Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κορίτσια σας έβαλα μερικές φωτογραφίες από το δωμάτιο της μπέμπας αλλά δεν έχω βάλει ακόμα κουρτίνες και χαλάκι....

Πολυ ωραιo Σιλβυ να το χαρεi η μππεμπουλα σου με το καλο να την παρεις αγκαλιτσα!! και γω εχω εκρεμμοτητες με το δωματιακι γ΄αυτο δεν εβαλα fotos!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

τι κανετε κοριτσια?

εγω πριν απο λιγο γυρισα απο τον γιατρο 2.400 η μπουμπου και μια χαρα ευτυχως συνεχιζω τα πρεπαρ για 10 μερες περιπου μεχρι να μπω στον ενατο γιατι εχω αρκετες συσπασεις και μετα τα κοβουμε και περιμενουμε;) για ντοπλερ δεν μου ειπε να ξανακανω παντως.

πηγα σημερα και πηρα παντοφλιτσες και ενα σουτιεν θηλασμου ακομα και σιγα σιγα τελειωνουμε τα ψωνια μας


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Σιλβή, πολύ ωραίο το δωμάτιο, ειδικά τα παπουτσάκια πάνω στην αλλαξιέρα! ;)\

Katerina23, μπράβο, οι κορούλες μας μαζί πάνε σε βάρος! Με το καλό να τις κρατήσουμε αγκαλίτσα!!

Τελικά τα έπιπλα θα τα έχω την άλλη εβδομάδα..ελπίζω να προλάβουμε!

Σήμερα ήμουν πρωί και απόγευμα στο γραφείο του άντρα μου με τον μικρό και τώρα τα έχω παίξει! Ηθελα να πάρω τα δωράκια για τους γονείς μου και την αδερφή μου στην Αθήνα για να τους τα στείλω αύριο...

Καλό βράδυ και καλή μας ξεκούραση!!!

Αλήθεια, η mariamg τί κάνει????


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Geia sας ομορφες μανουλες!!!!!!!!!!!!!:D:D:D

Νατασα να σας ζησει ο μπεμπαρος!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D Κ με το καλο το δικο σου το μωραααααακιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!

Κοριτσακια συγχαρτηρια οσες πηγατε στον γιατρουδακο σας!!!!!!! :D

Παρος ...μπουλουκος ο μικρος!!χαχαχα γλυκας ..γλυκας!!!!!!!

Σιλβυ πολυ γλυκο το δωματιακι!!!!!!!!!!Μπραβο στην μαμα που το εκανε..;)

Ινκακι....δεν το εκανα ακομα το τσουρεκι...θα το κανω ομως....Περιμενω σουπερ απο Βασιλοπουλο αυριο...οποτε θα δω ποτε θα το απιχειρησω..χαχα.....

χαχαχα θα σε πηγαινε βολτα ο αρκουδος!!!!!!!!!!!!!!!!χιχιχι

Πήγα στα τζαμπο ..αλλα τελικα δεν τον πηρα..πρωτον γιατι δεν ειχε το μεγαλο που ηθελα εγω..κ δευτερον γιατι δεν ηταν ο αυθεντικος....ηταν ημιτασιον..χαχα...

Θα τον βρω αλλου!!!!!!! μου ειπα η κουμοαρα μου..μαλλον στα Village ή the mall....σιγα μην παω εκει πανω να πω την αληθεια!

Κοριτσια εχω βαρυνει πααααααααααρα πολυ!!!!!!!!!!κ λαχανιαζω επισης..

κ τωρα που γυρισα στο σπιτι ειχε ΧΑΛΑΣΕΙ ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΛΙ το ασανσερ κ ανεβηκα 4 οροφους με τα ποδια...μου βγηκε η γλωσσα..

πηρα το συνεργειο παλι τηλ..να ερθει αυριο να το δει..κ τους εχεσα κανονικοτατα...

καθε μηνα αυτη την ιστορια εχουμε..κ πολλες φορες κ 2 φορες τον μηνα..ειναι απαραδεκτο!!!!!!!!

Δεν ξερω αν φταει το ασανσερ ή αυτοι που το συντηρουν...αλλα παντως οι τεχνικοι τα ακουσανε....κ απαιτησα αυριο το πρωι που θα ερθουν να ειμαι κ εγω μπροστα να ρωτησω τοι γινεται πια με το ρημαδι αυτο!!!!!!!!!

ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!! αυτο το χαλι πρωτη φορα το βλεπω σε ασανσερ..καθε λιγο κ λιγακι....φαντασου αυριο με το μωρο να ειμαι κ το καροτσι..τι θα κανω;;;;

Θα τους τα πω κ αυριο κανονικοτατα παλι!!!!!!!!!!!!!!1

Ειναι να μην τα παρω..ετσι κ τα παρω!!!!!!!!!!!!!!!αααααχχχχχχχχ

Επεξεργάστηκαν by ramonitsa

 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Σιλβή τέλειο το δωμάτιο!!!! Αντε με το καλό να έρθει το μωράκι σας να το γεμίσει!!!

Μου αρέσει και η πάντα πάρα πολύ!!!

Katerina και ioanna συγχαρητήρια για τα μωράκια!!!!

Inka και εσένα θα τα έχει πιάσει τα 2.000kg, πότε έχεις γιατρό?

Εμένα πάντως μου είπε ο γιατρός οτι ο μπέμπης είναι κεφάλας!!!!!

θα έχει μοιάσει το παιδί στον πατέρα του!!!! Χαχαχαχαχα! ;)

Όντως η ελίτα τι κάνει??


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα μέλλουσες μανούλες! Πολύ χάρηκα που άρχισαν τα γεννητούρια!!!! Φιλιά και ευχές για γρήγορη ανάρρωση στην Ελίτα και σύντομα να επιστρέψει σπίτι με τα παιδάκια της. Αυτό τον καιρό περνάω τέλεια, απολαμβάνω οικογενειακά χριστούγεννα με ότι συνεπάγεται αυτό (κάλαντα, ενθουσιασμό για τον Αη Βασίλη,πατινάζ, παιδικά θέατρα κλπ- θα καταλάβετε τι εννοώ όταν μεγαλώσουν τα παιδάκια σας). Πολλά φιλιά σε όλες και αν υπάρχει καλή συνταγή για βασιλόπιτα τσουρέκι ας την βάλει κανένα κοριτσάκι γιατί θέλω να την φτιάξω σήμερα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια!!!

Τι κάνετε;;;;δεν προλαβαίνω τελευταία να μπω...

Η ελίτα γέννησε τελικά;;;;Να της ζήσουν τα μωράκια και γερά να είναι!!!

Άντε και στα δικά μας βρε κόρίτσια!!!

Νατάσα να σας ζήσει ο άντρακας!!!Πω πω τι παιδαρο ξεπέταξε η νύφη σου!!!!

Ραμονίτσα,απο βάρος άσε ,εγώ θα δουλεύω μέχρι να γεννήσω και περπατάω για τη δουλειά,γιατί με το αμάξι ζαλίστικα κάποιες φορές και το έκοψα.....λες και βλέπεις μια πατάτα στο δρόμο με πόδια να πεπατάει...θα περάσει και αυτό που θα πάει...

Εντομετξύ ο γιός μου όσο περναει ο καιρός ζωιρεύει και περισσότερο...πίκρα η κατάσταση!!!Με δύο τι θα γίνει,και δεν συμπαθει και ιδιαίτερα τα παιδιά που τους δίνουν σημασία οι τριγύρω,θέλει αποκλειστικότητες....

Σιλβή πολύ γλυκό το δωμάτιο της μπέμπας!!!!

Απο δω και πέρα φωνάξτε με ανεπρόκοπη...ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑΑΑΑΑ!!!!!!!ΜΑ ΤΙΠΟΤΑΑΑΑΑ!!!!Λες και δεν θα γεννήσω....

Περιμένω κάποια πράγματα απο Αγγλία κάτι σουτιέν και θα παραγγείλω κιάλλα....περιμένω εκπτώσεις για πιτζάμες και σχετικά,αν και θα κάνω και μια παραγγελεία απο victoria's secret ....μήπως ξέρετε πόσο καιρό κάνουν να έρθουν;;;;;


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα μέλλουσες μανούλες! Πολύ χάρηκα που άρχισαν τα γεννητούρια!!!! Φιλιά και ευχές για γρήγορη ανάρρωση στην Ελίτα και σύντομα να επιστρέψει σπίτι με τα παιδάκια της. Αυτό τον καιρό περνάω τέλεια, απολαμβάνω οικογενειακά χριστούγεννα με ότι συνεπάγεται αυτό (κάλαντα, ενθουσιασμό για τον Αη Βασίλη,πατινάζ, παιδικά θέατρα κλπ- θα καταλάβετε τι εννοώ όταν μεγαλώσουν τα παιδάκια σας). Πολλά φιλιά σε όλες και αν υπάρχει καλή συνταγή για βασιλόπιτα τσουρέκι ας την βάλει κανένα κοριτσάκι γιατί θέλω να την φτιάξω σήμερα.

http://www.sintagespareas.gr/sintages/basilopita-krouasan.html

Έλεγα και γω να την φτιάξω αλλά βαριέμαι!!!


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες!

Μου ήρθαν τα έπιπλα της μπεμπούλας χθες και συγκινήθηκα πολύ! Και για να μην κλαίω από χαρά στο σπίτι βγήκα στα μαγαζιά από τις 3 μέχρι τις 9 το βράδυ και διαλύθηκα... αλλά το ευχαριστήθηκα!! Παρήγγειλα τα σεντόνια της, πήρα και αυτοκόλλητα για το δωμάτιο, πήρα και δώρα, πολύ ωραία!

Σιλβή με γειά το σούπερ δωματιάκι! Και στις κοπέλες που πήγαν γιατρό μπράβο, τι ωραία που μεγαλώνουν όλα μας τα μπεμπάκια! Είναι παιδάκια σχεδόν μέσα στις στις κοιλίτσες μας!

Κορίτσια είμαι πολύ χαρούμενη. Ήρθα για λίγο στη δουλειά αλλά φεύγω τώρα, πάω να συνεχίσω τα ψώνια για συγγενείς φίλους και την μπεμπούλα μου!

Σας φιλώ πολύ


lvEGp2.png?7VF60MK8
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από μένα!

Μόλις κοιμήθηκε ο μικρός μου ή τουλάχιστον έτσι θέλω να πιστεύω- τον εχω αφήσει στην κούνια του και δεν ακούω "μανούλαααα!" οπότε...ζζζζζ!!!

Felia , πρόσεξε μην πληρώσεις τελωνείο για το victoria's secret..κάποια κοπέλα είχε παραγγείλει από Αμερική και πλήρωσε από ότι θυμάμαι!

Riaili σε καταλαβαίνω, αν και μικρός ο δικός μου ακόμα, είναι απερίγραπτα ενθουσιασμένος με Αη Βασίλη, χριστουγεννιάτικο δέντρο κλπ..που να μεγαλώσει και άλλο!!

Θέλω και εγώ να φτιαξω βασιλόπιτα, μάλλον αύριο πρωί, σήμερα έχουμε ακόμα ψώνια, αύριο θα είναι και ο άντρας μου σπίτι να προσέχει τον μικρό οπότε όλα πιο εύκολα...πέρσι είχα φτιάξει μια της Αργυρώς, είναι όμως σαν κεικ, ήταν καλή. Η συνυφάδα μου είχε φτιάξει του Παρλιάρου με αποξηραμένα φρούτα, πολύ καλή και αυτή...εγώ να σας πώ την αλήθεια προτιμώ την τύπου κεικ..

Βλέπω στο νετ για καθισματάκι αυτοκινήτου και λέω να παραγγείλω από το www.toys.de έχει της maxi cosi προσφορά 80 ευρώ..τα μαγαζιά το έχουν 180!! Και τώρα που θα έρθει και η κολεξιον 2010, ακόμα χειρότερα! Μόνο καινούργια χρώματα βγάζουν και σε χρεώνουν παραπάνω, έλεος πια!

Κορίτσια, καλή ημέρα να έχουμε, φιλάκια σε όλες!


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...