Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλημέρα και χρόνια πολλά!!!

καλέ αφού είμαστε προκομένα κορίτσια!!! είναι και το σύνδρομο της μάνας που έχει αρχίσει και φαίνεται....πολλά θέλει ο άνθρωπος;;;

ραμονίτσα και ίνκα σε ποια σελίδα είναι η συνταγή για τα μακαρόνια;;

το προφιτερόλ είναι αυτό, δεν είναι δύσκολο, ειδικά αν πάρεις τα σου έτοιμα είναι και πολύ γρήγορο... έγώ έβαλα το μίξερ χειρός σε όλα μέσα στην κατσαρόλα και δε δυσκολεύτηκα

http://www.sintagespareas.gr/sintages/profiterol-me-sokolata.html

αλλά έλα που κάτι έπιασε και τον άντρα μου και βάλθηκε χθες να κάνει τηγανιά! και πήρε ειδικά μαχαίρια, ακονιστήρι, τα ακόνιζε από δω, τα ακόνιζε απο κει, κατέβασε συνταγές, πήρε τηλέφωνα....σούπερ στο τέλος η τηγανιά....

εγώ έπεσα για ύπνο να μην τον ενοχλώ και να μην επεμβαίνω....τρελή φρεσκαδούρα το βράδυ...αυτός πτώμα ο καημένος....κατά τις 1 μου λέει δεν πάμε σπιτάκι μας;;;;

χα χα χα

ραμονίτσα στα μαγαζιά στυλ ρέμου δεν καπνίζουν;;; εδώ ρε γμτ καπνίζουν παντού και είναι ο λόγος που δε θέλω καθόλου να βγαίνω έξω....χθες το μεσημέρι ένα καφέ θέλαμε να πιούμε κ σπάστηκα...παντού τσιγαρίλα....ε όχι ρε σεις έλεος...


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλά χθες στο λεωφορείο πολύ γέλιο... καθόμουν στις θέσεις για άτομα με ανάγκη (με είχε δει μια συνάδελφος και είχε σηκωθεί για να καθήσω γιατί αλλιώς σιγά μη σηκωθεί κανείς) και έρχεται μια κοπελίτσα που πρέπει να τα στον 5ο-6ο το πολύ και μου ζήτησε να σηκωθώ για να κάτσει!!!! καλά κοτζάμ κοιλιά δεν την είδε;;;;; τελικά μας πιάσαν τα γέλια κ σηκώθηκε ένας κύριος να κάτσει


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Mανουλες χρονια πολλα, καλα χριστουγεννα, να εχουμε ολες υγεια και με το καλο να υποδεχτουμε τα μωρακια μας!!!!

Mummycool εμεις μονο starbucks παμε.. Ειναι ησυχα και δεν καπνιζει κανεις!!!

Ramonitsa και Ελιτα τελεια τα μωρακια ε;; Εγω θα παω την Τριτη και μετα καθε βδομαδα!!!

Να περασετε ολες τελεια σημερα!!!!!!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

kalimeraaaaaaaaaaaaaaaa !!!!

xroniaaaaaaaaaa pollaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!

ramonitsa super to soufle!!!!to tsakisane ...!!!!!ti na pao remo ?oxi vevea...oute tin fasaria ,oute tin tsiagarila,oute kai to strimoksidi toses ores ....ase pia fovame mi me xtipisoun stin koilia ...kai se ena party pou mas exoun kalesei den tha pame ....perisi eixe pesei mia kopela pano mou (methismeni)...gia na mi po gia tin toualeta .....

mammycool ,poly plaka me tin egyo sto leoforio!!!!tha tin do tin sintagi sou thank you!!!!

ax ti oraia pou leme gia syntages e?

xroniaaaaaaaaaaaa pollaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και Χρονια πολλα σε ολες!!! Με το καλο τα μπεμπεκια μας!!!!!

Εχθες το εκαψα περασαμε σουπερ εκανα τρελο shopping αγορασα το θηλαστρο , το λικνο, μπιμπερο , πιπιλες, ρουχαλακια τα παντα για την μπεμπουλα ειχα κατεβει γλυφαδα να παρουμε δωρακια και πηγα και απο mothercare και ηρα και τα πηρα ολα , πηρα και σουτιεν θηλασμου και 2 ζευγαρια πιτζαμες ενα απο το la senza και ενα απο το marks and spencer σουπερκαι αυτα πηρακαι ρουχαλακια για τον γιοκα και πολυ το χαρηκα ειμαι σχεδον πανετοιμη :D Μετα το βραδυ φαγαμε στην μαμα μου και γυρισαμε αργα σπιτι , τωρα ετοιμαζομαστε να παμε στην πεθερα που γιορταζει με βλεπω να παιρνω σε δυο μερες οσο κιλα δεν πηρα ολο τον μηνα..

Καλα να περασετε ολες με πολυ πολυ φαγητο:P


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!Κοριτσαρες μου!!!!!!!!!!!!!!!

Καλα να περασεουμε...υγεια να εχουμε.....να φαμε κ να πιουμε.....κ νηστικοι να κοινηθουμε...χαχαχαχαχαχαχα

Σημερα ειμαι μια χαρουμενη μαμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ολες να ειστε καλα κ τα μπεμπακια σας!!!!!!!!!!!!!!!:D

Χρονια Πολλα κ σε οσα κοριτσακια γιορταζουν....!!!!!!!!!!!!

Να σας χαιρομαστε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλακια Πολλα!


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Koritsakia kalhmera, xronia polla.Saw grafv poly syntoma.Σημερα γιορταζει ο αντρας μου σηκωθηκαμε πριν μια ωρα για να παμε στην πεθερα μου να φαμε και μου κατεβηκε λιγο αιμαΕτσι απροειδοποιητα. Και τωρα δυο μερες δεν εκανα τιποτα και ξεκουραζομουν. Πηραμε το γιατρο και μου πε να παω στο μαιευτηριο να με δουν να με παρακολουθησουν και μαλλον θα μεινω μεσα σημερα. Εχω φοβηθει ομως και δε θελω να γεννηθουν ακομα. Ειναι τοσο μικρα. Παντως τα νιωθω κουνιουνται. Και χτες παρακουνιοντουσαν. Ωραιο δωρο του εκανα!!!!Κοριτσακια θα παρω το λαπτοπ μαζι ελπιζω να εχει δικτυο


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

elita ελπίζω να είναι περαστικό και να κρατήσεις λίγο ακόμα....

jenny χρόνια σου πολλά για χθες....δεν ήξερα ότι βγαίνει από το ευγενία (μάλλον δε μου περασε καν από το μυαλό!!) να είσαι γερή, ευτυχισμένη, να έχεις μια εύκολη γέννα και ένα υγιές και όμορφο μωράκι!!!


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλά κορίτσια!!!!!!!!!!!!Καλά Χριστούγεννα σε όλες!!!!!!!!Αντε με τα μπεμπάκια μας του χρόνου!!!!!

Εχω πολύ καλή διαθεση κι εγώ αν και από χθες με τα τραπεζια και τα φαγητά δεν μπορώ να κουνηθώ ,όυτε να κοιμηθώ έχω σκάσει!!!!!!!

Εγω σας το λέω 5 κιλά παραπάνω θα είμαι αυτο το μήνα με τόσο φαι!!!!!!

Χρονια πολλά και σε όσες γιορτάζουν !!!


mz6Up2.png
Link to comment
Share on other sites

Τσουπριτσες μου τι κανετε;;;;;

Κ εμεις μωλις γυρισαμε απο την αδερφη του αντρα μου..σκασαμε στο φαι..κ στα γλυκα....!!!!!!!!!!

Αυριο παμε στην μαμα μου!!!!!!!!γιουπιιιιιιιι...!!!!!!!!!!!!:D:D

Τωρα ξεκουραση..γιατι κ αυριο θα ειμαι στο ποδι....!

Ελιτακι μου...ολα καλα ευχομαι..κ να κρατησουν τα μπεμπεκια.....που ολα καλα θα πανε κοριτσακι...

Δεν πειραζει για την γιορτη του καλου σου..να τον χαιρεσαι κιολας....αυτο θα ειναι το τελευταιο που θα σκεφτεται..μην αγχωνεσαι για αυτο!

Εσυ κ τα μωρακια να ειστε καλα....

περιμενουμε νεα σου ετσι;


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...