Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

mummycool oπως λενε οι ''παλιες'' όταν τελειωνουν όλα την κοπτοραπτικη ουτε που την καταλαβαινεις... εξαλλου δεν θα εξακολουθεις να εισαι ναρκωμενη με την επισκληριδιο?

και ναι Μαρια τα νερα σπανε σε λιγες περιπτωσεις... εξαλλου εσυ θα μπεις νωριτερα, ετσι δεν ειναι ?? Οποτε μην αγχωνεσαι γι'αυτο, γιατι οι πιθανοτητες να σου συμβει ειναι ελαχιστες...

Πηρα πριν λιγο στο ληξιαρχειο που ειναι μεσα στο Ιασω και ρωτησα τι χαρτια χρειάζονται για να δηλωσουμε τα μωρακια μας... Μου ειπαν πως θελει Ληξιαρχικη πραξη γαμου πρωτοτυπη (με την μπλε σφραγιδα) και τις 2 ταυτοτητες (φωτοτυπια και τις πρωτοτυπες). Νομιζα πως θα ηθελε πολυ χαρτουρα αλλα μονο αυτα λεει... Οσο για το χαρτι προσδιορισμου του επωνυμου, μου ειπαν πως αν το μωρο παρει το επιθετο του συζυγου δεν χρειαζεται... Λεω να παω σε ενα ΚΕΠ να βγαλω την Ληξιαρχικη να μην τρεχουμε τελευταια στιγμη... Μπορω και απο τηλεφωνο? Ξερει καμια?


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κι εγώ μπερδεύτηκα με τα χαρτιά...

ήξερα ότι θέλανε πιστοποιητικό οικ. κατάστασης και είχα πάρει από το ΚΕΠ αλλά είπα να ζητήσω κι ένα φρέσκο γιατί αυτό που είχα το χα βγαλει παλιά και μου παν στο ΚΕΠ ότι πλέον το ζητάει το ληξιαρχείο αυτεπάγγελτα....


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα ομορφουλες.

Ουφ ειμαι κομματια. Εκανα το μπακλαβα και ένα παστιτσιο μιας και ειχα ετοιμο κιμά. Θα φαω και θα πάω να κοιμηθω λιγακι.

Ακουω που λετε για καλυντικά

Εγω εχω πάρει της chicco ένα κρεμολουτρο, ένα λαδάκι απο welleda απο μια κοπελα εδω στο φορουμ.Θα παραγγειλω και αφρολουτρο απο εκει γιατι μου φαινονται πιο αγνα. Κρεμες έχω μια sudocream αλλα μονο αν χρειαστει. Θα προσπαθω να τους κανω μασαζάκι με το λαδακι γιαναιναι ενυδατομενα και για να ηρεμουν. Για αρχη ίσως χρησιμοποιησω μόνο αμυγδαλελαιο μου πε η αισθητικος πως ειναι το πιο ουδετερο και δεν θα εχουν φοβο να ερεθιστουν για την αρχή και σιγα σιγα να βάλω λαδάκι πουχει και άλλα μεσα, όπως, χαμομηλάκι, ή καλεντουλα.Πάντως μουπε οχι jonson


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα χαρτια που λετε πρεπει να τα εχουμε μαζί ε?Αλλη βλακεια και αυτο, σε ησυχία δε μας αφηνουν.

Μεχρι στιγμης ο μπακλαβας, φαινεται σουπερ. Αν πετυχει θα σας πω τη συνταγη. Αλλα καλυτερα να την φτιαξετε μετα την γεννα, γιατι είναι μπελαλιδικη.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

αντε κουκλες πάλι μονη εμεινα, θα τα πουμε το απογευμα, λειπετε όλες, ο μπακλαβας θελει αλλα 10 λεπτακια αντε και νυσταξα και η μικρη καπως την εχει δει και όλο μποξ παιζει, μιλάμε για δυναμη όχι αστεια.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

http://koumiotis-andron.blogspot.com/2009/12/blog-post_19.html

Αν θελετε να δειτε φωτος και πληροφοριες για τον μπακλαβα Κυμης και έχει και δυο συνταγες, του Μαμαλακη είναι καλυτερη νομίζω με καποιες μικρες διορθωσεις, θα σας πως καποια μυστικα που δε γραφει. Και εκει που λεει να ανοιξετε φυλλο, πειτε του να το ανοιξει αυτος.... πλα΄κα κάνω απλά χρειαζεστε περιπου 60 φυλλα, δηλαδη 2 κιλά και κάτι εγω πηρα γιατι μερικα μπορει να σας σπάσουν ναχετε να βαλετε.Αντε φιλάκια


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

koritsakia mou ego eimai se ksekourasi simera giati olo to vradi den koimithika..ponage i koilia mou ... ..me epiase kai ena agxos oti tha geniso ...kai pos tha einai otan tha geniso ...kai tetia .

simera eixa 5-6 sispaseis mexri stigmis ...alla exoun irremisei tis teleytaies 2 ores ...mono an zorisei tha paro ton giatro til ..giati den thelo na arxiso pali ta farmaka ...nomizo an ksekourasto simera tha einai kala ...

ego pira apo tin thanopoulo afroloutraki kai shampoo chicco .exo kati digmatakia tis nivea gia body cream kai mia alli pos tin ipate sudo ...kati ..tha stamatiso edo ...giati dinoun digmata kai sto maieytirio kai panes kai tetia opote tha exo xrono na psoniso ta sosta!!!!ayto me to ladaki mou aresei poly ...masazaki stin foufoula mou e?

pira kai moromantila ...!!!!

elita ti kouragio einai ayto ?ego simera efaga ..psomi me tyri ,psomi me tyri,psomi me tyri ligo psomi sketo ,ligo tyri sketo kai poly voutiro !!!!!!!mexri pou eskasa ..kai nystazo pali....

sas filo!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μιας και μουρθε ορεξη και χάρηκα που βγηκε ωραιος ο μπακλαβας έβγαλα μια φωτο και έβγαλα και λιγο απο το δωμάτιο, απλα μας λειπει η μια κουνια, ετσι και αλλιως θα μπουνε εκει πιο μετα.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον επειδη δεν τα καταφερνω με τις φωτος, τις εβαλα σε αλμπουμ, θα κανετε κλικ στο ελιτα και εμφανιζει μια φωτο καντε κλικ και θα δειτε αλλες 4. Ο μπακλαβας δεν κατεβαινε, μονο το δωματιακι.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


koritsia kalispera,

kaname kai to doppler kai mpikame sth teliki euthia. o mpemphs mas htan 2380gr kai ola einai ok. orimansi plakounta grade 2. ta aimopetalia mou enoite oti sinexizoun na peftoun opote mallon pame gia toketo xoris anesthisia. xalali sto mwro mou gero na einai kai den peirazei tha perasi kai auto. o mikros einai me to kefali pros ta katw alla einai psila akoma. tha ton ksanadoume stis 7/1.

meta o antroulis mou me phge gia psonia kai peirame diafora pali gia to mpemph mas kai etsi ksexastika ligo.

auta apo mas.

filakia

Link to comment
Share on other sites

kardoula,sigxaritiria gia ton bebi sou!!!!!kai gia sena na sou eyxitho me ena pono!!!!!!ksexase to kai mi to skeftese ....palia etsi genagane i mamades mas ...kai ales eixan ena pono ,ales perissotero ..einai kai ston giatro kai stin maia kai se esena !!!!!!

simasia exei na kanoume gera morakia kai na imaste ki emeis geres na ta xaroume!!!!!!

tora tha ton vlepeis ...kathe evdomada!!!!!!!super e???


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...