Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

μπορει να συμβει και να μην χορταινουν αλλα αυτο θα φανει στην πορεια δεν ειναι απαραιτητο οτι θα χρειαστει συμπληρωμα πολλες γυναικες καταφεραν να θηλασουν αποκλειστικα για μεγαλο χρονικο διαστημα

Μακαρι κ εμεις να μπορεσουμε....τουλαχιστον για κανενα 4 μηνο....πολυ καλα θα ηταν..

Παω τον αντρακλα γιατι μου τσιναει...

κ βαριεεεεεεεμαιιιιιιιιιιιιιι....

Τι να κανω;;;


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημέρα κούκλες!!!

χθες κοιμήθηκα πολλές ώρες κι έτσι σήμερα ξύπνησα από τις 7μιση :(

έχει ομίχλη υγρασία και τρελή μούντα εδώ....

έχω αρχίσει να μη βολεύομαι καθόλου....ούτε στον καναπέ ούτε στο κρεβάτι ούτε πουθενά


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες και μπεμπάκια!!!!!

Καλά Χρίστούγεννα γεμάτα με υγεία, χαρά, νοιάξιμο και αγάπη!!!!

Να χαιρομαστε τα αγγελουδια μας και συντομα με το καλο να τα κρατήσουμε στην αγκαλιά μας!!! Χρόνια πολλα σε οσες γιορτάζεται και να χαιρομαστε τους αγαπημένους μας ποιυ γιορτάζουν!!

Απ' οτι διαβασα ολες οικογενειακά και ηρεμα περασαμε αυτες τις ημέρες!!! εμείς ήρθαν οι δικοί μου στο σπιτάκι μας.. φάγαμε του σκασμου.. ηπια και ενα ποτηράκι κρασάκι και η μικρή μου μετα δεν ξύπναγε!!! χιχι μαλλον το ζαβλάκωσα το παιδάκι μου!!

Και απο χθες το βράδυ εχω μια περίεργη αισθηση πως κάτι θα συμβει.. οχι κάτι ασχημο.. δεν ξέρω γιατι αλλα εχω την αίσθηση πως η γέννα θα ειναι νωρίτερα απο τις 20 Φεβρουαρίου!!!

Mammycool φυσικό ειναι να νιώθεις ετσι.. πλησιάζεις..


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

kalimeraaaaaaaaaaaaaaa manoules!!!!!!

exoume kanena neo apo tin elita?ksipnisa kana dyo fores tin nyxta kai tin skeftomouna ....

elita bes na peis ena geia!!!

ki ego tha prospathiso gia ton thilasmo pistevo oti tha ta katafero !!!!!me voithaei kai to vivlio pou dinei aytopepithisi !!!!!mariamg to diavases?ego stin mesi eimai !!!!!!

ramonitsa ,po ,po...ego nomizo enstiktodos tha agrieva ...na mou xtipisoun tin koilia?tin foufoula mou?

na exoume oles mia omorfi meraaaaaaaaaaaaaaa!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

kalimera koritsia

Xronia polla kai pali se oles. Inka mporei na exeis dikaio gia to sindromo ths folias. Ti na pw. Xthes xristougeniatika eftiaksa pali olo to spiti kai siderwsa kai simera pali ta idia. Tha valw kai ta nea rouxalakia tou mpemph pou mas kanane dwro gia plisimo:) Ante koritsia ama perasoun kai oi giortes mpenoume oles sth teleutaia euthia.

Maria isos gi auto niothis etsi afou plisiazei o kairos siga siga:)

Kalh sas mera:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εστειλα μήνυμα στην ΕΛΙΤΑ και μου απάντησε

Σας μεταφέρω το μήνυμά της ατόφιο!!!!!

ΜΠΗΚΑ ΧΘΕΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΑΙΜΟΡΡΑΓΙΑ. ΜΑΣ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΠΩΣ ΑΠΛΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ. ΕΙΧΑ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ. ΜΕΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΕ ΕΙΔΕ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΔΙΑΣΤΟΛΗ. ΜΕΤΑ ΕΦΥΓΕ. ΜΟΥ ΒΑΛΑΝ ΟΡΟ ΜΕ ΓΙΟΥΤΟΠΑΡ ΝΑ ΜΟΥ ΜΕΙΩΣΟΥΝ ΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ. ΚΙ ΕΝΩ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΜΑΙΑ ΜΟΥ ΒΑΛΕ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΚΙ ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΟΛΗ. ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΒΡΕΘΗΚΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΕΚΛΑΙΓΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΒΟ ΜΟΥ. ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΑΓΟΡΙ 1900 ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ 1550 . ΓΕΝΝΗΘΗΚΑΝ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΙΣ 10 ΣΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ. Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΠΛΗ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΚΑΙ ΤΡΩΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ. Η ΜΙΚΡΗ ΘΕΡΜΟΚΟΙΤΙΔΑ ΛΟΓΩ ΒΑΡΟΥΣ. ΚΑΙ ΤΑ 2 ΑΝΑΠΝΕΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΜΕ ΣΗΚΩΣΟΥΝ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΑ ΔΩ....

Να μας ζήσουν τα πρώτα μωράκια του καφέ μας!!! Αχ συγκινήθηκα η αναίσθητη!!!!

Επεξεργάστηκαν by mummycool

i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

to diavasa mazi me ton adra mou kai kaime kai i dyo apo siginisi kai xara!!!!!!

NA MAS ZISOUN TA XRISTOUGENNIATIKA DIDIMAKIA!!!!!!!!

tha exoun genethlia idia mera me tin giorti tou baba tous e?

elita na sou zisoun ta mora sou !!!!!na einai gera kai tyxera!!!!!!!

...enoite oti o adras mou trexei a ferei tin valitsa !!!!!!!!!

...ante erxete i seira mas ...me to kaloooooooooooooooooooo!!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

2096674loiolkd6od.gif

Καλε τι νεα ειναι αυτα ???

ΕΛΙΤΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ!!!!!!!

Εννοειται οτι κλαιω απο την ωρα που το διαβασα (ατιμες ορμονες!!!)

Καλωσηρθανε τα πρωτα μωρακια του καφε μας αντε και στα δικα μας κοριτσια!!


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


elita mou na sou zisoun

o mpemphs ths trwei kanonika apo mpimpero apo oti mou eipe alla i mikri ths einai me solinakia. parola auta to mono tous provlima einai to varos. tis sispasis oute pou tis eixe parei leei xampari nomize oti thn piezan ta mikra:)

Elitaki sou euxomaste sintoma na ta exeis aggalia:)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια και Χρονια Πολλα σ ολες και στις κοιλιτσες σας !! Και του χρονου με τα μωρακια μας αγκαλιτσα ολες !! Χρονια πολλα σ οσες γιορταζαν η ειχαν δικους τους που γιορταζαν !

Τι υπεροχα νεα ειναι αυτα ??? Ελιτακι να σου ζησουν και να ειναι παντα υγιει και ευτυχισμενα τα μωρακια σας!!1 Ειδες ..το καλυτερο δωρακι κανατε ολοι στο μπαμπα σας !!! Να τον χαιρεστε!

Μαρακι και εγω εχω κατι περιεργες σκεψεις αλλα νομιζω ειναι λογικο... πλησιαζουμε στο τελος !!!

Καρδουλα ..θες να ερθεις να μου κανεις και εμενα κατι δουλιτσες που δεν μπορω το ατιμο???/ Κ τι ειναι αυτο το συνδρομο της φωλιας ???? Δωσε μου τα φωτα σου και παλι!

Ινκα να αλλαξουμε τηλεφωνα ....ριχνω κατι ξενυχτια ..απιστευτα!!!! Ουτε με τον μπεμπη δεν θα ξυπναω ετσι νομιζω ...

Μummycool ....ειμαστε σε αδεια πια ???? Εχουμε και εγκυρη ενημερωση πια ..χαρη σ εσενα !! χιχι

Ramonitsa ..χαχα φανταζομαι αντιδραση μετα την "σφαλιαρα"" χιχι μην ανησυχεις ο ζυμαρουλης σου ειναι μια χαρα ! Δεν μασα εκει μεσα .....

Κοριτσακια ηταν απο τα πιο ομορφα Χριστουγεννα μου μεχρι τωρα...την παραμονη γιορταζα και δεχθηκα μονο την οικογενεια και την παρεα για επισκεψη...ολοι καταλαβαιναν πως δεν μπορουσα να κανω οσα εκανα τις αλλες χρονιες...γιατι μαζευομαστε καθε φορα παρα πολλα ατομα ( τυπου ρεβεγιον )

Οι γονεις εφυγαν νωρις και μειναμε η παρεα με τα παιδακια τους ....φετος ειχαμε και εμεις το μπεμπακο μας!!! χαχα

Η πλακα ειναι πως πιο πολλα δωρα εφεραν στο μπεμπη παρα στην μαμα ... α!!! εφεραν και μια σοκολατα στο μπαμπα να μην ζηλευει !! χιχιχι κολησα και συγκινηθηκα με το πρωτο του ημερολογιο ....απιστευτο μ αρεσε παρα πολυ και μ ενα ζευγαρακι παπουτσακιαααααααααα !!!

Τελος παντων να μην σας ζαλιζωωω.....ευτυχως δεν εφαγα παρα πολυ ( κανα κιλακι θα τσιμπησα μονο !!! ειναι πολλα ????

ΑΧΧΧΧΧ ΠΟΛΥ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΗΣ ΕΛΙΤΑΣ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑ !!! ΜΠΡΑΒΟ ΕΛΙΤΑΚΙ ΜΠΡΑΒΟ !!!!! ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΕΤΕ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΔΕΡΕΝΙΟΙΙΙΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακι Χρονια Πολλα και ευτυχισμενα και του χρονου με τα μωρακια μας που θαναι μεγααααλαααα μωρακια!!!!

Να μας ζησουν τα μωρακια της Ελιτας παντα τυχερα και ευτυχισμενα να ειναι!!!!!! Αισθανομαι οτι γεννησε καποιος συγγενης μου δε το κλαμα !!!!! Και στα δικα μας κοριτσια!!!!

Ελιτακι να σαι παντα καλα και να σου ζησουν, μια χαρα θα ειναι!!!!!!

Εγω κοριτσια ειχα την μια απο τις αδερφες μου εδω, ειχα παρεουλα ωραια!!! Σημερα εφυγε για το χωριο! κλαψ!!

Χτες γορταζε ο αντρουλης μου αλλα φετος δεν ηθελα να κουραστω με τραπεζια και τετοια ετσι φαγαμε στην πεθερα μου χτες μαζι με κατι συγγενης που ειχε καλεσει!!

Το βραδυ ειχα καουρα απιστευτη, και δεν εφαγα και υπερβολικα γιατι πρεπει να προσεχω το ζαχαρο, αλλα ποιος ξερει!!!

Οι μερες μεχρι 11 Γεναρη μου φαινονται πολλες και ατελειωτες για να δω τη μπεμπουλινα μου!!!! και θα μαι τοτε 36 +3! Ο γιατρος μου ειπε αμεσως μετα να παω να με δει και εχω να παω απ΄τη 32 δεν ειναι αργα τι λετε?

Φιλακια Πολλα!!!!!

Καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

paros 99 02/02 ΙΑΣΩ* Αγοράκι

kardoula 02/02 ΜΗΤΕΡΑ * Αγοράκι

mummycool 03/02 Γενική Kλινική Θεσ/νίκης * Αγοράκι

Litsaki 19 05/02 * ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ * Κοριτσάκι

ioanna k 05/02 * Κοριτσάκι

georgiab 05/02 * Κοριτσάκι

Ydroxoaki 06/02 ΜΗΤΕΡΑ * Αγοράκι

katerina23 09/02 ΙΑΣΩ * Κοριτσάκι

Eua79 09/02 ΠΓΝΙ *Κοριτσάκι

Bouda 10/02 ΜΗΤΕΡΑ* Κοριτσάκι

sofiaanna 10/02 ΜΗΤΕΡΑ* Κοριτσάκι

myrto 11/02 AΡΕΤΑΙΕΙΟ* Αγοράκι

inka 12/02 ΜΗΤΕΡΑ * Κοριτσάκι

Eleonora2 12/02 ΙΑΣΩ * Κοριτσάκι

giota!14/02 ΙΑΣΩ * Κοριτσάκι

huida 14/02 ΜΗΤΕΡΑ * Αγοράκι

elita 14/2 ΜΗΤΕΡΑ* Αγοράκι & Κοριτσάκι 25/12/2009 ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ!!

Σιλβή17/02 ΙΑΣΩ * Κοριτσάκι

jend 17/02 * Αγοράκι

ramonitsa 18/02 ΙΑΣΩ* Αγοράκι

georghar 20/02 *Κοριτσάκι

mariamg 22/02 ΜΗΤΕΡΑ * Κοριτσάκι

Felia 22/02 ΜΗΤΕΡΑ ΛΑΜΙΑΣ* Κοριτσάκι

AlmA24/02 ΜΗΤΕΡΑ * Αγοράκι

natasaZ 25/02 ATTIKO* Αγοράκι

nutella 25/02 ΓΕΝΕΣΙΣ * Κοριτσάκι

Νίνια 27/02 ΜΗΤΕΡΑ * Κοριτσάκι

Elena1982 06/03 Γενικό Κρατικό Νίκαιας * Κοριτσάκι

Επεξεργάστηκαν by kardoula
Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα κια από μενα, με γερές κι ευτυχισμένες οικογενειες.

Ελιτακι να σου ζησουν τα διδυμακια και να τα πάρεις συντομα σπιτάκι σας.

Εμεις χτες καναμε το μεσημερι τραπεζι σπίτι μας. Ευτυχως ειμαστε σε οικογενειακη πολυκατοικια και όλοι βάλαν ένα χεράκι και δεν κουραστηκα πολύ. Ο αντρας μου ντυθηκε τελικα Αγιος Βασιλης, αλλα μόλις μπηκε μέσα η δικια μου τρομαξε κι έβαλε τα κλάματα και τώρα μας λεει ότι δεν θελει να ξαναρθει. Αλλα βεβαια το δωρο πήγε και το πήρε από τα χέρια του. Από τα πολλα παιχνιδια το σπίτι ολόκληρο ειναι ένας παιδότοπος. Τα ανακατευει η μικρή τρεχει η μαμα από πίσω να μαζευει.....


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...