Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλημερα μανουλες!!!

τι μου κανετε?

εγω ολα καλα αν εξαιρεσουμε οτι εχω σκασει απο το φαγητο αυτες τις μερες.. τουλαχιστον κραταω ακομα και δεν εχω φαει καθολου γλυκα!!! Τωρα ετοιμαζομαι να παω για ενα καφεδακι με τον αντρα μου και μετα θα γυρισουμε να μαζεψουμε λιγο το σπιτι γιατι το απογευμα περιμενουμε τους κουμπαρους μας με το μωρο τους


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

kalimera manoules!!!!!

ki ego exo trelathei sta plintiria apo xtes, eplina ta teleytaia tis foufoulas simera, kai apo avrio ta dika mou ...tha pao kai sto la senza sto xaladnri ...kai se ia evdomada etimi i valitsa !!!!!!

xtes sinarmologisame kai to port bebe!!!!!

apo fagito den to sizito ...xtes pali eixame kosmo..kai na i pizzes kai na ta pagota!!!!!..den zigizome...fovame ...

kardoula ,oraia kinisi na ftiakseis gia tin elita ksexoristo tha mpo na eyxitho !!!!!

polla filliaaaaaaaaaaaaa!!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημεεεεεεεεεεραααααααααααααααααα:D:D:D:D

Ξυπνησα ..εκανα ντουζακι,,,ντυθηκα....βαφτηκα....εεβγαλα τον σκυλακο μου βολτα....εφτιαξα το γαλατακι μου...εφαγα το κρουασανακι μου...κ ειμαι ετοιμη σε καμια 1.5 ωριτσα να παμε για φαγητο παααααααααααααααααααλιιιιιιιιιι.....χαχαχαχα

Αχ..αυτα τα Χριστουγεννα!

Εδω κοριτσια σημερα κανει λιγο ψυχρουλα....βασικα φυσαει..γκρρρρρ...δεν τον μπορω τον αερα..μου χαλαει το μαλλι..χαχα

Jend μου..εε....οχι κ δρακουλινια για πρωινο..χαχαχαχα

Κατερινακι ..νωρις νωρις για καφεδακι πατε ε;

Μαμυκουλ....ζηλευω πολυ που μενεις Θεσσαλονικη...θελω να φυγω απο την βρωμοΑθήναααααααααααα......

Ποπο...για βαλιτσες μιλατε...κ εγω ακομα δεν εχω ετοιμασει τιποτα..ουτε τα ρουχα του μπεμπη εχω πλυνει....απλα εχω ανοιχτει την βαλιτσα να αεριζεται....ε....κατι ειναι κ αυτο!

γιατι καινουργια ειναι..μου μυριζει λιγακι

Αυτη η ρημαδοκολλα ακομα μυριζει γμτ..τα εχω οοοολη μερα ανοιχτα μονο την σιτα κλεινω..κ το βραδυ μονο το πατζουρι..κ την αλλη μερα μυριζει παλι...τα νευρα μου!!!!!!

Κοριτσια εχεται πρηστει καθολου;;;;;;;;;;;;;;;;

εγω νομιζω αρχιζω να πρηζομαι...ειδικα στο προσωπο..εχω γινει μπουμπου!


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

ραμονιτσα θα δεις οταν με το καλο ερθει ο ζυμαρουλης οτι για εμας τους γονεις η μερα ξεκιναει πολυ πολυ νωρις αρα και το καφεδακι πρωινο πρωινο;)

και εγω παρατηρησα οτι εχουν πρηστει λιγακι τα ποδια μου γυρω απο τον αστραγαλο μαλλον απο κατακρατηση θα ειναι


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ωχ Κατερινακι το φανταζομαι το ποσο πρωι θα ξυπναω.....κ ειμαι πολυ του υπνου ..μου αρεσει!!!

Κατακράτηση τι ειναι αυτο;;;;;;χαχαχχα

μηπως κ η κυτταριτιδα μεχρι τον αστραγαλοοοοοοοοοοοο.....

οοοοοοοοοοοοχιιιιιιιιιι.....χαχαχχα μεχρι την φτερνα; ναιιιιιιιιιιιιι

:D:D:D:D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

μην μιλατε καλε για κυτταριτιδα παντου εχω ειδικα στον κ@#ο χαμος αλλα τα καλα νεα ειναι οτι ειναι λογω ορμονων και φευγει μετα στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχα φρικαρει νομιζα πως θα μεινω για παντα ετσι τωρα ευτυχως ξερω οτι φευγει μετα


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ραμονιτσα καλο ειναι να το παρεις αποφαση αυτο με τον υπνο εχω 2 χρονια να κοιμηθω μετα τις 10 το πρωι ακομα και οταν ο μικρος κοιμαται στις γιαγιαδες εχει συνηθισει ο οργανισμος μου και δεν μπορω να κοιμηθω μεχρι πιο αργα πιν κανω τον Αλκη ξυπναγε μεσημερι


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα Κατερινακι...Κυταρριτιδα ΟΛΕ! Αστα να πανε..ειιδικα μπροστα στα ποδια ..πανω απο τα γονατα...μεχρι κατω την γαμπα καλε!!!!!

Δεν εχει ξαναγινει αυτο....γκρρρρρρ

Αυτο να σου πω ελεγα...ΘΑ φυγει; ή θα μεινω ετσι για παντα;

Ααααααααααααααααα αλοιμοινο μου..ουτε τα σορτσακια το καλοκαιρι δεν θα μπορω να φοραω πια...

Φευγει ολη; ή κατι μενει; Κατερινα ξερεις; :confused::confused:


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

σορυ..την ειδα την απαντηση Κατερινα....

Καλα ..ναι αυτο με τον υπνο...σιγουρα..

Αφου ολοι μου λενε κοιμησου τωρα που μπορεις γιατι μετα;

Ξεχνα το χουζουρι στο κρεβατακι!


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Πλεον..ντρεπομαι να δειξω τα ποδια μου στον αντρα μου....ειδικα στο φως...κ σε καποια συγκεκριμενα φωτα που την κανει ακομα πιο εντονη...

στο μπανιο πχ....οταν παω να κανω μπανιο κ τα βλεπω λεω ¨¨ΜΑΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ¨¨ δικα μου ειναι αυτα;

κ γελαω ......αχ λεω ...ζυμαρουλη την εχεις κανει την μαμα ..ορκα με κυταρριτιδα ΟΛΕ!!!!!!!! κ γελαω....

κ μου λεει ο αντρας μου..¨¨ καλα μονη σου μιλας κ γελας;¨¨

κ λεω ¨¨οχι με τον γιο μου..εχουμε κουβεντουλα..κ αυτοσαρκαζομαι η ΟΡΚΑΑΑΑΑΑΑΑ¨¨

χαχα


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...