Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Οι καισαρικες γινονται κυρίως όταν κλείνεις τις 38 βδομάδες. Εμενα τότε μου πήρε τη μικρή και τότε θα μου πάρει και το μπέμπή, εκτός αν αποφασίσει να έρθει πιο γρήγορα, ξερεις "σπάσανε τα νερά, τρέχουμε τώρα!!!!!!"


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Και μολις μου εστειλε ο αδελφός μου μήνυμα. Γεννησαμε εναν αγόραρο 3850. Να μας ζησεις ανιψουλη.......

Νατασουλα να σου ζησει το ανηψακι!!! Και με το καλο να ερθει και το δικο σου μωρακι...


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Και μολις μου εστειλε ο αδελφός μου μήνυμα. Γεννησαμε εναν αγόραρο 3850. Να μας ζησεις ανιψουλη.......

Να σας ζησει ο παιδαρος με το καλο και το δικο σου παιδακι να το παρεις αγκαλιτσα!!!!:P:p:p

Ευχαριστω για την απαντηση!!:wink:


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

192330w69jt3a3vk.gif

natasaZ Να σας ζήσει ο μπέμπης!!!!! Με το καλό και το δικό σας!!!!

Εμεις μόλις γυρίσαμε απο τον γιατρό!! Ο μπέμπης είναι 3000kg!!!!! Όλα μια χαρά, κατα τις 11/01 θα με δει κολπικά και μέχρι τις 20/01 γεννάω!!!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζήσει ο ανιψιός νατάσσα!!!

Πάρος κοντεύεις!!! 3 κιλά!! μια χαρά τον βρίσκω τον μπέμπαρο....

βρήκα αυτό το άρθρο για το θηλασμό, μου φάνηκε πολύ ενδιαφέρον

http://www.maies.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=37&Itemid=1


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Mummycool η Αγλαϊα γράφει και στο forum! Εμείς εχθές πήγαμε επίσκεψη σε 2 φίλες του άντρα μου που έχουν 2 κοριτσάκια 8 μηνών και τα θηλάζουν ακόμα!!!!! Βέβαια έχουν μαμά Γερμανίδα και στο εξωτερικό ο θηλασμός ειναι αυτονόητος δεν είναι σαν και εμάς, με το παραμικρό συμπλήρωμα.. Η μία απο τις δύο μένει μόνιμα στο Λονδίνο και μου έλεγε οτι για τον τοκετό δεν έδωσε ούτε μια Λίρα... Ακόμα και μαία που πήγε στο σπίτι και τις έκανε μαθήματα ανώδυνου τοκετού δεν πήρε τπτ... Εδώ και σε δημόσιο νοσοκομείο πληρώνεις... Ελλαδάρα...


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευχαριστω κοριτσια...

Παρος μεγαλος κι εσενα ο γιοκας σου....

Αντε να παίρνουμε κι εμεις σιγα σιγα σειρά γιατι κουράστηκα. Μηπως να πάω σε κανα κρεβατακι διπλα στη νυφη μου, μηπως με παρουνε κι εμενα μέσα????


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

Εμεις ειχαμε παει προχθες στο Μητερα γιατι η μικρη μου ειχε βηχα και η πορτα της παιδιατρικης ειναι διπλα διπλα με των επιτοκων και λεω στον αντρα μου μηπως να μπω να τελειωνουμε;;;

Και εγω κουραστηκα.. Οχι οτι μετα θα ξεκουραστουμε αλλα λεμε τωρα...


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε παρος εσυ μπήκες και στο μήνα σου. Εγω εχω καιρό ακόμα. Ευτχως που πάω με καισαρική και θα πάρω το μισό μήνα στο τελος, 11 φλεβαρη, γιατι το κανονικο που ειναι 25 φλεβαρη είναι πολύ μακρια...


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

geia sas manoules !!!

ramonitsa esy pou exeis to idio ypsos me ton arkoudo pali kala ...ego fantazese?tha rotagane ton arkoudo ..pu tin pas tin kiria ?voum voum eseis e?kai ntalikes kai ta ergalia tou bob mastora ,kai mpales ...agria pragmata e?

pos pige to tsoureki?

paros ,po,po 3.000 kila !!!sigxaritiria !!!!i dikia mou amfivalo an tha einai 2000!!!!!!

simera imastan oli mera stin kifisia gia dora ...pire kai o adras mou pitzamoules gia na ton dei me kainourgia i foufoula tou!!!!aaaaa stin kifissia idame kai kosmo kai mia kopela mou eipe molis genniso kai paro to ok ap ton giatro na xtipitho stous koiliakous...tha to kano !!!!!kai oti i kitaritida tis efige ston mina me enan magiko tropo !!!!!!eixe parei ola 12!!!!

maria perimenoume nea sou !!!!lete na emine athina pali ..stin manoula tis ?

emena i foufoula mou einai sto deksi mou plevro ..akoma ..tha ginei pismatara san to pentoulini mou !!!!!!!tin nyxta otan girizo sto deksi plevro epanastatei ....tin nyxta arxize kati baleta katis 4-5 gia mia ora peripou ..trantazete olo to krevati kai meta ypnos trelos!!!!!!..ego pigeno tis teleytaies nyxtes syxna stin toualeta 5-6 fores ...

mammycool ,perastika ston adrouli !!!!

georgia ,na sas zisei o anipsoulis!!!!

smouch!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...