Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Κοριτσια Χρονια πολλα σε ολες!!!! Υγεια, ευτυχια και γερα μωράκια σε ολες!!!!

Εμεις πριν λιγο γυρισαμε σπίτι μας... φαγαμε στα πεθερικα μου... και τωρα ειμαι ετοιμη να κοιμηθω!!! Η μπεμπουλα χοροπηδαει σαν τρελη σημερα... λετε να νοιωθει και αυτη γιορτινα?? Παντως εχθες το βραδυ ειχαμε παει σε ενα ρεμπεταδικο και κουνιοταν συνεχως!! Καμαρωνε ο μπαμπας της και ελεγε πως θα γινει χορευταρου!!! Δεν παμε καλα μου φαινεται!!!

Ελιτα μην ανησυχεις, θα δεις που απλα σου κανουν πεισματα τα μωρακια σου... Ευχομαι περαστικα και να πανε ολα καλα!!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

kalispera koritsares !!!!!

elita,eyxome na pane ola kala !!!!!

katerinaki ,me geia ta pragmatakia !!!!!thelo perigrafi!!!!!ti thilastro pires telika ?tis avent?a gia pes soutien ?me ti kritira to dialekses ?ego eida tis anita apo to prememan kai mou ipane na mi to paro megalitero noumero..ti lete koritsia ?ti bitzamakia pires ?

la senza den yparxei alou?

ti pipiles na paro exo agxothei ...prepei na ftiakso valitsa e?

ouf!

exo skasei ki ego sto fagito tora girisa apo to xristougenniatiko trapezi ...kai pira kai taperakia me pites kai tetia!!!!!!!

xroniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pollaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

giota ρεμπετάδικο;;; μπράβο βρε θηρίο!!!

Κaterina μεγειά τα πραγματάκια!! Inka ψυχραιμία καλέ....

τα σουτιέν που πήρα από το prenatal δεν τα λες μεγαλύτερα, απλά φαίνεται ότι έχει περιθώριο να μπει πχ ένα επίθεμα μέσα κ επίσης πίσω έχει περιθώριο να κουμπώσει ένα κλικ πιο έξω

πιπίλες πήρα 1 της chicco σιλικόνη και 1 δείγμα δωρεάν όλη καουτσούκ νομίζω


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

hello κοριτσακιαπριν απο λιγο γυρισαμε και εβαλα τον μικρο για υπνο επεσε ξερος, σκασαμε στο φαι και περασαμε σουπερ:D

ελιτα μην ανησυχεις κοριτσακι δεν πιστευω να ειναι τιποτα θα δεις ολα καλα θα πανε.

ινκα πηρα το λικνο απο το ηρα με προικα παντα και σεντονακια λευκα με λιλα λουλουδακια , πηρα ενα σουτιεν απο το mothercare στο μεγεθος που ειμαι τωρα να δω αν θα με βολεψει και σκεφτομαι να παρω ενα νουμερο μεγαλυτερο για μετα, πηρα σετ θηλαστρο ηλεκτρονικο avent με 3 μπιμπερο επιθεματα στηθους και κρεμα για τις θηλες αυτο το σετ το πηρα 129 ευρω επισης πηρα 2 πιπιλες της avent με θηλες σιλικονης για νεογεννητα , πιτζαμες ενα ζευγαρι απο το μαρκς πολυ ωραιο μαυρο με μωβ και ενα απο το la senza που νομιζω οτι εχει καταστημα και στο Χαλανδρι , ττης μπουμπους της πηρα 2 φορμακια απο το ηηρα και 2 πικε κουβερτουλες και απο το μοδερκεαρ 2 σετακια παντελονακι , μπλουζακι επισης απο το ζαρα πηρα 2 ωραια φορμακια το ενα hello kitty αυτα πηρα εχθες και κοντευω να τελειωσω με τα ψωνια μου


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Κατερινακι!!!!!!!!!!

με γεια τα ψωνια !!!!!!!!!!!:D:D:D

Το La sanza δεν εχει πολυ ωραια πραγματα..;απο εκει θα παρω κ εγω πυτζαμες..!!!!!

Να ρωτησω κατι;

τι ειναι τα επιθεματα στηθους που λετε;

ποτε τα βαζουνε;

Επεξεργάστηκαν by ramonitsa

 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τα επιθεματα θα τα βαζεις αργοτερα οταν θα αρχισει το στηθος να τρεχει γαλα για να μην λερωνεις τα σουτιεν και τις μπλουζες σου στον μικροειχα αρχισει και εβλεπα λεκεδες απο τον 8οσις μπλουζες μου τωρα δεν εχω δει τιποτα ακομα μπορει να συμβει και μετα την γεννα που θα κατεβει το γαλα


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

α....καταλαβα..εγω νομιζα ειναι αυτα που βαζουν για να θηλασουν καποιες φορες..

ακομα κ εγω δεν εχω δει κατι....

ποπο ρε κοριτσια με τρομαζει λιγακι ο θυλασμος..αν θα τα καταφερω..αν θα ποναω..αν θα καταλαβαινω ποτε χορτασε ο μπεμπης.......


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα που πηγαμε να φαμνε στην αδερδη του αντρα μιου..ηταν ενα κοριτσακι...3 χρονων..γλυκα....αλλα ποοοοοοοοοοοοοοολυ ζωηρη..απιστευτα πολυ ομως!!!!!!!!!!

κ ερχεται κ της λεει η μαμα της..¨κοιτα..εχει μωρακι στην κοιλιτσα¨

κ ετσι οπως σηκωνει το χερι της αντι να την χαιδεψει...της ριχνει μια σφαλιαρα.....καγκελο εγω....δεν την προλαβα την ατοιμουλα...

Το μωρακι μου....ενιωσα οτι δεν το προστατεψα.....


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και εμενα με τρομαζει γιατι ειναι κατι εντελως αγνωστο μιας και δεν θηλασα καθολου στον γιο μου αλλα τωρα το εχω βαλει πεισμα να θηλασω οπωσδηποτε!!!

ναι Κατερινακι..να το προσπαθησεις οσο μπορεις τωρα!

ΟΚ ξερω οτι δεν θα ειναι κ πολυ ευκολα...αλλα να μην το βαλουμε κατω...

κ μου ειπε μια κοπελα στο σπιτι που ημουνα..οτι να του δινω κ συμπληρωμα...γιατι δεν χορταινει.....

κ αν αυτι μετα του αρεσει περισσοτερο κ δεν θελει να θηλαζει;

ισχυει κατι τετοιο; οτι δεν χορταινουν με τον θηλασμο;


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

μπορει να συμβει και να μην χορταινουν αλλα αυτο θα φανει στην πορεια δεν ειναι απαραιτητο οτι θα χρειαστει συμπληρωμα πολλες γυναικες καταφεραν να θηλασουν αποκλειστικα για μεγαλο χρονικο διαστημα


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

χαχαχα το τερατακι,μην στεναχωριεσαι βρε ραμονιτσα χαμπαρι δεν πηρα ο ζυμαρουλης ειναι καλα προστατευμενος στο σπιτακι του!!!

Λες ε;;

Ηταν κ δυνατη....

θελουν πολυ προσοχη τα μικρα....


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...