Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσαρες μου καλημερααααααααααααααααααααα:D:D:D:D

Νινακι...ολα καλα τωρα ετσι;αχ..αυτα τα μωρακια βιαζονται να την κανουν στιν εξω κοσμο!!!!!!!!!!!!!

ΜΑρακι κ Παρος..αντε να δειτε κ εσεις τα ζουζουνακια σας..! Πειτε μας κ πως ειναι....τα αγαπακια;)

Βουδα 2100 η μικρουλα..χαχα θρεφταρακι κ αυτο....αχουτα μωρε...

πατουσακια χερακια..πλατουλες.....!!!!!αααααχ θα τρελλαθω!

μαμυκουλ..ωραια η κινησουλα σου με το μεταμεσονυχτιο μαμ..χαχα!

Ινκα..Πορτοκαλακι!:D

Σημερα περιμενω να μου φερουν κ τι χαλι του ζυμαρουλη μου!:D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παρος τι γλυυυυυυυυυυυυυυκοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο...δωματιακι ειναι αυτο;:P:p:p:p

Πολυ ομορφο!!!!!!!:D

Αχ να το χαιρονται τα παιδακια σου..κ ευ να χαιρεσαι αυτα!

:D:D:D:D:D:D:D:D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Παρος ειναι πολυ ομορφοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!

αντε με το καλο να ερθει το μωρακι σου να το χαρει!!!

ινκα τι πρτοκαλακι, τι καρπουζακι.... σε λιγους μηνες θα ειμαστε παλι κορμαρες αλλα και μανουλες!!

Μαρια ολα καλα να ειναι... Πες μας συντομα νεα σου...


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

geia sas manoules !!!!piga kai psonisa sto senza..pira dyo pantelonakia pitzamoules poly oraies !!!kai vrakakia ..eixe prosfora 15 euro ta 5 pira ayta pou einai xamilomesa sortsakia ....kai merika aspra vamvakera gia tis servietares pou lete ....eixe kati nyxtikakia glikoulika san poukamises alla molis dokimasa ena frikara !!!!itan kontouli ...kai i kitaritida ksexilize ...tora katalava ti enouse i ramonitsa gia ton fotismo !!!!!

maria ,2 soutien mou lipoun pou exo paragilei kai eimai ok !!!!!ta teleytaia tou morou ta aplosa simera ..einai formakia eksodou kai kouvertoules kai grafane na plithoune stous 30 ...ayto pou sou eipe i kiria mou kanei yperfoliko...sto plintirio tha ta vazeis stous 40 kai tha eisai ok ....tha ta sideroneis sosta se ipsili thermokrasia kai tha eisai ok!!!!!ama sta plenei ekini den tha ta plenei stous 40 giati tha kaei kai mexri na stegnosoun mesa sto kataximono ...tha taleporitheis !

paros!super to domatiaki !!!toso fotino kai xaroumeno !!!!bravo koritsaki !!!!me to kalo !!!!!

bouda sigxaritiria !!!!!!me to kalo !!!!!

smouch!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

τέλειο το δωμάτιο πάρος!!!!!!! αχ πότε θα πάμε κι εμείς σε μεγαλύτερο σπιτάκι να κάνουμε παιδικό δωμάτιο....ζηλεύω....

ραμονίτσα μπράβο για τους κουραμπιέδες!!

ίνκα με γεια τα ψώνια!!! bouda συγχαρητήρια και για τα κιλά του μωρού και για τα δικά σου!!

πήγα κόσμος το πρωί και στη μια ώρα περπάτημα τα παιξα...έτσι θα είναι όλος ο μήνας;;;; θα τρελαθώ...

πήρα καλλυντικά, είχα πολύ καιρό, βουρτσάκια, πινελάκια, διάφορα τέτοια, πήγαμε και τζάμπο και πήραμε σταθμό αυτοκινήτων για τον ανιψιό του Νίκου, πήραμε δωράκια για την ανταλλαγή που κάνουμε με τους φίλους την Πρωτοχρονιά

γεωργία μπράβο που κοιμάσαι πολύ....εγώ χθες δεν κοιμήθηκα καλά....και ξύπνησα μια φορά και ΠΑΛΙ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ ήμουν και σήμερα ο μπέμπης κλωτσούσε πολύ πλάγια εμ τι να κάνει ο καημένος.... απαράδεκτη μάνα είμαι :(

καρδούλα πρέπει να κάνεις την τσάρλι κίλλερ!! να προστατεύει αργότερα και το μπέμπη!!!

ΥΓ μην ξεχάσετε να βάλετε κάλτσες στη βαλιτσούλα!!

Επεξεργάστηκαν by mummycool

i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Παρος τι ωραιο δωματιακι μπραβο σας να το χαιρεται το κοριτσακι σου με το καλο να τ΄αγκαλιασεις!!!

ινκακι με γεια τα ψωνακια και γω κατι τετοιο επαθα οταν πηγα για τη νυχτικια ΣΟΚ τι ειναι αυτα χαλια!!!

mummycool, κοιμαμαι το πρωι γιατι το βραδυ 2 με 4 φυλλάω σκοπια!!!

Bouda μπραβο το μωρακι μεγαλωσε ποοοοολυυ!!!

Φιλακια κοριτσακια καλο απογευμα!!!!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας εγκυούλες.

Πάρος πολύ ομορφο δωμάτιο. Το λίκνο της κούκλας θέλω κι εγω να της το πάρω. Να μην αισθάνεται ότι κοιμάται μόνη της όταν θα έρθει ο μπέμπης, (θα τα έχω ξεχωριστά).

Πήγα κι έκανα το πρωί επανάληψη του εμβρυοκαρδιογραφήματος και η τρυπούλα δεν είχε κλείσει ακόμα, αλλά δεν είναι ανησυχητικό, αφού μορφολογικά και λειτουργικά είναι μια χαρά η καρδούλα του. Θα του δημιουργήσει κάποιο φύσημα στην αρχή (το είχε και η μικρή) και θέλει λεει να τον δει όταν γεννηθεί και σαραντήσει.

Και φευγοντας από το νοσοκομείο παίρνω τον αδελφό μου να του πω τα νέα, που ειχαν πάει με τη νύφη μου για NST (ειναι 37+4) και μου λέει, γεννάμε λόγω πίεσης, 14.5-10, το πολύ μέχρι αύριο το πρωί, και την κρατησαν μέσα για παρακολούθηση....


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites

τι κανετε κοριτσια?ολα καλα?

παρος τελειο φαινεται το δωματιο?

μαρακι μην ανησυχεις ολα καλα θα πανε περιμενουμε ενημερωση

νινια ειδες τι αντρακι εχω ??? εστω και αναποδα:D και εσενα βιαστικη η μικρουλα ε?

bouda τελειο το μωρακι ανυπομονω αυριο που εχω και εγω γιατρο να δω ποσο πηγε η δικια μου παντως ρε κοριτσια παρολο το πρεπαρ ανα διωρο οι συσπασεις καλα κρατουν:-(

ινκα στο la senza ειδες και κατι πουκαμισες μακρυες ποθ μπορεις να τις φορεσεις και με κολανακι απο κατω? εμενα μου αρεσαν και σκεφτομαι να παρω

Μηπως ξερετε που θα βρω ωραιες παντοφλιτσες στυλ μπαλαρινες γιατι εχω και ενα θεμα σιχαινομαι τις παντοφλες???


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω νατασσα μενω παπαγου αλλα περναω απο βουλιαγμενης συχνα γιατι το πατρικο μου ειναι στην βουλιαγμενη οποτε θα σταματησω να δω ισως και αυριο που θα κατεβω στην μαμα μου


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!!!!!!!Σήμερα από το πρωί που κατεβήκαμε έσπασαν τα νεύρα μας από την κίνηση..τι κόσμος ήταν αυτός;;;

Αφήστε κορίτσια έχω πρόβλημα με τα χάπια ,από τότε που ο γιατρός μου έδωσε και μαγνήσιο και yutopar ξεχνάω συνέχεια την ώρα μου έιπε ανα 8 ώρες αλλα δεν τα καταφέρνω τι να κάνω;;

Πάρος τέλειο το δωματιο μυρίζει μωρουδίλα εκει μέσα!!!!Και τα χρώματα στον τοίχο είναι πολύ ωραία.

Οσο για τα κιλά να μην σχολιάσω το τι έχω κατεβάσει αυτες τις μέρες γιατι θα πάθετε σοκ!Ολη την ώρα φουσκώνω απο το φαι και προσπαθώ να χωνεψω και μετα από λιγο πάλι τρώω.

Αντε να γεννήσουμε γιατι σαν μπόγος είμαι 100 ώρες κάνω να σηκωθω από τον καναπε ,το κρεβάτι ,το αυτοκινητο γενικα αργα παω πολυ αργαααααα


mz6Up2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...