Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

χαχαχα και εγω τα ιδια μια μερα παω να φορεσω ενα φορεμα που ειχα πριν μεινω εγκυος και μου ηταν φαρδυ γιατι ειχαμε κανονισει να βγουμε με τον αντραμου και κολλησα μπηκε στο στηθος και δεν κατεβαινε ουτε εβγαινε ιδρωνα τραβαγα τιποτα και αναγκαστικα και φωναξα τον αντρα μου να μου το βγαλει και μετα γελαγα μονη μου και ελεγα ηθελα και φορεμα τρομαρα μου


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

xaxaxaxaxa Φρικτη η κατασταση μας θα ελεγα!!!!!!!!!!

χαχαχαχαχαχα

Εγω Κατερινακι μου παντως αυτοσαρκαζομαι συνεχεια..κ γουσταααααρωωωωωωωωωω

ειναι η μονη φορα που χαιρομαι με τα χαλια μου!αχχαχαχαχα

ζυμαρουλης ειναι αυτος..τι να κανω!!; χαχα


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

den mporo na grapso stin elita ....

kytaritida e?gematos kai o popos kai ta mpoutia ...exete ki eseis ?eidika pano apo ta gonata !!!!to priksimataki kapies meres einai entono otan prosexo kseprizome ...alla genika eimai toumbano !!!!

meta apo poso kairo fevgei i kytaritida?stis 40 meres?


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΙΝΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ πανω απο το γονατο..δεν λες τιποτα..

η δικια μου κανει παρτυ εκει παντως!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κ κατω απο τον ποπο..κ πλαγια...κ πισω ..κ μπροστα....

ΝΤΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ απο παντουυυυυυυυυ....

χαχαχαχ

αλλα ρε κοριτσια ...πολυ γελω.....λεω..μαρηηηηηηηηηηηη ορκααααααααα....

ειδικα οταν παω να σηκωθω απο τι κρεβατι ή να βγω απο το αυτοκινητο....λεω...

ιιιιιιιιιλαααααααααααααα παμεεεεεεεεεε...σηκωωωωωωωωωωωωω

ωωωωπα το γιουβαρλακι...

χαχα


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αντε κοριτσια για να σας ανεβασω λιγο....

Μωλις γεννησουμε..θα γινουμε παλι κορμαρες..σουπερ ντουπερ Θεες....

πολυ πιο αδυνατες...εεεεε..με λιγο χαλααρωση..λιγα υπολειματα κυταριιιτιδας...λιγο επιμονη κοιλιιιιιτσα....λιιιιιιγο χαλαρα μπρατααακια....

2 με 3 κιλακια να επιμενουν...

αλλα με σκληρη γυμαστικη κ πεινα ΟΛΕ....

μια χαρα θα γινουμε ..στα 6 με 7 μηνακια....:D:D:D

Αυτα!


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

κατερινα ποσοοοοοοοοοοοοοοοοοο;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

τοσοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο;;;;;;;;;;;;;;;

αααααχ για ποσο καιρο θα αυτοσαρκαζομαι δηλαδη ε;

δηλαδη πανε τα σορτσακια το καλοκαιρι...ραμονα ξεχνατα!

Κατερινα αυτο ελεγα στον αντρα μου εχτες..ποσο πολυ καταλαβαινω τωρα τους χοντρους..λαχανιασμα..κοιλαρα..κ τετοια...

αλλα εμεις δεν ειμαστε χοντρες ακομα..χαχαχα

γκατρωμενακια ειμαστε....κ πολυ το γουσταρω!!!!!!!χαχα


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια φευγω...

παμε για μασα ολε παλι!!!!!!!!!!!

Κυταριτιδα παχακια κ τετοια πραγματακια..ομορφιες δηλαδη..ομορφιες! που λεει κ ο ΛΕΠΑ!

Τα λεμε το βραδακυ!!!!!!!!!!

Φιλιααααααααααααααααααααααα:D:D:D:D:D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


βρε κοριτσια και εγω δυο μερες τωρα τρωω σαν βοδι!! δεν ξερω τι θα γινει οταν θα παω στον γιατρο και θα με ζυγίσει...

Mummycool.......... ξερεις τι πρωινο εφαγα???? τσουρεκι (απο το γνωστο!!!) με καστανο και επικάλυψη λευκης σοκολατας..... ολα τα λεφτα σου λεω.... και για μεσημαριανο παστιτσιο και τωρα θα παμε και για καφε - παγωτο!! αχ, παναγα μου... οτι δεν πηρα τοσο καιρο θα τα παρω σε μια εβδομαδα!!

Και μην αγχωνεστε για το τι θα γινει μετα με τα κιλα... εχετε δει καμια κοπελα να κρατησε τα κιλα της εγκυμοσυνης? αυτα φευγουν... και ξαναερχονται οι κορμαρες και θα βγαζουμε τα μωρακια μας βολτες και θα λενε οσοι μας βλεπουν : ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια καλα να περασετε στις βολτες σας εμεις σημερα σιδερωνουμε τα ρουχαλακια μας! Μαγειρεψα και μπιφτεκια γεμιστα με τυρι και καθομαστε στο ζεστο μας σπιτακι!!!

Καλε Κατερινα παει ο αντρας μου αν κανουν οι ορμονες να επανελθουν 6 μηνες θα με χωριιιιιιιιιιιιιιιιιιισειιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!! Τον εχω τρελανειιιιιιιιιιι!!!!!Και γω εχω κανει κυταριτιδα και πηρα 8 κιλα μπρρρρρρρρρρ!!!

Ραμονιτσα τιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι δε θα μας κανουν τα σορτακια δε μπορω θελω μεχρι τα 40 να χωράω στο small!!!

Καλα ο αντρα μου τα χει παιξει μου λεει το καλοκαιρι στις διακοπες πρεει να βρουμε σπιτι μα πισινα γιατι δε θα μπορουμε να καθομαστε πολυ στη θαλασσα ακουνα μαντατα δε παμ΄καλα απο τωρα!!! Ακομα δε γεννησαμε σκεψου να γεννησουμε τι εχει να γινει!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

exoume saltarei ....ego exo ginei san babouras!!!!gi ayto kai den forao prasina !!!!!!:):):)ki ego pia katalaveno tous xontrous ...kirios aytous me ti koilara pou tous fenete to sovrako!!!!xaxaxaaxaxaxxxxaa!!!!!etsi ki ego fenonte ta vrakia mou alla ego den to vlepo...mou to leei o adras mou...kai tou leo eides adinatisa ,,,mou peftoun ta rouxa:):):)


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!!

Χρόνια πολλά!!!Με το καλό να γεννήσετε όλες σας!!!

Εμεις τρέχουμε απο τραπέζι σε τραπέζι και έχω γίνει σαν φαλενίτσα(και λίγο λέω)!!!

Άντε να γεννήσω γιατί βαρέθηκα το όλο φούσκωμα...... κυτταρίτιδα....Χριστέ μου αν έβγαινα αυτή την στιγμή στην παραλία θα σηκωνόντουσα να φύγουν και οι πέτρες απο το θέμαμα.....χαλι μαύρο και θέλει ένα εξάμηνο να επανέλθεις μερικώς...στο χρόνο πάνω κάτι γίνετε....


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

καλά αφιερώνετε σήμερα!!!!!!! πολύ πλάκα έχετε!!!!!!!!

εγώ σκέφτομαι ότι πάλι καλά που είναι χειμώνας και φοράω σκούρα και μαύρα καλσόν και δε φαίνεται η κυτταρίτιδα...

σήμερα δεν αισθάνομαι καλά νομίζω κάτι με περιτριγυρίζει..... σηκώσαμε το σπίτι για δουλειές το πρωί και μάλλον έπεσε η πίεσή μου και ζαλίστηκα και απο τότε έχω τρελό πονοκέφαλο.... εντωμεταξύ αρνούμαι να πάρω παυσίπονο, με έχει πιάσει κάτι, λέω αν δεν αντέχω έναν πονοκέφαλο πώς θα αντέξω τη γέννα;;;;;;; ευτυχώς κάπως υποχώρησε με το μεσημεριανό ύπνο...

είδα κ τη συνυφάδα μου σήμερα και τι είπε να μου δώσει;;;; τις σαλιάρες του γιου της!!!! μα είναι δυνατόν;;;; από όλη την προίκα να μου δώσει τις σαλιάρες;;;;;;; φυσικά δεν κρατήθηκα, της είπα με χιούμορ ότι στην ΙΚΕΑ έχουν 3 ευρώ οι 10, είναι τόσο φτηνές που καλύτερα να τις πετάς παρά να τις πλένεις!!!!! Μακάριοι οι πτωχοί τω πνεύματι τι άλλο να πω δεν ξέρω....


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...