Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

mammycool ,saliares vrike na sou dosei ????pos na min exeis ponokefalo meta ...

eytixos pou einai xeimonas den les tipota ...mas fantazese me tin zesti kai to pedilaki kai to prismeno podi?tin kitaritida na ksexilizei ...bliax!!!mia xara epoxi genname mi milate katholou!!!!!!kai exoume kai allous 3 mines na ta xasoume ta kilakia ...e???

o adroulis tora ftiaxnei to likno ...einai apisteftos xazompampas !!!!!!

exei sfinothei i foufoula mou sto deksi mou plevro kai to sproxnei ..ta exo dei ola !ponaei kathe tis kinisi !!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

mummycool με γεια οι σαλιαρες βρε!!!! Μην εισαι αρνητικη μπορει να ειναι συλεκτικες!!!τεσπα ευχομαι να μη σε τριγυριζει τπτ και να σου περασε ο πονοκεφαλος!!!

Ραμονιτσα ακουσα καιρο, εκτος απο αυριο, λιακαδα ανοιξε το δωματιακι οσοα πιο πολυ μπορεις!!

Παιξατε τζοκερ? εμεις περιμενουμε τ΄αποτελεσματα μακαρι να κερδισουμε το 1 εκατομμυριο απ΄τα 9 !!!!!

Παω να φαω το τοστακι μου

Φιλακια !!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσαρες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D

Έφτιαξα κ τους κουραμπιεδες μου..μωλις τωρα...μουρλια Νομιζω βγηκαν...χαχα

μωλις φαει ο αρρεν θα μου πει...

Αν ειναι δυνατον μαμυκουλ..μα καλα κ αυτη η κοπελα...σαλιαρες;;;;;;

καλα της ειπες για το ΙΚΕΑ..χαχα

Τζορζια ολη μερα κ ολη νυχτα ανοιχυο το εχω...για να δουμε..

Ινκακι..εχουμε 3 μηνες να τα χασουμε τα κιλακια..οκ...ισως κ να τα χασουμε....την κυταρριτιδα ομως θα την χασουμε..μεχρι τον Ιουλιο; αντε Αυγουστο; ουυυυκγγγγγγγγγγ

εχω τρομερο προβλημα με αυτη την σιχαμενη..καθολου δεν την θελω επανω μου.....

Ζυμαρουληηηηηηηηηηηηη;;;;;;;;; ακουςςςςςςςςςςςς;;;;;;;;;;;;;;

ΜΑΜΑ ΟΡΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....!!!!!!!

χαχαχα


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα κοριτσια!!!!

ξετρελαθηκα με τα νεα της ελιτας, τρεχουν τα ματια μου απο χαρα:P:p:p

κατερινακι ειναι υπεροχη η φωτογραφια αλλα για να τη δω επρεπε να γυρισω τουμπα το κομπιουτερ γιατι ξυπνησα στραβολαιμιασμενη και δεν μπορω να κουνησω το κεφαλι μου χιχιχιχιχι

εμεις χτες περασαμε ενα σουπερ 5ωρο στο Αλεξανδρα γιατι απο το πρωι ειχα εντονους πονους χαμηλα και ειχα φρικαρει. Τελικα δεν ηταν τιποτα, τραχηλος κλειστος, ολα καλα, η μικρη πηγε και στουμπωσε το κεφαλακι της κατω-κατω. Μας ειπαν παντως να εχουμε στο νου μας οτι μπορει να ξεμυτισει τελος Γεναρη αντι για 27/02. Απο το πρηξιμο εχω γινει σαν μπαλλα με μαλλια και απο την κυταριτιδα σαν γιγαντιο πορτοκαλι, μια κουκλα ειμαι κι εγω:)

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες καλημέραααααα!!!!!!

Επιτέλους Δευτέρα!!! Σήμερα μπήκα και εγώ στον 9ο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αυριο έχουμε γιατρό να μας πει τι γίνεται!!!!

Κατα τα αλλα και εγώ νιώθω σαν sumo!!! Δεν μπορώ να κουνηθώωωωωωω!

Να έχουμε όλες μια υπέροχη βδομάδααα!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα μανουλες και μπεμπάκια!!!

Ετοιμάζεστε σιγά σιγά;

Νινιάκι πως είσαι;

Εμείς σημερα θα φύγουμε για Αθήνα, λογικά το απογευμα θα μας δεχτει ο γυναικολός μου. Νιώθω πολυ χαμηλά την μικρή, εχω κάποια πονάκια χαμηλά καθώς βλέπω ελάχιστα μπεζ προς το καφε ανοιχτό στιγμάτα στο εσωρουχο μου.. Ξέρω πως αυτο ειναι σημάδι πως μαλακώνει ο τράχηλος και προετοιμάζεται για την γέννα.

Γενικά δεν ξέρω, πειτε το ενστικτο αλλα νιώθω πως η μικρή βιάζεται και πρέπει να με δει ο γιατρος για να ξαναρχίσω τα γιουτοπαρ!! Εχω αλλες εικοσι μέρες για να μπω στον μήνα μου.

Οσο για το θέμα της κυτταριτιδας, εγω δυστηχώς ειχα απο πριν, βέβαια τωρα εχει παραγίνει το κακο αλλα δεν θελω να το σκέφτομαι γιατι απογοητεύομαι!!!

Επεξεργάστηκαν by mariamg

Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

kalimera manoules !!!!

ramonitsa tha fygei i kitaritida ..tha trome prosektika tha thilazoume tha kanoume gimnastiki kai tha fygei ..ego to kalokairi pou eixa dei mia gnosti kai to bebe tis iitan 3 minon tis ixane minei 4 kila apo ta 16 kai den eixe kitaritida oute xalarosi !!!!kai den eixe gimnastei pote tis !!!

thelo ki ego mia saliara silektiki xaxaxaxaxa!!!!!apo tis goulitses tou mikrou!!!!

ninia !!!perastika!!!!tin peridesi tin elises;giati piges sto aleksandras kai oxi ston giatro mas;se rotao giati exoume ton idio!!!!

portokalia exoume ginei oles...????

pollaaaaaaaaaaaaaaaaaaa filiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!:):):)


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστωωωωω.. εσυ πως τα πας με τα πλυσιματα και τα σιδερώματα; Τελειωσες με τα πραγματα της μικρης σου;


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα στα κορίτσια του σούμο!!

Χθες βράδυ ήταν ένα δράμα...ΔΕ ΒΟΛΕΥΟΜΟΥΝ καθόλου και δεν με έπαιρνε ο ύπνος....αναγκάστηκα να σηκωθώ και να φάω για να κοιμηθώ!! εγώ φταίω;;;

shopping day σήμερα, έχουμε άδεια και οι 2 και είμαι πολύ χαρούμενη!!!

νίνια περαστικά σου.... μαρία να μας πεις τα νέα σου από το γιατρό...

καλέ όλα βιαστικά είναι;;; το δικό μου πάλι έχω την αίσθηση ότι θα τον φάει όλο το μήνα...να ποντάρουμε όλες;;;

πάρος κι εσυ γιατρό αύριο; άντε ωραία...λογικό να αισθάνεσαι έτσι, το 2ο κάνει κ μεγαλύτερη κοιλιά....

Επεξεργάστηκαν by mummycool

i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κοριτσάκια!

Χρόνια Πολλά!!

Σήμερα μπήκα μετά από τόσες μέρες, συγκινήθηκα πολύ με το χριστουγεννιάτικο δώρο της Ελίτας, της έγραψα στο post που ανέβασε η Καρδούλα - μπράβο, πολύ ωραία κίνηση.

Αγχώθηκα και εγώ γιατί δεν έχω ετοιμάσει και τίποτα.. Αύριο όμως έρχονται τα επιπλάκια της μπεμπούλας, οπότε πιστεύω μέσα στις γιορτές να ολοκληρώσω τα ψώνια για να τα πλύνω και να τα τακτοποιήσω

Εν τω μεταξύ η γυναίκα που μας καθαρίζει μου είπε ότι για 40 μέρες τα ρούχα του μωρού θα πρέπει να πλένονται στο χέρι γιατί το πλυντήριο έχει σκόνες κτλ:o Δεν το είχα ξανακούσει αυτό - βλακεία δεν σας φαίνεται??? Αν είναι έτσι θα πρέπει να αγοράσω πολύ πράμα γιατί δεν μπορώ να πλένω στο χέρι - θα πρέπει να την περιμένω 2 φορές την εβδομάδα που έρχεται να τα πλένει.....

Την Τετάρτη πήγα στο γιατρό, η μπεμπούλα ήταν μια χαρά, 2100 είχε φτάσει, τα κιλά τα δικά μου ΟΚ σχετικά (+13), το μόνο που προβλημάτισε τη μαία ήταν η φαγούρα που έχω και μου είπε να κάνω κάποιες εξετάσεις για την χολή...

Όπως καταλάβατε είμαι πίσω στο γραφείο.. Δεν ξέρω πότε θα σταματήσω.. Η ημερομηνία πλέον για να γεννήσω είναι περίπου 30 Ιανουαρίου


lvEGp2.png?7VF60MK8
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια σημερα με πλακωσε το παπλωμα!! Τωρα σηκωθηκα!!!

Μαρακι και Παρος να μας πειτε καλα νεα!!!

Νινια η μικρη πηρε θεση εξοδου εεεε, οτι καλυτερο κοριτσακι σου ευχομαι!!!

Και γω εχω υπερηχο και Nst 11 Γεναρη δε παιρνουν οι μερες λεμε!!!

Παντως κοριτσακια εγω σημερα θα τελιωσω με τη βαλιτσουλα να μου φυγει και το αχγος!!!

Φιλια πολλα!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

kalimera koritsia,

opws fenete sto telos tha ginoume oles manoules ianouariou xaxa

maria kai paros perimenoume nea sas ante me to kalo.

Bouda auto me to plysimo psilo m@#!$!ia akougete. Giati sto xeri ama ta plinis den yparxei periptwsh na meinoun ypolimata apo to sapouni? Mipos ta eplene prin anakalifti to plintirio:P

Egw simera ekneuristika apisteuta sto parko me mia vlam@#!$!eni pou gia 3 fora ormaei o skilos ths to diko mou kai kathete apathestata kai koitaei. Perimene emena na ta xwrisw an einai dinaton pou me vlepei me ti kilia sto stoma. Eutixos pou den mou thn eixe kanei pali mesa sto aima th dikia mou giati den kserw ti tha ginotan.

Oso gia thn kinisi vre koritsia den htan dikia mou idea. To kanoun oi pio palies manoules kai einai kalo na exei mazemenes tis euxes mas na mhn tis psaxnei selida selida otan girisi spiti me to kalo:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...