Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Γειά σας κοριτσάκια.. Είμαι λίγο πεσμένη από χθες, με έχει πιάσει λίγο το παράπονο, όλο δουλεύω, δουλεύω και στο γραφείο και στο σπίτι. Χθες από τις 8 το πρωί μέχρι τις 10 το βράδυ είχα κάνει μόνο 15 λεπτά διάλειμμα για μεσημεριανό και ένα ντους στο σπίτι.. Το βράδυ @#@#$#$ στους πόνους και με έπιασαν τα ψυχολογικά μου...

Sorry για την μαυρίλα αλλά και εγώ εσάς έχω

Σας φιλώ


lvEGp2.png?7VF60MK8
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

bouda κανε και κανενα διαλλειμα βρε κοριτσι μου.. σημασια εχει να εισαι καλα και να μην τα δινεις ολα για τους αλλους..... κοιτα να εισαι ξεκουραστη ωστε να φροντιζεις και το μωρακι σου αλλα και τον εαυτο σου.. και φυσικα μην ξαναπεις οτι μας κουραζεις... γι'αυτο ειμαστε εμεις εδω!!!! :P:p:p:p


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια τι κανετε? Εγω σημερα τα πηρα παλι εκανα τις εξετασεις κιεχω προβλημα με το θυροειδη θα πρεει να παιρνω ενα χαπι μεχρι να γεννησω !!!! ΓΚΚΡΡΡΡΡΡΡ Και ξανα ΓΚΚΡΡΡΡΡΡΡ !!!!!!! αφου θα μπορουσαν να ειναι ολα καλα γιατι να μην ειναι? Πηρα το doc επομενο ραντεβου στη 36+3 αφου κανω πρωτα το ΝΣΤ και dopleer αυτα !!!

Ελιτα κουκλακια τα επιπλακια σου με γεια!!!

Ραμονιτσα καλοριζικο το χαλι και καλες τουμπες με το ζυμαρουλι σου πανω του ευχομαι!!

ινακακι και εγω κανω συσπασουλες που τις αισθανομαι πλεον πρωτα αισθανομουν μονο το πετρωμα!! Προσπαθω και γω να ξεκουραζομαι για μην παρω χαπια που αναστελλουν και τις συσπασεις που προετοιμαζουν τη μητρα για το τοκετο!!

αμα φυσικα εχει γυρισει η μπεμπουλινα μου και παω για φτ!!!! γιτι αλλιως θα πρεει να βγει με τον αλλο τροπο!!

Φιλακια!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

καλή ξεκούραση κοριτσάκι!!!!

κι εμένα αύριο μάλλον είναι η τελευταία μέρα....

σήμερα τους την έσκασα...πήρα φακέλους ΕΣΠΑ για έλεγχο και κάθησα σε γραφείο χωρίς τηλέφωνο και πέρασα τέλεια!!!!!!


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Bouda bravo !!!!!avrio stamatas gia xristougenna i kai gia egimosini?sou exei fygei to klapeto e?edo ego kai pao apo kanape se kanape....

mammycool kala ksigithikes na sou iremisei to kefali ....akoma gelao me xtes gia to parking!!!

georgia ypomoni!!!!!tora me tin egimosini esase o thiroidis ?

...ego akoma komatia eimai ...einai kai i myti mou voulomeni kai anapneo me to stoma ....kai laxaniazo san to skylaki mou ..imaste 2 pet pou laxaniazoun !!!!!xaxaxaxxaxaxxaxxa!!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

τι κανετε μανουλες???

Εγω χαθηκα λιγο αλλα εχω συνεχεια κοσμο εχθες ηταν σπιτι η πεθερα μου και κραταγε τον μικρο σημερα ηρθαν απο το πρωι η μανουλα και η αδερφη μου για παρεα και τωρα το απογευμα ηρθε κααι η νονα του Αλκη να μας φερει τα Χριστουγεννιατικα δωρακια του, παντως τοσες μερες γκρινιαζα που ημουνα μονη και ξαπλα κααι τωρα με εχει πιασει ενας τρομερος πονοκεφαλος απο την πολυκοσμια και επιτελους εφυγαν ολοι πηρε και ο αντρας μου τον μικρο και πανε να αγορασουν κατι και απολαμβανω ησυχια:D Δεν σας ειπα αυριο θα παω βολτιτσα για ψωνια!!!!!!!!!!


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

κατερινα και εγω αυτο εχω παθει.... τοσο καιρο γκρινιαζα που ημουν μονη και τωρα που εχουν αρχισει να ερχονται διαφοροι στο σπιτι γκρινιαζω που ερχονται και μου χαλανε την ησυχια... εχω χαζεψει εντελως μιλαμε!!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπεεεεεραααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!

Βουδα κοιτα να ηρεμησεις τωρα που θα καθεσαι ναι; κ να ξεκουραστεις!!!!!!!!!!!

Γιωτουλα κ ΚΑτερινακι;;;;;;;; τελικα δεν ξερουμε τι θελουμε!!!!!!!

κ εγω καπως ετσι ειμαι....!

Ειμαι μονη μου γκρινιαζω θελω παρεα...ειμαι με κοσμο με κουραζουν θελω να ειμαι μονη μου!!!!χαχα ανισσοροπη αγαπη μου!!!!!!!χαχα

Μονο με την μαμα μου θελω να ειμαι...κ μονο με αυτην περναω καλα....

ε...κ εννοειται κ με τον αντρα μου...κ τον σκυλο μου!!!!!χαχαχαχ

Τζορτζια..τωρα βρηκε να βγει ο ηλιθιος κ αυτος;;;;;;Υπομονη κ νομιζω οτι θα περασε μετα ε; τι σου ειπε ο γιατρος;

Κοριτσακιαααααααααααααα μωλις πηγα στα lapin κ πηρα το ρελαξακι του ζυμαρουλη μου!!!!!!!!!:D:D:D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κατερινακι μου....ευχαριστωωωωωω....

με το καλο να πατε να παρετε τα ψωνακια της κορακλας σας!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

Καλα ψωνια να εχετε....κ μην κουραστεις πολυ ναι;


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

εννοειται οτι δεν θα κουραστω αλλωστε δεν εχω και πολλα περιθωρια με τον κερβερο αντρουλη απλα μετα απο τοσες μερες εγκλεισμου καταλαβαινεις πως μου φαινεται μια βολτιτσα:D

Επεξεργάστηκαν by katerina23

tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Μεγεια τα καινουρια πραγματάκια, ramonitsa.

Inka κι εγω νιωθω μια κουραση σημερα, νυσταζω συνεχεια, και τα μωρα με πιεζουν πολυ δυνατα και με ποναγαν καποιες φορες. Κι αυτο με το συνάχι. Μπουκωμενα ρουθουνια, και βαριανασαινω σαν σκυλος οπως το λες, η καλυτερα αρκουδα!!!!!!!Επειτα σημερα προσεξα πως ενα φοραματακι που φοραγα κοντηνε κιαλλο λογω της κοιλιάς. Ασε που καμοια φορα μαζι με τις ανασες κάνω κατι σα ροχαλιτο.

Και κάτι πιο πυπερατο για να γελάσουμε. Δυο μερες τωρα βλεπω πονηρα όνειρα!!!!!Χτες ειδα πως τον επιανα.......του αντρα μου κλπ κλπ και τι μου πε σημερα. Μου λεει χτες το βραδυ οταν κοιμωμουν οτι ειχα βάλει το χερι μου εκει και τον χουφτωνα!!!!!!!Ελεος πια!!!!!Κοκινισα. Τι ορμες ειναι αυτες!!!


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...