Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

χαχαχαχαχ..να βαλω τον ραμονακο....που ειναι σαν αρκουδακι μικρο ασπρο; για διακοσμητικό;:D:D:D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσια εγω πως θα πεισω τον αντρα μου οτι τα λουτρινα μαζευουν σκονη κλπ, που σκοπευει να μου φερει το τεραστιο θρυλεων στο νοσοκομειο και μετα να τον τοποθετησει σε μια γωνια του δωματιου της μικρης??????????? αααααααχ! Τι τραβαει η δολια μανα αμα εχει τον απαλευτο ο πατερας!!!!

Δε μπορω παω απο δω μεχρι εκει και λαχανιαζω νοιωθω 250 κιλα φαλαινααααααααα!!! Δε τη παλευω λεμεεεεεεεεεε!!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ευχαριστω για τα καλα σας λογια!!! Να ειστε ολες καλα!!!!

Mummycool παρολο που εχουμε και 3ο υπνοδωματιο, ειναι κατω και δεν θελω να παμε εμεις γιατι θα ειναι ταλαιπωρια πανω-κατω με το μωρο το βραδυ που θα ξυπναει, αλλα ουτε να βαλω την μικρη μου κατω, οποτε ειπα να τα βαλω τωρα μαζι που ειναι μικρα και αργοτερα τα χωριζω...

Ramonitsa και εγω θα σου ελεγα να τα αποφυγεις τα λουτρινα, εκτος του οτι πιανουν χωρο, γεμιζουν σκονη και τα παιδακια ποτε δεν παιζουν! Εγω προχθες πεταξα καμια δεκαρια!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ινκαααααααααααααα, με γεια και με χαρα τα ρουχαλακια σας!!!! Στρινγκ δεν βλεπω να πηρες…χαχα, στα επομενα ψωνια φανταζομαι!!! Και μην ξεχασεις να παρεις και ένα μπουκαλακι ξυδι για οσους θυμωνουν και σχολιαζουν….

Ελενα συγχαρητηρια και στο δικο σου μωρακι!!! Εχει παρει και η δικια σου θεση ?? Μια χαρα… και εμεις πηραμε θεση και ειμαστε ετοιμες για εξοδο!!! Οσο για τον υπερηχο μηπως δειχνει την αντιστοιχια σε εβδομαδες βαση της αναπτυξης και όχι την εβδομαδα συλληψης???

Μummycool μπορει να μαζευουν σκονη τα λουτρινα, αλλα είναι πολύ γουτσι – γουτσι… Φαντασου ένα παιδικο δωματιακι με λουτρινα στα ραφια και στα πατωματα!!

Εγω σημερα πηγα οφθαλμιατρο για τα μυγακια που βλεπω αλλα μου ειπε να μην ανησυχω, συμβαινει λεει συχνα λογω των αυξομειωσεων στην αρτηριακη πιεση.. μολις θα γεννησω θα φυγει.... Παντως τωρα ειμαι σε διαδικασια σκεψης για το τι θα κανω για το Πρωτοχρονιατικο τραπεζι... με εχει πιασει μια μανια να ετοιμασω φαγητα για ολο το μηνα!!! Καμια καλη συνταγη για βασιλόπιτα υπάρχει????


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεωργια μου στο τελος θα κανεις αυτο που θελεις εσυ ομως!χαχα ετσι γινεται συνηθως!!!!!!!!

Αστο να το παρει να του φυγει καψα κ μετα ριχτο σε καμια αποθηκη!χαχα

Παρος...αυτο σκεφτομαι κ εγω...αλλα οπως λεει η Γιωτα ειναι πολυ Γουτσου σουτσου..αλλα μαλλον δεν θα τον παρω.

Αυριο θα παω στα τζαμπο για δωρα..κ αν τον δω μπροστα μου;;;;;;;;;;;;; τι κανουμε οεο;;;;;;;;

να τον παρω κα εγω να μου φυγει η καψα..κ να τον χωσω σε καμια αποθηκη μετα;χαχα

εχω ηδη απο εναν τεραστιο αρκουδο 1.80...κατω στην αποθηκη που θελει καθαρηστηριο ο φουκαρας....εχει γινει μαυρος πια!

Σας εχω πει ιστορια με τον αρκουδο;

χαχαχαχα

Τον ειχα παει πριν καποια χρονια...με το κτελ...γιατι το τουτου μου ηταν για σερβις...τον ειχα παει που λετε στον Μαραθωνα στο εξοχικο μου..κ πειδη επιανε θεση κ αυτος ολοκληρος του πληρωσα εισιτηριο!!!!!χαχα...Καγκελο ειχα μεινει..οταν μου το ειπε ο ελεγκτης..χαχαχα ρε τον λουτρινο..!!!!!!!!!!

Γιωτουλα.....εχω για τσουρεκι σουπερ συνταγη θελεις;

εγω αυτο θα κανω σε στρογγυλο..κ θα το βαφτησω Βασιλοπιτα....χαχαχα

Ινκακαι......τρρρρρρρρρρρεεεεεεεεεελα τα παπουτσακια εεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

δε νομίζω ότι φταίει η σκόνη για τις αλλεργίες.... είναι το υλικό το ίδιο

εντάξει εννοείται ότι θα αγοράσουμε αργότερα μερικά λούτρινα...αν και νομίζω ότι τα κοριτσάκια μόνο τα θέλουν και μάλιστα μετά τα 10...

εγώ πάλι περιμένω να παίξουμε με αυτοκινητόδρομους και τρενάκια που τα λατρεύω!! επίσης με lego και technics!!!!


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τον ειχα παει πριν καποια χρονια...με το κτελ...γιατι το τουτου μου ηταν για σερβις...τον ειχα παει που λετε στον Μαραθωνα στο εξοχικο μου..κ πειδη επιανε θεση κ αυτος ολοκληρος του πληρωσα εισιτηριο!!!!!χαχα...Καγκελο ειχα μεινει..οταν μου το ειπε ο ελεγκτης..χαχαχα ρε τον λουτρινο..!!!!!!!!!!

απίστευτο!!!!!!!!!! αν είσαι τόσο τρελή με τα λούτρινα ε πάρτο μωρέ!!! χαλάλι!!!! δεν το κατάλαβα... ;)


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

δε νομίζω ότι φταίει η σκόνη για τις αλλεργίες.... είναι το υλικό το ίδιο

εντάξει εννοείται ότι θα αγοράσουμε αργότερα μερικά λούτρινα...αν και νομίζω ότι τα κοριτσάκια μόνο τα θέλουν και μάλιστα μετά τα 10...

εγώ πάλι περιμένω να παίξουμε με αυτοκινητόδρομους και τρενάκια που τα λατρεύω!! επίσης με lego και technics!!!!

ναι μαμυκουλ..κ με αυτοκινιτακια..να κανουμε..βοοοοοοοουμμμμμμμμ βοουυυυυυμμμμμμμμμ ε; χαχααχα

Εγω θελω τον Γκαρι γιατι μου αρεσει πολυ η φατσα του..κ για να τον βαλω σε ενα σημειο που ειναι πολυ αδειο..βασικα ειναι πισω απο την πορτα ενας αρκετα μεγαλος κενος χωρος...κ ελεγα να τον βαλω διακοσμητικο...

Θα σας πω αυριο αν αντεξα τελικα ή οχι....χαχα


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

απίστευτο!!!!!!!!!! αν είσαι τόσο τρελή με τα λούτρινα ε πάρτο μωρέ!!! χαλάλι!!!! δεν το κατάλαβα... ;)

μου αρεσου ναι..ειδικα αυτος ο Γκαρι!!!!!!!!!!! ειναι πολυ αστειοφατσα..ειδικα οταν βαριεται...χαχα

αυτος ο 1.80 που σου λεω..ηταν δωρο!!!!!!!

αλλα ειχε πολυ γελιο στο ΚΤΕΛ.!

ακους να κοψουμε κ εισιτηριο..χαχα

εμ..αφου επιανε μια θεσαρα ναααα...:tongue:


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Μανουλες ομορφες......παω να κανω μπανακι κ νανακι...γιατι αυριο εχω τζαμποκατασταση με τα παιδακια.....

Παω να ριξω κ μια ματια στο δωματιακι του ζυμαρουλη μου, κ να δωσω φιλακια..χαχα..ααααααααααααχχ αχ χαζεψει με το παιδι μου!:P

Καλο βραδακυ...κ φιλακια στις κοιλιτσες σας!!! :D:D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...