Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

kalimera manoules!!!!!!

xtes tin araksa oli mera ston kanape ....kai to vradi kserathika ston ypno ....eimai mia xara ..den ponaei i koilitsa kai glitosa kai ta yutopar ....ypomoni se dyo evdomades beno ston mina mou ...kai as exi oses sispasei thelei ..tha exei pahinei kai i foufoula me ta glyka pou troo...

itan na pao xtes gia eksetaseis alla ipa na ksekourasto ligo opote isos pao tin alli evdomada pou exei adeia o adroulis na mou kanei parea stin kabili .

isaste tyxeres pou vlepete ta morakia sas ...ego 12 ianouariou tha to do!tha einai megali kopela pia ...etsi tin niotho stin koilia mou !!!!!

ramonitsa,den katafera na do tis kourtines ..tha ksanampo ...

koritsia ,me exei piasei ligo ena agxos ...tou typou ...an me piasoun oi ponoi...isos epidi lipei o giatros ....den ksero ...eseis ?

den ta evala ta epiplakia me petaei ekso grrrrrrrrrrrrrrrr!!!!tha ksanaprospathiso!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα κορίτσια!!!!Εφτασαν τα Χριστούγεννα,θυμάστε από το Σεπτέμβριο αυτό λέγαμε ΄πότε θα φτάσουν για να είμαστε πιο κοντά στα μωράκια μας!

Ελίτα τέλειο το δωματιάκι ,Ramonitsa και το χαλί πολύ ωραίο αλλα θα είναι τσουχτερή η τιμή φαντάζομαι...

Ινκα κι εγώ που παίρνω εδω και μια εβδομάδα το yutopar και τα μαγνήσια αγανάκτησα να μετράω χάπια αλλα λέω άντε να περάσουν οι τρεις εβδομάδες που λέει ο γιατρός και μετά οποτε και να βγεί η μπέμπα δεν με νοιάζει!

Αντε να κατέβουμε όλες σήμερα για ψώνια !!!!!!!!


mz6Up2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααααααααααααααα...μανουλες!!!!!!!!!!!!!:D

Ευχαριστω πολυ...!!!!!!!

μαρακι πας εκει που λεει προιοντα...επιλεγεις χαλια disney χειροποιητα..κ ..ειναι το ενα αρισετρα 1301 κ το αλλο 1302 δεξια...

Ινκακι ..μπραβο που ξεκουραστηκες!!!!!Καλε..; πολυ μου αρεσει το φουφουλα..χαχα

το κοστος του χαλιου του 1.40χ2 εχει 168 ευρο

κ το 1.60χ2 εχει 220 ευρο......

Μαρακι σημερα ειπαν οτι θα μου την φερουν την αλλαξιιερα.....για να δουμε θα εχουμε κ σημερα show;..χαχα

Σημερα πηγα κ εκανα τις εξετασεις μας..αιματος κ τετοια...κ εκανα κ ενα τριπλεξ καρδιας..κ οταν τελειωσε ο γιατρος...του ζητησα χαρη να δω κ λιγο τον ζυμαρουλη μου..χαχα μου τον εδειξε λιγακι..αλλα στον υπερυχο του δεν καταλαβα κ πολυ....εχει χωσει ο μικρος το κεφαλι του στην λεκανη μου καλε...για αυτο με πονανε τα ποδια μου αναμεσα ...ειδικα οταν ειμαι ξαπλωμενη πλαγια για πολυ ωρα κ παω να σηκωθω....αμαν αμαν ..κανω...χαχα

ετσι τωρα μου ειπε αυτη..για να δουμε τι θα μου πει κ εμενα αυριο ο γιατρουλης μας!;) Ανυπομονωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!

τελικα το πρωτο χαλακι δεν υπαρχει..αρα θα παρω τον δευτερο....

Πολλα φιλια ομορφες!!!!!!!! :D:D:D

Επεξεργάστηκαν by ramonitsa

 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

silvi mou,2 evdomades den einai tipota ..ego 2 mines me ksipnitiria tin nixta kai tetia ....alla den me niazei ayto ...einai pou diavasa oti kanoun kai ta mora mas taxikardia kai stenoxorithika ...einai leei kalo prin tin genna na to exeis kopsei 2 evdomades prin .

ramonitsa mia xara i timoula gia xiropiito !!!super!!!!ante me geia !!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια τελευταία μέρα στη δουλειά σήμερα και ακόμα δεν έχω internet στο σπίτι...:confused::confused:

Τι θα κάνω??? Πώς θα σας παρακολουθώ???

Πρέπει να χώσω τον αντρούλη μου για να το συνδέσει...


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚαλημερΑ ΜΠΕΜΠΟΥΛΕς ΚΑΙ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΔΕς!!!!!!!

Βλεπω ολες μεγαλωνουμε. Τα μικρα οταν κουνιουνται ντρανταζομαι ολοκληρη, αυτο παει να πει πως σιγουρα θαχουν παρει κιλάκια. Αυριο θα πάμε κι εμεις για υπερρηχο.

Ινκα ξεκουραση χρειαζόσουνα, κι εγω το πρωι ειχα πονάκια δεξια, αριστερα και χαμηλα, ο μπεμπης κουνιοτααν και πιεζε.

Ωστοσο η μπεμπα απο πάνω με εχει στειλει ειναι τρομερο ολο πιανω το χερακι της, ενα μικρο καρουμπαλακι σα γροθιτσα όλο παιζει όλο προεξεχει και της την χαιδευω και εχει πολύ δυναμη, το μαξιλάρι που βαζω αναμεσα στα πόδια μου το ενιωθα να κουνιέται το πρωι.

Ραμονοτσα ομορφα τα χαλάκια, μακαρι ναχα κι εγω χώρο να εστρωνα, αλλα με δυο κουνιες στο δωματιο δε θα φαινόταν χαλάκι, μονο πατακι χωραει εκει μέσα.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Λιτσακι αν εχει ασυρματο ρουτερ το κομπιουτερ σου κοιτα μηπως βρεις κανενα δικτυο ξεκλειδωτο απο κάνα γειτονα. Αντε να ξεκουραστειτε λιγο τα κοριτσια που δουλευετε. Καιρός ήταν , χαρας το κουράγιο σας.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Έχω ασύρματο router και σύνδεση στο internet εδώ και 3 χρόνια (το πληρώνω! - on telecoms) απλά δεν τα έχουμε συνδέσει-ενεργοποιήσει (ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ???)


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Ελιτακι....δεν πειραζει..εσενα θα το στολιζουν τα μωρακια σου το δωματιακι.,...

ειναι κ τοσο γλυκο...τα αυτοκολλητακια σουπερ ειναι.....αντε να το χαρειταιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D

Ναι Ινκακι..ειναι σουπερ ..οντως οι τιμες..κ εγω πιο ακριβα τα περιμενα...επειδη ειναι χειροποιητα...τα αλλα της μηχανης ειναι απαραδεκτα.....σαν συνθετικα ειναι....χαλιαααααααα

Λιτσακι...εδω παλι θα ειμαστε σε λιγες μερες ..να μετραμε μερες...χαχαχχα;)


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Έχω ασύρματο router και σύνδεση στο internet εδώ και 3 χρόνια (το πληρώνω! - on telecoms) απλά δεν τα έχουμε συνδέσει-ενεργοποιήσει (ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ???)

απαπαπααααααααααααααααααα...χαχα

τρομεροι ειστε καλεεεεεεεεεεεεεεεε:lol::lol::lol::lol::lol:


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Εχτες επαθα μια κριση. Βλεπαμε την ταινία με την Μισελ Φαιφερ, For my sister , που ειναι ένα κοριτσακι με λευχαιμία και οι γονεις για να μπορεσουν να την σωσουν κάναν εξωσωματικη για να κάνουν κι αλλο αδερφακι που να ειναι συμβατα τα βλαστοκυτταρα και λοιπα, γιατι αυτων δεν κάναν αλλα περνωντας τα χρόνια υποτιθεται πως η αδερφουλα αντεδρασε και οταν της ειπαν να δωσει το νεφρο της δεν ηθελε και τους μηνυσε και καλά. Το θεμα ήταν ομως πως το παιδί είχε 10 χρονια ποι αντεξε με την αρρωστια και έκανε συνεχως εγχειρησεις και μαζι και η αδερφή της που κάθε φορα της έδεινε κάτι, μυελο, διαφορα. Ενιωθε λοιπον πως την εκαναν γιαυτο για να της παιρνουν και να δεινουν. Η καταληξη ηταν πως εγινε δικη αλλα στην πορεια αποκαλυφθηκε πως το κοριτσακι που ηταν άρρωστο επεισε τη μικρη της αδερφη να πάει κοντρα, να αρνηθει να δωσει το νεφρο γιατι ειχε κουραστει και ήθελε να λυτρωθει, να πεθάνει, δεν αντεχε άλλες επεμβασεις, και ήδη ειχε επιδυνωθει η κατασταση της αλλα φυσικα η μανα ήθελε να εξαντλησει κάθε ενδεχόμενο και δε μπορουσε να αποδεχτει το ότι έχανε την κόρη της. Αυτα μια μικρη περιληψη, αξιζει να την δειτε. Αλλα κορίτσια εγω με το που ξεκινησε η ταινία και έδειχνε το κοριτσακι που γινόταν χειροτερα και τη μαμα που γινόταν ράκος, με ρώτησε ο άντρας μου κάτι και ενω είχα βουρκωσει μπιγω κατι κλάμματα, με λιγμους, δε μπορουσα να σταματησω. Δε μπορουσα να το ερμηνευσω πιο πολύ φοβηθηκα, για τα μωράκια μου και αυτες τις κωλοαρρωστιες. Ειλικρινα δεν τοχα ξαναπαθει αφου με πηρε αγκαλια και έκλεγα με αναφυλιτα


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Έχω ασύρματο router και σύνδεση στο internet εδώ και 3 χρόνια (το πληρώνω! - on telecoms) απλά δεν τα έχουμε συνδέσει-ενεργοποιήσει (ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ???)

Καλά δεν παιζεσαι!!!!δΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΡΩΣΕ ΤΟΝ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!!


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

elita ,nai eimai kalitera tora...

fantazome ti tha pernas me ta dyo ....ego ponao arketa otan xonete sta plevra mou ....nai merikes fores kanei kati san sismo e?tin niothei kai o adras mou tin nyxta sto krevati ...ki ego trantazome olokliri!!!!!

pos tha valo fotografies ?

Κανονικα μπαινουν κι εδω κατευθειαν αλλα δεν τα καταφερα, εκανα το άλλο, πας στον πινακα ελεγχου εκει που λεει αλμπουμ, φωτογραφιες και κατεβαζεις τα αρχεια που θες για ψαξτο λιγο. Μεχρι 15 φωτος λεει


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...