκα για κανένα μήνα γιατί τα νεύρα ... χάλια!!! Με όλο τον κόσμο και χωρίς σοβαρή αιτία!!!

Τώρα όμως πέρασαν... Ουφ!!! Κι είχα αρχίσει να ανησυχώ... όσο μου έλεγαν να είμαι χαλαρή για την πίεση!!! Ευτυχώς δεν ανέβηκε σε γενικές γραμμές αν εξαιρέσω τη μέρα που πήγα στο γιατρό του ΙΚΑ!!! Δευτέρα θα πάω πάλι αλλά το απόγευμα έχω ραντεβού στο γιατρό μου οπότε ό,τι και να πει θα τον...καταχωρήσω στο πρωτόκολλο!!!

Μύρισε μωρουδίλα και το δικό μας καφέ!!! Να είναι καλά μανούλες και μπεμπάκια!!! Να ζήσουν γερά και ευτυχισμένα!!!

Μήπως πρέπει να πάω κι εγώ για ψώνια;;; Τι βαλίτσα...ούτε φανελάκια για τη φουσκίτσα δεν έχω πάρει...Άχρηστη!!!


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/PqLWp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το αποφάσισα... θα πάρω μαμά και αδελφή και θα πάω στις 9/01!!! Να περάσουν οι γιορτές και ο χαμός με την κίνηση...Ε, τι στο καλό 34 εβδ. θα είμαι...δεν είναι αργά!!!:lol::lol::lol:


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/PqLWp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια, εκλεισα το κουρεματακι μου ευτυχως θα μου κανει τη χαρη ο κομμωτης να παω Κυριακη δε βρηκα αλλο ραντεβου!!

Θελω να μαι ετοιμη μολις μπω στο μηνα δε ξερεις ποτε τι γινετε

Καρδουλα, εχω κατι ψιλοπονακια περιοδου, καπου διαβασα οτι γινετε η εμπεδωση, λες να χει γυρισει η μπεμπουλα ή να απλα να προετοιμαζεται η μητρα??


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κοριτσάκια μου και μπεμπάκια!!!

χθες αργά επιστρέψαμε απο την Αθήνα!! Η κορουλα μου ειναι μια χαρά, εφτασε τα 2048γρμ αλλα βιάζεται!!! Θα παίρνω μισό γιουτοπαρ ανα εξι ωρες και αν οι συσπάσεις αυξηθουν ανα τέσσερις ωρες μεχρι τις 17 Ιανουαρίου που μπαίνω στον μήνα μου. Ο γιατρός μου απαγορευσε τις μετακινήσεις και μου συνέστησε πολυ ξεκουραση!!!! Η μικρή ειναι υγιέστατη αλλα θέλει να φτάσει στα 2,5-2,7κιλά ωστε να αποφύγουμε θερμοκοιτίδα κτλ!!! Οσο για τα δικά μου κιλά εφτασαν τα 15,5!!!!

Με τα ψωνάκια μας τελειώσαμε επιτέλους!!! Περιμένω την κάμερα απο Αγγλία, τον αφυγραντήρα και το πάρκο απο Αθήνα γιατι δεν ηταν ετοιμοπαράδοτα. Βρήκαμε και στο Λητώ πάντα κουνιας και αλλαξιέρας με 58 ευρω και τα δυο, οποτε τωρα ειμαστε πανέτοιμοι!!!! Περιμένω μόνο την λίστα με τους παιδιάτρους ωστε να τους δούμε και να διαλέξουμε παιδίατρο. Αυταααα...

ΑΑ.. σημερα πηρα και το επιδομα κυοφορίας του ίκα,με ενημέρωσαν πως αν βάλω το παιδι στο δικό μου βιβλιάριο θα εχω καποια προσαύξηση στο επίδομα λοχείας, αλλα δεν γνωριζαν να με ενημερώσουν το ποσοστό. Δεν ξερω αν αξίζεινα το κανω, το ταμείο του ανδρα μου ειναι απεριοριστα ανώτερο απο το δικό μου.

Καλωρίζικα τα νεα πραγματάκια σας!!! Με την Ελίτα μιλησε καμμια, πως τα παει; Τα διδυμα;

Bouda πολυ καλη η μικρή σου!! Εγω παντως ολα στο πλυντήριο τα πλένω, εξάλλου δεν εχω και μπανιέρα να πλυνω κατι. Δεν εχω καταλάβει γιατι δεν σταματάς απο το γραφείο, αφου πλησιάζουν οι μέρες σου.

Πάρος ειναι τέλειο το δωμάτιο!!!!! Φωτεινό, ζεστό και χαρούμενο!! Και το βασικό ειναι πως εχουν αφθονο χώρο για παιχνίδι!!!!

Νατάσσα μια χαρουλα, αφου σου λένε πως ολα ειναι καλα προσπαθησε να εισαι χαλαρά!! Να σας ζησει και το ανηψάκι!!!!! Η κόρη σου θα εχει ξαδελφάκι σε κοντινή ηλικιά!!!

Ελενα, Ιωάννα, Κατερινάκι πολύ καλές οι μικρές σας!!! Βλέπω πως ολες λιγο πολυ στα ιδια γραμμάρια ειμαστε!

Κορίτσια απ' οτι ξέρω τα λουτρινα αρκουδακια που θα βάλουμε στα δωμάτια πρεπει να εχουν ειδική εγκριση απο την Ευρωπαϊκη ένωση, νομίζω CCF κάπως ετσι λεγεται!!

Σιλβή υπέροχο το δωμάτιο!!!! Αν σου πω πως πιο πολυ μ'αρεσε η ντουλάπα με τα φορμάκια της θα γελάσεις; Μ'αρεσει τοσο πολυ να βλέπω τα ρουχαλάκια τους!!!!!!

Ραμονίτσα τι εγινε τελικά με την αλλαξιέρα, δεν διάβασα καπου αν στην αλλαξαν τελικά!!

Τι σχεδιάζεται για την Πρωτοχρονιά!! Παραμονή αύριο!!!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια,χαίρομαι που σας άρεσε το δωματιο της μπουμπούς μου...αντε να τελειώσετε και εσείς τα δικά σας και να τα βάλετε όλες!

Κουρτίνες και χαλάκι θα περιμένω τις εκπτώσεις μάλλον.

Μαρία κι εγώ τα ίδια επειδή και η δικιά μου είναι βιαστική μου έδωσε yutopar καθε 8 ώρες και μαγνήσια μέχρι τις 16 που μπαίνω κι εγώ στον μήνα μου,εμείς μαζί θα γεννήσουμε μάλλον..με αυτές τις βιαστικές κυρίες που έχουμε!


mz6Up2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


koritsia kalispera !!!

prin ligo girisa apo tin bioiatriki kai to stomahi mou einai xalia...kabili ekana !!!!!!

ta apotelesmata tha ta exo avrio ..thelo na do ti tha diksoun i ales eksetaseis ..eimai periergi ...giati edo kai 2 evdomades varieme na perno ta simpliromata...

to deksi mou plevro me ponaei apistefta ...

maraki sigaxaritiria gia tin boubou sou!!!!!

tha ksanabo meta tora ponao ....

a felia ,eixa kanei paragelia (victoria "s secret)200 euro kai sto telonio frakare kai mou zitisan alla 100 grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!se 20 meres irthan peripou ...esy tha kaneis paragelia 80 euro ?pes mou ti na kano stin epomeni paragelia etsi oste na mi pliroso telonio...


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μανουλες!!!

Εγω σημερα ελιωσα στον υπνο γιατι τα βραδια δεν βολευομαι καθολου καλα και ολο ξυπναω πονανε και εμενα τα πλευρακια μου..

Βλεπω τα κοριτσακια του Φεβρουαριου μας βγηκανε ολα βιαστικα βιαστικα και εγω θα περνω τα πρεπαρ μεχρι να μπω στον 9ο και φανταστειτε οτι τα παιρνω ανα δυωρο και παρολα αυτα συσπασεις εχω

Α δεν σας ειπα εχθες πηγα και εκανα τις ανταυγειες μου μου γιατι θαλω να με βρει η κορουλα μου οταν ερθει ομορφη:D

Αληθεια για αυριο το βραδυ τι σχεδια εχετε? εμεις μαλλον θα παμε στην παθερα μου να αλλαξουμε χρονο και να φαμε για να ειμαστε ολοι μαζι και μετα σπιτακι μας την πρωτοχρονια θα φαμε στην μαμα μου που εχει τραπεζι


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Γειααααααααααα σας!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D

Τι κανετε;;;;;;;;;

Μαρακι μπραβο για την μπουμπουκα...σημασια εχει που ειναι καλα....Τωρα κανε οτι σου λεει ο γιατρος..κ να κατσει στα αυγα της η κυρια για λιγο καιρο ακομα..:P

Μαρακι ...μου την αλλαξεν την αλλαξειερα .....κ ειναι ολη σουπερ..ουτε μια γρατζουνια δεν εχει..ειδες η φωνη τι κανει τελικά;

Ινκακι..τοσο πολυ με το στομαχι σου; σε πειραξε αυτη η αηδια που δινουν για την εξεταση; Υπομονη κοριτσακι...θα περασει!!!!!

μα καλα γιαι πονανε τα πλευρα σας;;;;;;;;;;;;;;;;:confused:

εμενα παλι δεν με πονανε καθολου....αντιθετως, με πονεςνε παρα πολυ τα ποδια μου...στις κληδωσεις αναμεσα απο εκει που θα βγει το μωρακι..χαχα

ειδικα την νυχτα οταν κοιμαμαι....οποτε εινα ξαπλωμενη δηλαδη..κ οταν παω να γυρισω πλευρο..βογγαω!

Υπομονη κοπελες μου..πλησιαζουμε...;)

Εγω εχω μια συνταγη αλλα ειναι για τσουρεκι....θα την κανω...αλλα αντι για πλεκσουδα τσουρεκι δηλαδη..θα το κανω στρογγυλο...κ θα το βαφτησω Βασιλοπιτα..χαχα

Αν θελετε σας την βαζω..ειναι σουπερ ωραια..αλλα ειναι τσουρεκι ξαναλεω ε;:tongue:

Κ εμεις αυριο στην μαμα του αρρεν θα κανουμε την αλλαγη...με μαμ ...παλι..κ μετα θα παμε στην αδερφη του αρρεν στο σπιτι για χαρτια κ τετοιες βλακειες...!!!!!!

Οπου κ να πας τετοια μερα εξω πανικ...γινεται..

του χρονου ομως να πω την αληθεια θελω να την κανω την Παραμονη εξω σε μαγαζι!!!!!!!!!!

Να αλλαξουμε κ λιγο..ολο τα ιδια κ τα ιδια.,..βαρεθηκα!


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Κατερινακι με γεια το μαλλιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D

Εγω να δω ποτε θα το φτιαξω που ειμαι σαν τσιγγανακι ΟΛΕ!

Το βαριεμαι απιστευτα πολυ το κομμωτηριο κ ειδικα τις ανταυειες....ποοοοοοοοοολυ ομως!!!!!!!!


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

ramonitsa γιαυτο πρωτη φορα και εγω δεν πηγα κομμωτηριο γιατι σκεφτομουνα πως σιιγουρα θα θελω ενα τετραωρο και δεν αντεχα 4 ωρες στην καρεκλα του κομμωτηριου ετσι φωναξα μια κομμωτρια που ερχεται σπιτι στην μαμα μου και ημουνα ανετα στον καναπε μου με τα μαξιλαρια μου και ευτυχως το μαλλακι βγηκε σουπερ


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...