Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ela vre elita einai dinaton na vlepeis teties tainies??..ego kinoumena sxedia vlepo kai klaio...

Ελα ντε και μου λεει ο άντρας μου να βάλει καμοια άλλη και εγω η μαζώχα του λεω όχι αστη αυτη θέλω ενω είχα λιωσει απο το κλάμμα κι ακομα δεν ειχα δειξει τιποτα απλα στην ιδεα και μονο


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Πειτε καμοια ιδεα, για σουτιεν πιο φτηνα. Εχει περασει ένας μηνας ποχω παραγγειλει απο τη λαρεντουτ και τιποτα. Στο τελος θα τα στειλουν κι εγω θα γενναω. Ειναι το μονο που δεν έχω βάλει στη βαλιτσα, με βλεπω με εξωβυζα, δε θα φοραω τιποτα απο μεσα στο τελος, χυμα το βυζι,


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Α Ινκακι ήθελα να σου πω πως και εγω αγχωνομαι και φοβάμαι ειδικα αν ο άντρας μου φευγει και ξερω πως θελει καμοια ωρα να ερθει ως εδω φοβάμαι μην με πιασει τιποτα και δεν ξερω τι να κάνω. Λειπει και ο αδερφος του που μενει Πειραια τωρα σε περιπτωση που γινόταν κάτι. Απαπα!!!


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και μια γνωμη βρε κορίτσια, ποσο μπορεις να προσεχεις να μην κολλησει αν πας να δεις ενα παιδάκι που είναι άρρωστο?Δεν ειμαι ακαρδη κι εγω στεναχωριέμαι, ο μικρος του άντρα μου (απο τον προηγουμενο γάμο), είναι με πυρετο απο προχτες, και σημερα θα έλεγε ποιημα και θα πηγαινε ο αντρας μου να τον δει, αλλα τελικα εκανε πυρτο ακι δεν τον πηγαν σχολειο, και λεει ο άντρας μου να πάει να τον δει λιγο και να φοραει λεει μάσκα και τέτοια γιατι θα τστεναχωριεται, και να του δωσει και το δωρακι του για τα Χριστουγεννα γιατι δε θα μπορουμε να τον δουμε αφου είναι άρρωστος. Εμενα με έχει πιασει φόβος όμως μη μου φέρει κάνα μικροβιο. Του λέω και άλλη φορα πηρες ιο απο τον μικρο ξοφαλτσα και μετα αρρωστησα εγω πιο βαριά.Πειτε μου μια γνωμη, δεν ξερουμε τι ιο έχει πάντως.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται κ αν ηταν το δικο σου παιδι στο σπιτι..δνε θα μπορουσες να κανεις τιποτα....αναγκαστηκα!!!!!

τωρα ομως μπορεις να το αποφυγεις ρε κοριτσακι....

κ εμενα ο γιος του αντρα μου...αππο τον προηγουμε γαμο....ειχει τον ιο..την γριπη των χοιρων, πηγε η μαμα του κ του εκανε την εξεταση...

ουτε εγω ουτε αντρας μου ηρθαμε σε εαφη μαζι του για 2 βδομαδες....οχι μην κολλησει εμας....δεν με ενδιαφερε αυτο σιγα...αλλα τωρα που ειμαι εγκυος φοβομασταν οσο ναναι...

Του εξηγησε η μαμα του κ ο μπαμπας του τον λογο που δεν πρεπει να ερθουμε σε επαφη...κ το παιδακι καταλαβε..ειναι βεβαια κ 11 χρονων ετσι; αρκετα μεγαλο για να καταλαβει!

Θεωρω οτι μεχρι να γινει καλα το παιδακι...να μην το δειτε ....απλα να του εξηγησετε με ωραια τροπο τον λογο!


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τι κανει ο κοσμος ινκακι;;;;;;;;;;;;;;;

καλε δεν το καταλαβα αυτο που γραφεις;;;;;;;;;;:confused::tongue:


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια θέλω να φύγω....

Να σχολάσω και να πάω σπιτάκι μου να ξεκουραστώ για να πάω στο γιατρό να δω το μπεμπάκι μου....


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...