Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

elita ακριβω ςτο ιδιο ειχα κανει και εγω:oops:

Τρομερο ε????Ασε το άλλο προχθες ειδε και αποειδε ο αντρας μου εριχνα κατι κγαζια στον υπνο μου. Σα γουρουνα στην ανηφόρα εκανα. Που πηρε το κινητο και με εγραψε να το ακουσω. Τρομαξα ετσι. Κια ο αντρας μου ροχαλιζει αλλα δεν πιστευα πως ημουν εγω αυτη


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

εγω καμια φορα ακουω στον υπνο μου τον εαυτο μου να ροχαλιζει και ξυπναω φαντασου τον λυπαμαι τον καημενο τον αντρα μου μια τον χουφτωνω μια δεν τον αφηνω να κοιμηθει απο ταροχαλητα.. α και τελευταια παθαινω εξαψεις και τσαντιζομαι με την κουβερτα στον υπνο μου και την πεταω στο πατωμα τον αφηνω και ξεσκεπαστο


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

εγω καμια φορα ακουω στον υπνο μου τον εαυτο μου να ροχαλιζει και ξυπναω φαντασου τον λυπαμαι τον καημενο τον αντρα μου μια τον χουφτωνω μια δεν τον αφηνω να κοιμηθει απο ταροχαλητα.. α και τελευταια παθαινω εξαψεις και τσαντιζομαι με την κουβερτα στον υπνο μου και την πεταω στο πατωμα τον αφηνω και ξεσκεπαστο

Τι λες τωρα εγω πια δε χρησιμοποιω κουβερτα, κοιμαμαι με φανελάκι και σεντονι και καλοριφερ κλειστα και ξυπναω ιδρωμενη. Και αν νιωσω το παπλωμα πάνω μου το ριχνω πάνω στον άντρα μου, τον κουκουλώνω μετα σα μπογος γινεται!!!!!!!!Τι να γινει τα σκεφτομαι και ξεκαρδιζομαι Ειμαστε φοβερες


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ακριβως το ιδιο σκεφτομουνα και εγω το εχω κοψει και τελειως το σπορ μετα τις συσπασεις και βλεπω να το ξαναρχιζω οταν με το καλο σαραντησω αααααααααααααααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχχχχ


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Καλα ..ειστε ΘΕΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πολυ γελιο εριξα...αχχαχαχαχα

ειδικα με την περιγραφη σου ελιτα!!!!!!!!!!!!ΜΑρη μανααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!

χαχααχαχχαα

ΚΑτερινακι εσεις το κοψατε τωρα...εγω εδω κ ποοοοοοοοοοοοοοοοολυυυυυυυυ καιρο!!!!!!!!!!!!!!!!

Απο την αρχη σχεδον!!!!!!!!!!!!!!χαλιααααααααααα!!!!!!! χαχαχαχαχα

αφου του λεω ..νιωθω οτι ειμαστε συγκατικοι...χαχαχα

δεν πειραζει τα μπεμπακια μας να ειναι καλα...κ μετα θα γινουμε μοιραιες!!!!!!!!


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ετσι ειναι και εγω αυτο λεω καθε φορα να εχει παρει βαρος γιατι απο οτι φαινεται και η δικια μου βιαστικη ειναι την προηγουμενη εβδομαδα παντως η δικια μου ητανε 2 κιλα


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...