Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 21/9/2024 at 10:22 ΠΜ, Cristina93 είπε:

      Καλημέρα σε όλες/ους! 
      Ξεκινάω σήμερα τον πρώτο κύκλο εξωσωματικής στο Έλενα με gonal 225 και θα προστεθεί αργότερα orgalutran (Ganirelix). Χθες όμως ο εμβρυολόγος του νοσοκομείου δεν βρήκε καθόλου σπερματοζώαρια και θα πρέπει να σκεφτούμε αν θέλουμε να ξεκινήσουμε με προοπτική κατάψυξης των ωαρίων ή με δότη. Εμείς γνωρίζαμε τον Ιούνιο ότι υπάρχουν 50 χιλιάδες σπερματοζωάρια τα οποία τον Σεπτέμβριο μειώθηκαν σε 10 χιλίαδες και πλέον μηδέν μετά από αγωγή με clomiphen citrate που έδωσε στον σύζυγο γυναικολόγος από ιδιωτικό κέντρο εξωσωματικής στο Χαλάνδρι. Να πω επίσης ότι εγώ έχω αποφραγμένες σάλπιγγες, πολύ χαμηλή ΑΜΗ και έχω κάνει εγχείρηση στη μήτρα συν κάποια ακόμα θέματα που δεν πιστεύω να επηρεάζουν πολύ. Ψάχνουμε έναν καλό ανδρολογο ουρολόγο στην Αθήνα ή και ενδοκρινολόγο με ειδίκευση στην ανδρική υπογονιμότητα για να μας πει τι να δοκιμάσουμε ως την επόμενη προσπάθεια. @Kiddo επειδή είδα ότι έχεις κάποιον θα μπορούσες παρακαλώ να μου στείλεις. Κάθε σχόλιο και για τα υπόλοιπα που αναφέρω είναι ευπρόσδεκτο! Η ύπαρξη αυτού του forum με βοήθησε πολύ τους τελευταίους 6 μήνες και ευχαριστώ πραγματικά για όλα!      

      Καλησπέρα καλή επιτυχία εύχομαι 🥰 επιτρέπεται να μας πείτε ποιος σας ανάλαβε στο Έλενα και με ποιο τρόπο ενδεχομένως γίνεται η παραπομπή ; Πόσο καιρό σας πήρε για να ξεκινήσουν την διαδικασία ; 

      Σας είχαν αναφέρει σπερματεχγυση ; Η απευθείας εξωσωματικη ;

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια!! Μια χαρα σας διαβαζω!!!

mumycool και στα 100 σου παντα χαρουμενη κ΄ευτυχισμενη!!! Και του χρονου με τον αγοραρο αγκαλια!!!!

Κοριτσια λογω ζαχαρου θα σας πω οτι δε μ΄αρεσουν καθολου οι κουραμπιεδες και τα μελομακαρονα!!! μπλιαχ!!!! Αληθεια ποτε εχουν ημερομηνια λήξης χααααχαααα !!!!!!περιμενω πρωτα να γεννησω και μετα θα αλλαξω γουστα!!!

Σημερα ηρθε μια φιλη μου απ΄αυτες που εχουμε απ΄το σχολειο περασα πολυ ωραια!!! Φαγαμε καθησαμε ειπαμε του κοσμου τις μπουρδες και για το γκομενο που θελει να ξεφοτρωθει τ΄αναλυσαμε ολα!!! Αισθανθηκα για λιγο 15 χρονων!! και mumycool ειμαι 34!!!

Αυτα φιλακια περιμενω τον αντρουλη μου τωρα να γυρισει απ΄τη δουλεια!

Καλο απογευμα σε ολες!!!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας κορίτσια!!!

Ελπίζω να είστε όλες καλά γιατί από μια γρήγορη ματιά που έριξα στα παλιά μηνύματα μάλλον ...ευχέλαιο χρειάζεται! Ευτυχώς είμαι μια χαρά, ανυπομονώ να κλείσουν τα σχολεία για να χαρώ τα παιδάκια μου που περιμένουν το αδελφάκι τους με τρελλή αγωνία. Ελπίζω να διατηρήσουν τον ενθουσιασμό και μετά την γέννηση του. Πάντως το μικρούλι μου δεν είναι πια και πολύ μικρούλι... Πριν 6 μέρες ήταν κάτι παραπάνω από 2 κιλά! Και ΄γω σκέφτομαι να κάνω γλυκά αλλά επειδή μου είπε ο γιατρός να προσέχω λίγο ( η καμπύλη μου δεν ήταν παθολογική αλλά ήταν αρκετά υψηλή) σκέφτομαι πως δεν θα αντέχω στον πειρασμό. Πολλά φιλιά προς το παρόν!

P.S. mummycool χρονια πολλά, από ότι κατάλαβα γιορτάζεις σήμερα. Μην πτοείσαι από την ηλικία, εγώ σε καναδυο μήνες κλείνω τα 36 αλλά έχω την εντύπωση πως είμαι ακόμη ...26 απλά με λίγες περισσότερες ευθύνες!

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια σας ευχαριστώ και πάλι για τις ευχές σας!

δεν έχω κανένα πρόβλημα με την ηλικία μου (νομίζω...χα χα χα) και ποτέ δεν είχα...απλά είναι αυτά τα άντα που αρχίζουν κ εδραιώνονται!!! μια χαρά είμαι!!!! ετοιμάζω το τσαγάκι μου και θα καθήσω σπίτι με τον αντρούλη μου!!!!!!!!!


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οντως η elita εχει να μπει μέρες..

Ιnka τα 10 κιλά τα άφησα στο μαιευτήριο και τα υπόλοιπα τα έχασα σε σχεδόν 6 μήνες!! Έκανα και 10 χρόνια πρωταθλητισμό και ίσως αυτό παίζει ρόλο!!! Πάντα ήμουν πολύ αδυνατη.. Πάντως όσο σκεφτομαι οτι η μαμά μου σε μένα πήρε 7 κιλά με πιάνει κατάθλιψη...


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια !!!

Mummycool χρονια πολλά να τα εκατοστήσεις και του χρόνου να σβήσεις τα κεράκια με τον γιο σου!!!!!!!!!!

Τι κάνετε όλες σήμερα; Εγώ χθες πήγα και πήρα το κρεβάτι και την συρταριέρα της μπέμπας ! Τώρα μου την φέρανε σπίτι και είμαι πολύ ενθουσιασμένη , την συναρμολογεί ο αντρούλης μου μέσα και θα πάω σε λίγο να την δω.

Τι ωραία που πλησιάζουμε,σήμερα ψώνισα ,πήρα 2 ζευγάρια πιτζάμες και μια νυχτικιά ,σουτιέν θηλασμού, βρακιά τεραστίων διαστάσεων,κάλτσες ,παντόφλες και πιστεύω με μια επιδρομή ακόμα αύριο στα μαγαζιά θα τελειώσω με την βαλίτσα.. αντε γιατί οσο βαραίνω χειροτερεύω και δεν μπορω να γυρνάω στα μαγαζιά ,έχει και παγωνιά -1 έιχε το πρωί!

Οταν θα τελειώσω το δωμάτιο θα σας βάλω φωτογραφία! Τώρα πρέπει να ψάξω για φτηνό χαλί ,φτηνή κουρτίνα και ενα φτηνό φωτιστικό για το δωμάτιο της γιατι όσα λεφτά είχα τα έχω ήδη ξοδέψει για τα έπιπλα ,το πάντα κτλ... καταλάβατε αφραγκη έμεινα πάλι!


mz6Up2.png
Link to comment
Share on other sites

Σιλβυ, με γεια τα επιπλακια σας!!!!! Κοριτσια μακαρι η και η Elita να βαριεται να μπει γυρω στις 15 Γεναρη ειχε πει να γεννηθουν τα μπεμπε αν δεν κανω λαθος!!!

Η ramonitsa λετε να πλακωσε κανεναν απ΄τους μαστορους θυμαστε τι ειχε παθει με τις κατασκευες και τα επιπλακια κ΄ηταν αρπαγμενη τελευταια!!! Μακαρι να ναι καλα και ας βαριεται να μπει!!!

Γλιτωσα τις ινσουλινες κοριτσια με το κολωζαχαρο ειναι καλες οι τιμες ευτυχως και θα το μετραω πλεον μετα το φαγητο!!! Δοξα το Κυριο!!!!!!!!!

Αυριο παω για τις γνωστες μηνιαιες εξετασεις για να δουμε τι θα γινει!!

Φιλια παω για μπανακι!!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!

Mummycool ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ !!!!!!!!!!!! Με το καλο ο παληκαρος σου να ερθει..να εισαι παντα ευτυχισμενη ...κ πλύμηρρισμενη απο αφθονη αγάπη!!!!!!!!!!:D

Ινκακι..εδωωωωωωωωωω ειμαι...απλα ετρεχα μωρε με τις δουλειες εδω κ δεν ειχα χρονο...ευτυχως την αλλαξιερα θα μου την φερουν την Τεταρτη υστερα απο χοντρο πιεσμα κ χωσιμο..αμ πως;χαχα

Καλο φαγωτοι οι κουραμπιεδες.....;) να δω εγω ποτε θα τους φτιαξω.....!τα μελομακαρονα μου παντως τα τσακισαμε....χαχα

Τζορτζια μου ετοιμη ημουνα για σαματα..αν δεν γινοταν η δουλεια μου..χαχα

Mummycool τα ειδα τα site, ευχαριστω πολυ...εχει πολυ ωραια πραγματακια ..αλλα δεν καταλαβαινω γρι Γερμανικα....

Θα παω αυριο στην βιοκαρπετ να δω τι παιζει απο χαλια..κ απο μουρτινες θα δω....

Πέμπτη εχουμε γιατροοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!γιουυυπι...Επιτελους θα δω τον ζυμαρουλη μου...ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΜΟΥ!!!!!!! Ανυπομονω να τον παρω αγκαλιτσα...το παιδακι μου!!!!!!:P

Η Ελιτουλα ελπιζω να ειναι καλα το κοριτσακι......!

Φιλακια πολλα σε οοοοοοοοοολες κ στις κοιλιτσες σας!!!!!!!!!:D


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσακια συγνωμη που εκανα μερες να γράψω. Σας διαβάζω ομως. Μπηκα τωρα και ειδα που ρωταγατε για μενα και συγκινήθηκα. Καλά ειμαστε και εγώ και τα μωράκια, έχω τρομερη ενέργεις. Απλα ολο το σκ, τη μια κάνμε δουλίτσες σπίτι, την άλλη βολτουλες στα μαγαζιά, σημερα έκανα κουραμπιέδες, μετα πάλι βολτουλα,τωρα ετοιμαζα υλικα για να κάνω αυριο μπακλαβα που μεχει πιάσει. Εχω ενθουσιαστει γιατι τον φτιαχνω πρωτη φορά και με βοηθαει και ο αντρουλης. Μου πηρε ωραιες παντοφλίτσες κροκς με γουνάκι για το μαιευτηριο, μου καθαρισε όλο το σπίτι και οπου υπηρχαν υγρασίες, ελαμψε ο τόπος. Απο ενεργεια όπως βλεπετε είμαστε σουπερ. Μπηκα λιγο στο ιντερνετ και στο msn κάποιες μέρες απλα επειδη κατεβαζε ο άντρας μου ταινίες δεν πολύ καθόμουν στον υπολογιστή.

Ανταλλαξαμε τηλ με mummycool kai kardoula έτσι αν γίνει τίποτα θα μαθετε τα νέα.

Αυριο πριν να ξεκινήσω το μπακλαβα θα μπω να τα πουμε. Συνηθως όταν μπαινω λειπετε οι πιο πολλές.Φιλάκια πολλά γκαστρουλίτσες, να βγάλω και καμοια καινουρια φωτο γιατί όσο ναναι μεγαλώνουμε.

Α την Πέμπτη θα κάνω επαναληπτικο ντοπλερ για να δουμε αν ολα παν καλά.

Και για να μην το ξεχάσω, ο άλλος λογος που χάθηκα και το προτείνω σε όλες, κορίτσια, ινκακι, κάνε καμοια κουρα ομορφιας, εγω του ειπα του άντρα μου να μου κάνει δώρο, για τις γιορτες, να φτιάξω τα νυχάκια, μαλλάκια, αποτρυχωση και έκαν και καθαρισμό προσώπου. Τα έκανα όλα, και ειδικα με την αποτριχωση (ειχα να κάνω 3 μήνες) ένιωσα πολύ σεξι και ωραια, ξαλάφρωσα. Αλλος άνθρωπος ένιωσα. Θα τα κανα μετα τις γιορτες αλλά είπα ασε μη δεν προλλάβω. Και τακανα τώρα.Πουρχονται και γιορτες. Αυτα σας ζάλισα. Αυτα παθαινει οποιος εξαφανίζεται χιχι!!!!

Η μπέμπα κάθε μερα μου χώνει δυνατα χτυπηματακια και όλο με γαργαλάει, στην κοιλίτσα, έχει δυναμη, η άτοιμη.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανουλες και μπεμπάκια!!!!

mammycoolτο 78 εισαι; Ελα βρε τα 32 ειναι πολυ ομορφη ηλικια.. εξάλλου τωρα εισαι και μαμα!!!

ελεονορα μια χαρα η ζουζουνα σου, για την διατροφη σου τι σου ειπε; συνεχιζεις ετσι κανονικα;Οι 56 μερες ειναι ημερολογιακές σωστα; Εμενα η συλληψη ειναι 17 του μηνα και ο γιατρος του ικα με δηλωσε 23!! εν ολιγης 6 μερες μετα!! γκρρ!!! Εχω μεγαλο αγχος για τα ποσα λεφτα θα παρω.. βλεπετε δεν με δηλωναν ολα τα λεφτα μου, συν του οτι δεν ξερω αν θα βγειμε τον τελευταιο μου μεικτο μισθο που ειχε και το ε πιδομα γάμου μεσα!

Λιτσάκι υπομονη, ελπιζω να στα επιστρέψουν συντομα. Παντως στο καφε με τις αγορες ιντερνετ διαβασα πως μια κοπελα τα παρελαβε τα πραγματα ενω της ειχαν πει πως ακυρωθηκε η παραγγελεια της!!

mammycool με εσένα τι εγινε;

Οπως βλεπεται το θεμα με τα κιλα το παραβλέπω!!!!! :)

riaili μαι χαρα το ζουζουνι σου!!! Υποθετω πως δεν δουλευεις ετσι θα ευχαριστηθεις τα παιδακια σου οταν κλεισουν τα σχολεια ε; Γιατι οι περισσοτερες μαμαδες εχουν προβλημα οταν κλεινουν τα σχολεια!!

Ελιτακι τα κοριτσακια ειναι παντα πιο δυνατα!!! και η δικια μου με τσακιζει!!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Κουκλίτσες καλημέρα!!!!!!!!!!!!

Χαίρομαι που όλα τα κορίτσια είστε καλά! Όσες αργείτε να μπείτε, όποτε μπαίνετε λέτε απλά μια καλημέρα να ξέρουμε οι υπόλοιπες οτι είστε καλά!!

Σήμερα κάνω λίστα για όσα χρειάζομαι για βαλίτσα γιατί πρέπει να οργανωθώ (επιτέλους), να δω τι μου χρειάζεται ακόμα για να τελειώνω κάποια στιγμή....

Ξέρει καμία κοπέλα να προτείνει προϊοντα περιποίησης για τα μπεμπάκια (κρεμες, αφρόλουτρα κλπ)? Δεν ξέρω τι να διαλέξω.....

Φιλάκια σε όλες!!!!!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!

Listaki Eγω πήρα απο το Λητώ αυτά http://www.letoshop.gr/default.asp?pid=40&ct=1100202&itmid=5391 τα οποία είναι και βιολογικά, και για κρέμα για τον ποπο η καλύτερη πιστευω οτι ειναι η sudocrem, την έχει και το jumpo http://www.amazon.co.uk/dp/B001E4GPVE/ref=asc_df_B001E4GPVE518081/?tag=dooyoocouk-21&creative=7966&creativeASIN=B001E4GPVE&linkCode=asn

Inka όταν έκανες ανταυγιες σου έκαναν και ρεφλε? Η μόνο άνταυγιες?


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...